הבלוג של הקולמוסיה

ilavi

עדכונים:

פוסטים: 57

עוקבים: 2

החל ממרץ 2017

22/01/2018

היום חצי מהלב שלי הלך עם הגוזל לבית הספר. בדרך כלל רק רבע או שמינית או משהו כזה הולך איתו, אבל היום קצת יותר. וזאת למה? היום הוא קיבל ריטלין בפעם הראשונה. אחרי הרבה אבחונים ואבחוני משנה והתלבטויות והתלבטויות משנה ועל אף התנגדותי העזה לריטלין, החלטתי, בהמלצת הפסיכיאטרית, לתת לו ריטלין לשבועיים ניסיון.

עכשיו, קראתי ואני יודעת על הפלוסים והמינוסים של ריטלין וראיתי ילדים שזה עוזר להם וילדים שזה משתק אותם, אבל כשזה נוגע לגוזל הפרטי שלי – זה פתאום נעשה קשה. קשה מאוד. ואחרי שקראתי את כל ההתוויות, ההוראות ותופעות הלוואי האפשריות, שכוללות הכול מכל וכול – החל מחום גבוה פתאומי, דרך קצב לב לא נורמלי ועד פרכוסים או התעלפויות, בכלל הייתי צריכה לקחת ואבן או משהו כדי להירגע, ואני בכלל לא היפוכונדרית. אבל בגלל שאין לנו ואבן בבית, נאלצתי לקרוא את ההוראות גם באנגלית, לקחת כמה נשימות עמוקות ולהגיד לעצמי שאם החלטתי אז זהו.

                                           ריטלין

והחלטתי רק כדי שלא לחטוא לגוזל שמא הוא באמת זקוק לריטלין הזה וזו ההזדמנות לבדוק את זה. אבל באותה נשימה אני מרגישה שאני גם חוטאת לו בעצם זה שאני נותנת לו את התרופה כי אולי הוא לא זקוק לה, כי אולי היא לא תעשה לו טוב, כי לא נקבע חד משמעית שיש לו קשיי קשב וריכוז, רק קשיי לימוד, כי מה – הוא שפן ניסיונות? לא – הוא גוזל. הוא הגוזל שלי. מבינים על מה אני מדברת?

ואני אגלה לכם בסוד שחלק ממני רוצה שהריטלין לא יעזור לו כדי שהוא לא יצטרך עוד תרופה (הוא כבר לוקח אחת לשיכוך חרדות). עכשיו בטח המורה תתקשר להגיד שהוא פתר מיליון תרגילים במתמטיקה בשלוש דקות, קרא שני ספרים וארגן שירה בציבור. ואני – אנה אני באה?

 

עוד מהבלוג של הקולמוסיה

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תמיכות

הוזמנו לפגישה בבית הספר עם המורה – פגישה שבה מפרטים לנו סוף-סוף, את מערך התמיכות אותן יקבל הילד במהלך השנה. כמובן שהודעתי לגוזל על הגעתי לבית הספר ועל הפגישה אלא שהוא בחר לקדם את פניי בהתעלמות רבתי (כנראה משום שחבריו היו...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

יזמים צעירים

לפני מספר ימים הגוזל החליט כנראה שהוא רוצה להרגיש כמו אחד מקברניטי התעשייה בארץ וביקש למכור לימודה ברחוב. כיוון שלמרבה הצער אני לא נצר למשפחת רוטשילד (מה שגם מסביר מדוע כילדה נדרשתי לכבות את האור מיד בכל פעם שיצאתי...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה