הבלוג של יונית צוק

אמאעובדת

חיי הם כספר פתוח. תיאור העשור הרביעי לחיי. אמא, אשת רופא, עצמאית, חוקרת בלוגים, אשה, קופריטרית, מכורה לאינטרנט.

עדכונים:

פוסטים: 199

החל מיולי 2010

רציתי לאחל המון המון איחולים לשנה החדשה, אבל אחרי תאונה קטנה צימצמתי את הברכה לשתי מילים – רק בריאות.

03/09/2013

קודם כל להרגע, הכל בסדר. הבנות בסדר. אני בסדר. המגדלור בסדר.

בסה”כ נסענו לקוסטקו לעשות קניות לחג. אנחנו אוהבים במיוחד לנסוע לשם כבילוי משפחתי נחמד (לא נעים להודות, אבל יש שם אחלה טעימות, שתמיד גורמות לנו לקנות מעבר למה שיש ברשימה).

חזרנו הביתה, ואמרתי למגדלור “שהאוטו הצ’קמוק שלנו רק יחזיק מעמד עוד 3 חודשים וזהו, יותר מזה לא צריך”. ואז פתאום – בום. האוטו שלנו נדחף מאחורה, אני צרחתי מבהלה והיה עוד משהו, אבל אני לא זוכרת. נמחקו לי כמה שניות מהזכרון. נהגת אחת לא שמה לב לתמרור של תן זכות קדימה ולא האטה כמונו, אז היא פשוט נתקעה באוטו שלנו.

המגדלור ישר הסתכל לאחור, לבדוק אם הבנות בסדר. הן היו בסדר. בשוק, אבל בסדר.
אני יצאתי מהאוטו, הוצאתי את הקטנה, או את הגדולה, אני לא בדיוק זוכרת, ובידיים רועדות הלכתי לקחת פרטים מאותה נהגת.

והיו לי כל כך הרבה דברים לכתוב לקראת השנה החדשה, שהיא שנה בסימן מעברים בשבילנו (עוד שנה כזאת, כן כן!).
רציתי לאחל לנו שנה של התאקלמות קלה בארץ. שלא נרגיש יותר מדי את העליות, והמורדות, והעליות, והמורדות של שינוי מדינה, שפה, התאקלמות וכיוב’.

שהמגדלור יהיה מלא בחולים שיבואו אליו לקליניקת ניתוחי כף רגל וקרסול, וישמחו שמצאו רופא תותח על כמוהו – גם מקצועי וגם נותן יחס אישי, שאין דברים כאלה.

שהבנות יתאקלמו יפה במסגרות שלהן החדשות, ובעיקר שירגישו שייכות למקום בו הן נמצאות, ויהיה להן מלאאאא חברות.

שנעה תפסיק להתבלבל ותתחיל לדבר.

שתמרי תרגיש בטחון גדול במי שהיא, ושסוף סוף תפסיק להגיד שהיא מתגעגעת לגורדון (הכלב שלנו), לסבא וסבתא, לשושי מאי ונעה הגדולה, לאדוונת לירון והבנים, לסער והיליתי וליאור ואלה, לדורוני ולרותמי, ולטבלה ולבעל שלה פיםפם, ולטובי ושלי וקטי, ולאפרה, ג’יזל, מור, לרה ואפי עם השער הארוך ול… ול… ול….

שנמצא דירה נוחה בכפר סבא במהרה, כדי שלא נתקע אצל ההורים יותר מדי זמן. (מישהו מכיר? מישהו יודע? דירה לא יקרה במיוחד למשפחה נחמדה המונה 4 נפשות וכלב? בעדיפות לקרבה לבית חולים מאיר, תחילת שכירות – דצמבר 2013)

שאני אמצא את הפריחה שלי גם בארץ.
אני רוצה להפיץ את הבשורה, להעשיר אנשים בידע שלי, להעביר אותו הלאה.
אני ממש אשמח השנה לתת הרצאות על המודל שפיתחתי – איך להפוך בלוג מתחביב למקצוע, ולהרצות לעסקים (קטנים וגדולים) על אפשרויות שיווק באמצעות האינטרנט, כולל בלוגים, מדיה חברתית וכו’.
מישהו מכיר אנשים שמעונינים לשכור שירותיה של מרצה בלונדינית חיננית ונלהבת בתחום האינטרנט?

שנהיה משפחה מלוכדת, כמו שהינו פה, בירח דבש הארוך שעברנו באמריקה.

ככה זה מרגיש, ירח דבש עם ילדות.
אתמול תמרי ביקשה שנספור את כל המקומות שהינו בהם, כאילו גם היא הרגישה את סוף השנה. וואו, לקח לנו הרבה זמן לספור ולזכור את המקומות, הפארקים, הארועים, המוזיאונים והחויות שעברנו פה. אין ספק, שהיתה לנו שנה מלאה כרימון.

ואחרי אתמול, כל מה שאני רוצה לברך זה – בריאות. זהו. תנו לי בריאות, כל היתר יסתדר מעצמו. לא צריכה יותר. אני, המשפחה שלי הגדולה והקטנה, החברים שלי, הסובבים אותי, והמכרים שלי – שרק תהיה לנו שנה של בריאות. טפו . חמסה.

שנה טובה

עוד מהבלוג של יונית צוק

תצוגה מקדימה

מכתב של נערה אמיצה שדורשת שוויון

לפני חצי שנה סיימתי קורס של מנהיגות סדר חברתי חדש של ויצ"ו, ומאז משהו אצלי במודעות הנשית/ מגדרית השתנה, התעבה, התחדד. היום קראתי בפיסבוק של רבקה נוימן, מהאגף לקידום מעמד האשה בויצ"ו, סיפור מדהים של נערה בת 17.5 מתל אביב בשם...

תצוגה מקדימה

אשה עם שפם

כשהייתי בחטיבת הביניים, היתה לי מורה לביולוגיה בשם לילית. לילית ענדה עגילי ענק כי היא  טענה שהם מעניינים את התלמידים מספיק בשביל שהם לא יוכלו להסיר ממנה את העיניים. כך או כך, יום אחד המורה לילית פנתה אלי מול כל הכתה ואמרה:...

תצוגה מקדימה

בלוג אחד בשבוע: הבלוג של יעל יניב

בפוסט זה אני חורגת מהרגלי, ומצרפת גם מתכון וגם ראיון. למה? הכל בזכות יעל יניב המקסימה. הגעתי אליה, עוד כשגרנו בארץ,  באישון לילה לראיון (הראיון התחיל בסביבות 21:00 והסתיים לאחר חצות, רק בגלל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה