הבלוג של הקולמוסיה

ilavi

עדכונים:

פוסטים: 57

עוקבים: 2

החל ממרץ 2017

19/02/2018

השנה הוחלט לבטל את השתתפות ההורים במסיבת פורים בבית הספר של הגוזל. כשביקשתי לברר מדוע – נעניתי שחלק מההורים לא מגיעים ולילדיהם הדבר גורם לעוגמת נפש. חשבתי שנורא חבל ושבמקום לחזק ולעודד את הקשר בין ההורים לבית הספר, מוותרים על הזדמנות אחת מתוך שתיים בשנה לחגוג עם ההורים, אבל לפחות השאירו לנו עם מסיבת סוף השנה. מצד שני, אני גם מבינה את אותם ילדים שהוריהם לא יכולים להגיע, מסיבה זו או אחרת, וגם הייתי מוכנה “לאמץ” עוד ילד למשך המסיבה, אבל אני יודעת שזה לא יעבור.

ובכן, נותרנו עם הצורך לחשוב על תחפושת. הבחירה הראשונה והטבעית של הגוזל הייתה להתחפש לאחת הדמויות המפחידות ממשחק המחשב Five Nights at Freddy’s אך מאחר שלא זכרנו להזמין בזמן תחפושת מאחד האתרים ובחנויות בארץ אין למצוא תחפושת כזו, נפנינו לאפשרות 2 הטבעית לא פחות – קטשופ. כמובן, איזה ילד – מיוחד או לא – לא רוצה להתחפש לקטשופ.

אחרי בירורים ומחשבות ונבירה באינטרנט – כי בתחרות התחפושות שנערכת בבית הספר ושכאמור, לא נזכה לראות השנה, למי שמכין תחפושת במו ידיו יש סיכוי יותר טוב לזכות, ניקנו החומרים, הוכנו הכלים, הוכשרה הרצפה ופתחנו בעבודה. ליתר דיוק, אבא של הגוזל פצח בשלל חישובים, גזירות והדבקות, הגוזל ריחף וריקד סביבו ועשה כמיטב יכולתו כדי להפריע לו ואני השתדלתי לסור מדרכם כי בואו נודה על האמת – במלאכה יש לי 2 ידיים שמאליות, ואם לבן אדם היו 4 ידיים – אז היו לי 4 ידיים שמאליות. ולראייה – תחפושת איש העץ גרוט שהכנתי לגוזל בשנה שעברה, זכתה לשני אגודלים למטה (היא באמת הייתה די נוראית) ונגנזה למרבית הבושה. כל מה שניסיתי לעשות היה לחפש את תווית הקטשופ המנצחת וגם על זה היו לרשויות הממונות המון השגות. אולי אני אגיש עליהן ערעור. אולי לא.

טוב, את התוצאה החלקית – כי עוד חסר מכסה – אפשר לראות בתמונה. ואני אומרת – לא אכפת לי אם הגוזל ינצח או לא. העיקר שני דברים: 1. שייהנה. 2. שלא יעז ללכלך את החולצה בקטשופ הזה. זה מה זה קשה להסרה!

                                                   קטשופ

עוד מהבלוג של הקולמוסיה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תמיכות

הוזמנו לפגישה בבית הספר עם המורה – פגישה שבה מפרטים לנו סוף-סוף, את מערך התמיכות אותן יקבל הילד במהלך השנה. כמובן שהודעתי לגוזל על הגעתי לבית הספר ועל הפגישה אלא שהוא בחר לקדם את פניי בהתעלמות רבתי (כנראה משום שחבריו היו...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

יזמים צעירים

לפני מספר ימים הגוזל החליט כנראה שהוא רוצה להרגיש כמו אחד מקברניטי התעשייה בארץ וביקש למכור לימודה ברחוב. כיוון שלמרבה הצער אני לא נצר למשפחת רוטשילד (מה שגם מסביר מדוע כילדה נדרשתי לכבות את האור מיד בכל פעם שיצאתי...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה