הבלוג של אמבר זלטמן

מאמנת כושר ומלווה לאורח חיים בריא

נשואה לערן. מאמנת כושר, בעלת בלוג וערוץ יוטיוב של אורח חיים בריא בשם- אמבר זלטמן. אני חיה ונושמת אורח חיים בריא. בנוסף, אני עוזרת לעסקים לפתוח ערוץ יוטיוב וללמוד את כל מה שצריך על הפלטפורמה הזו.

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מפברואר 2020

החיים לא מפסיקים להפתיע

07/03/2020

כבר יותר משנה שיש לי ערוץ יוטיוב שבו אני מעלה תכנים מעולם הכושר והבריאות.
יום אחד קיבלתי הודעה באינסטגרם: “היי אמבר גם אני מאמנת לאורח חיים בריא, תוכלי ללמד אותי איך להקים ערוץ יוטיוב?
הפניה שלה באה אלי בהפתעה. הנה אני מפיצה תכנים לאורח חיים בריא ובדרך מבלי ששמתי לב למדתי מיומנות חדשה לגמרי שאנשים או לפחות האישה הזאת רוצים ללמוד ממני.

הרעיון הזה של להתחיל מדבר אחד ולעבור לדבר אחר תפס מקום במחשבות שלי והגלגלים במוח התחילו לעבוד. הפניה שלה הציפה משהו שלא שמתי לב אליו, יש לי ידע חדש שצריך להעביר הלאה.
קבענו פגישה ולקראת הפגישה הכנתי חומר לימוד של יסודות פתיחת וניהול ערוץ יוטיוב. תוך כדי ההכנה הבנתי שבעצם יש לי ביד קורס שלם שאפשר להעביר גם לקבוצות. אז הכנתי תכנית שיווקית ופניתי לכמה מוסדות. לשמחתי מועצה מקומית אחת נענתה לאתגר והזמינה אותי להעביר את הקורס במרכז הצעירים של המועצה.

Imbar as a teacher

מרצה לאורח חיים בריא ומרצה ללימודי יוטיוב. צילום: אלבום פרטי

במבט לאחור המסקנה הבולטת היא שמצד אחד אנחנו מתכננים ללכת בדרך מסוימת אבל תוך כדי הדרך עולים דברים נוספים, אנחנו נחשפים לעוד עולמות שמפצלים לנו את נתיב ההליכה. יכולתי להגיד לאותה בחורה שפנתה אלי שאני לא מלמדת יוטיוב, שאני עוסקת במשהו אחר לגמרי אבל ראיתי הזדמנות והחלטתי לקחת אותה בשתי ידיים. ההזדמנות הזאת פתחה בפני אפיקים חדשים, מסקרנים ומאתגרים.
ההתנסות הזאת מלמדת אותי לפקוח עיניים ולהתבונן בספקטרום יותר רחב על העולם בכלל והעולם הדיגיטלי בפרט.
אני מבינה שהדרך רק התחילה ואני מלאה בהתלהבות וסקרנות לראות לאיזה עולמות מופלאים נוספים היא תוביל אותי.

קורס דיגיטלי ללימודי יוטיוב

ערוץ יוטיוב שלי על אורח חיים בריא

עוד מהבלוג של אמבר זלטמן

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 months
תצוגה מקדימה

מה תרצי להיות כשתהיי גדולה?

תמיד אהבתי לקחת על עצמי אחריות, לנהל מסיבות ולארגן אירועים. חשבתי שהייעוד שלי בחיים זה להיות מנהלת בכירה באחת מהחברות הגדולות בישראל. הייתה לי ילדות קסומה עם משפחה אוהבת. נולדתי וגדלתי בקיבוץ גבולות. הייתי ילדה חרוצה עם...

תגובות

פורסם לפני 3 months
תצוגה מקדימה

תנסי, מקסימום תצליחי

עד גיל 22 הייתי ילדה שמנמנה (לא שמנה אבל גם לא רזה). היו תקופות שרציתי לרדת במשקל אבל לא הצלחתי.  ניסיתי דיאטות והתמדתי בספורט והמשקל פשוט לא ירד. בגיל 22 הגיע מלאך שסיפר לי את כל הסודות לירידה במשקל אבל אני סירבתי להקשיב,...

תגובות

פורסם לפני 3 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה