הבלוג של הקולמוסיה

ilavi

עדכונים:

פוסטים: 59

החל ממרץ 2017

 

 1. הפקקים לצימר בצפון – 6 שעות ברוטו מאחורי ההגה. התחלה לא משהו.
 2. הרעשים הנוראים עם כל החלפת הילוך במכונית שיצאה מטיפול במוסך בדיוק 3 ימים לפני והייתה אמורה להיות פיקס לרגל הנסיעה. חשבנו שהאוטו עומד להתפרק ממש תחתינו.
 3. הוייז שכדי לעקוף פקק של 5 דקות הכניס אותנו לדרכי עפר וכפרים ערבי שכן – חשף את הפחד שלנו מזרים בכלל ומערבים בפרט – כי מה יהיה אם ניתקע פה עם ילדים?
 4. היתושים והחרקים שליוו כל צעד שלנו בצימר – בחוץ ובפנים – היי, מזל שהיו בריכה מחוממת ומשחקי קופסה!
 5. להפסיד בכל משחקי הקופסה לכל מי שהסכים לשחק איתי…
 6. הגרר שהגיע לגרור את הרכב המושבת כל הדרך עד המוסך ליד הבית והרכב החלופי שנאלצנו לשכור.
 7. כל המקומות והאטרקציות בסביבת הכנרת שלא מקבלים כלבים וכמעט לא השאירו לנו לאן ללכת לטייל. נאלצנו להסתפק בגינת משחקים בבית לחם הגלילית ובחוות התבלינים שלידה.
 8. נורית האזהרה ברכב השכור שהחלה לדלוק ולצפצף לעשות פרצופים וכמעט גרמה לנו התקף לב ו/או התמוטטות עצבים ו/או שניהם גם יחד בדרך הביתה כי לא הספיק רכב אחד תקול. בסוף רק היה חסר אוויר בצמיגים.
 9. מריבת גוזל-אבא של גוזל בדרך הביתה שנמשכה שעה וכללה צעקות, בכי, החרמת טלפון וטירוף כללי תוך שאני מנסה רק לא לעשות תאונה. תדמיינו. אבל תכל’ס, מה זה שעה מתוך 6 שעות על הכביש. בקטנה.
 10. הפקקים בדרך הביתה – 6 שעות ברוטו מאחורי ההגה תוך ניסיון נואש לעלות על כביש 6, למלא את מיכל הדלק ברכב השכור, למלא אוויר בצמיגים ולהחזיר אותו בזמן לסוכנות ההשכרה. הצלחנו להחזיר אותו בשנייה האחרונה. לא הצלחנו למלא אוויר. מישהו אחר כבר יעשה את זה.

         בית לחם הגלילית

הפקת לקחים

 1. לא לצאת לנופש!
 2. לא לצאת לנופש בחגים או בחול המועד!
 3. לא לצאת לנופש בצפון הארץ – כל עם ישראל שם (בכי מר! אני אוהבת את הצפון)
 4. לסמם את כל הנוכחים (או לפחות את עצמי) בכדורי הרגעה ו/או להצטייד בהמון פלסטרים (לסתום קצת פיות בבקשה).
 5. לצאת מלכתחילה עם רכב שכור – תשמעו, הרכבים שלהם חדשים יחסית ומה זה סבבה (חוץ מהקטע של חוסר לחץ אוויר בגלגלים הרכב השכור היה ממש טוב).

 

חוץ מזה, שנהייה בריאים וחג שמח!!

עוד מהבלוג של הקולמוסיה

תמיכות

הוזמנו לפגישה בבית הספר עם המורה – פגישה שבה מפרטים לנו סוף-סוף, את מערך התמיכות אותן יקבל הילד במהלך השנה. כמובן שהודעתי לגוזל על הגעתי לבית הספר ועל הפגישה אלא שהוא בחר לקדם את פניי בהתעלמות רבתי (כנראה משום שחבריו היו...

תגובות

פורסם לפני 1 year

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

עולים

זוכרים את בטונאדות האבן של המקלטים שהיו פעם כשהיינו ילדים, רק בגובה 2 מטר? או שהן תמיד היו בגובה 2 מטר ורק היום זה פתאום נראה לי ממש גבוה? בקיצור - לטפס על אחת כזו, עם שיפוע תלול – ממש לא היה בתוכניות הקרובות שלי. או הרחוקות....

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה