הבלוג של עמנואלה בינר

כותבת גם פה

עדכונים:

פוסטים: 4

עוקבים: 0

החל ממאי 2014

כששמעתי שהיא הגיעה לארץ, רצתי כמו כולם לראות אותה. גרתי בחיפה והיא הגיעה לנתניה. יום אחד, עם כמה חברות נסענו לשם והכרנו עולם חדש. איקאה. הסתובבנו בין חללי התצוגה הסקנדינביים ובראש כבר הרכבנו רשימה אינסופית של מה נרצה לקנות. כמו כולם. פריטים של איקאה החלו עושים את דרכם לביתי. כלים חמודים, מנורות, מדפים, ספה והרשימה עוד ארוכה.

צילום: עמנואלה בינר

צילום: עמנואלה בינר

ומאז אני שלה. לא פעם פתרה לי בעיות קיומיות של קניית מתנה ליום הולדת לילדים או סדרה לי פעילות קרירה ונעימה ליום חופש חם עם הילדים. ולפעמים היא אפילו פותרת לי מחסום כתיבה – אני עושה הפסקה מהעבודה וקופצת לבקר כי היא ממש מעבר לפינה. אני קונה פריטים ויודעת שחלקם ישמש אותי עכשיו ואת חלקם שומרת לעתיד, כי להשאיר על המדף זו לא אופציה.

כשנכנסתי לפינטרסט, גיליתי צד חדש של איקאה. גיליתי את החלק המשרדי שלה, זה שלא ממש עניין אותי בחנות ומיהרתי לעבור דרכו כדי להגיע למחלקת הילדים או לקופה. הצד הזה היה מעוצב ומואר, מינימליסטי ומושלם. ובכל תמונה של פינת עבודה שראיתי יכולתי להצביע מיד ולומר איפה איקאה נכנסת לתמונה. ישבתי לי ליד שולחן העבודה שלי והתחלתי לחלום על פינת עבודה שלקוחה מהפינטרסט. כזו שבה ההשראה מגיעה לה עם קרן שמש חמימה הישר מהחלון האירופאי המושלם שאין לי. לא יכולתי לשבור חלון כדי להגיע לתאורה מושלמת, אבל כן יכולתי לעבור בין מאות של תמונות ולתכנן את הפינה המושלמת, בזמן שהבלונדיני הקטן ישן עלי.

משם הכל התחיל. הפינות. הנשים. הבנתי את הכוח של פינת העבודה. התחלתי להציץ גם לפינות אחרות. פינות אמיתיות, שבהן נשים באמת עובדות ולא רק מצטלמות. וזה המשיך לכל כך הרבה כיוונים אבל איקאה תמיד הייתה שם. נכנסה לה בשקט לכמה פוסטים, עזרה לי להרכיב רשימות עם המלצות ובמקביל המשיכה לעזור בשדרוג פינות בבית. כמו חברה.

אז הבנתם – איקאה זה החיים. ולמה אני כותבת כאן עליה?

כי אני רוצה שמערכת היחסים שלנו תעלה מדרגה. שאיקאה תאהב אותי גם. כבר שנים שאני משקיעה במערכת היחסים הזו ועכשיו אני רוצה למסד אותה. אני רוצה לפנות לאיקאה מקום בספר החדש שאני מתכננת לפרסם ועסוקה עכשיו בקמפיין מימון המונים כדי להוציא אותו לאור. הספר שם במרכז נשים ופינות עבודה. כי פינות העבודה הן המקום האישי שלנו בבית, המקום שבו הכל קורה, מקום של עשייה, הגשמה, אתגרים והצלחה.

אני רוצה שגם איקאה תראה את פינות העבודה מנקודת המבט שלי. אני רוצה שפינת עבודה סקנדינבית, מוארת, מינימליסטית ומושלמת תסגור את הספר שלי. אני רוצה להתקשר לאדם הנכון שם, לספר לו על הספר שלי ולשמוע שהם רוצים לקחת חלק בו.

אז איקאה  -  אי לאב יו! פליז לאב מי באק. תודו שזה נשמע מגניב יותר כשזה כתוב בעברית.

עוד מהבלוג של עמנואלה בינר

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

אני חייבת לעשות משהו אחר

השינוי בחיים המקצועיים לא בא לי במפתיע. כל חופשת לידה ניתקה אותי מהעבודה והעלתה שאלות. אהבתי את החופש הזה. אהבתי להיות בבית וגם בחו"ל. לא...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

אישרתי. אני בפנים.

יום כלשהו בערב. השעות הקריטיות. מישהו לא התקלח ומישהי לא הכינה שיעורים. ושוב פעם איחרתי עם ארוחת הערב. טלפון ממספר לא מזוהה – הזדמנות? אני לוקחת את הטלפון ונועלת את עצמי בחדר השינה כדי להימנע מהפרעות קטנות, שכן ידוע...

תגובות

פורסם לפני 11 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה