הבלוג של סאנגיטה

סאנגיטה

עדכונים:

פוסטים: 42

החל מספטמבר 2015

אחרי 6 שנים עדי אשכנזי חוזרת עם עונה חמישית של “מה זה השטויות האלה?”
פרק הבכורה ישודר ביום חמישי ה-1 בספטמבר בערוץ 2

מה זה השטויות האלה שירות לקוחות?

מה זה השטויות האלה שירות לקוחות?

השבוע התקיימה פרימיירה מעודנת ונטולת פוזה לעונה הרביעית של “מה זה השטויות האלה?” בבית קרנדג’י בתל אביב.
האירוע האינטימי כלל בני משפחה, חברים ואת הצוות שנטל חלק בסדרה. הנוכחות הדומיננטית של מיה דגן כחברה הטובה והתומכת והכתף האוהבת של הבן זוג של עדי, תרמו לאווירה החמה של הפרימיירה.

אבי ניר “כמו בפרק שתראו, אני לא יודע אם אנחנו גננים או אינסטלטורים, קצת לגנן וקצת לפתוח סתימות זאת העבודה שלנו. שש שנים זה מחדל שלנו, זה מחדל שלך, עדי. זה כיף את חוזרת. העונה הבא עוד…תגידו אתם (אבי ניר פונה לקהל)”
מיה דגן (צועקת מהקהל) – “עוד ילד, עוד עונה”
“תלוי באיזה תדירות היא עושה ילדים”

עדי אשכנזי בפרימיירה

עדי אשכנזי בפרימיירה

 

לכל מי שנהנה מההומור של עדי אשכנזי והמתין לעונה חדשה, היא חוזרת ב-1 בספטמבר עם צוות הכותבים המקוריים של הסדרה אמיר בן סירה וליאור כפיר רפאל.

העונה הראשונה עלתה לשידור ב-2005 וזכתה להצלחה. הסדרה משלבת קטעי סטנדאפ של עדי וסיטואציות בחברה הישראלית בכלל ובחייה של עדי כבחורה פנויה בפרט.

בעונות הראשונות של “מה זה השטויות האלה?” עדי אשכנזי הייתה גרושה פנויה. בעונה החמישית עדי כבר נשואה + 3 ילדים. השינוי בסטאטוס ניכר בעונה חדשה בוגרת יותר ועם עולם מושגים של אישה נשואה. 
בפרק הראשון שישודר ב-1 בספטמבר, עדי ב”יום חופש” בביתה עם בעלי מקצוע. מה קורה כשבו זמנית נמצאים בבית אינסטלטור, גנן ועוזרת בית?

עונה רביעית של “מה זה השטויות האלה?” בקשת, ערוץ 2.  אל תפספסו!

מיה דגן בתפקיד החברה המפרגנת

מיה דגן בתפקיד החברה המפרגנת

 

 

פרימיירה נטולת סלב בטוב טעם

פרימיירה נטולת סלב בטוב טעם

עוד מהבלוג של סאנגיטה

המחזמר "המלך שאול" בועט בבטן הרכה של המובילים מנהיג כצאן לטבח

  מחזמר צעיר ועכשווי המבוסס על סיפור תנכ"י ומשלב שפה תנכ"ית וסלנג.  המחזאי אמיר זלוטר כתב מחזה המושאל מספר הטקסטים הראשוניים והמרתקים ביותר - התנ"ך, והציג נקודת מבט חדשנית ומרעננת לסיפור על שאול המלך, המלך...

תצוגה מקדימה

אהבת חינם ושמחת החיים בתל אביב - "אורות" הגיעו לעיר!

  מי שלא חווה את שמחת מעגל שירה עם להקת "אורות" יתכן ולא חווה שמחה אמיתית מימיו. להקת "אורות" הופיעה ביום שישי בערב ב"בסקולה" בדרום תל-אביב. כ-300 אנשים ישבו על מחצלות...

תצוגה מקדימה

ריברסינג - מתנה שאתם חייבים לעצמכם

מתי בפעם האחרונה באמת נשמתם? אנחנו לוקחים את הרכב שלנו לטיפול 10,000, מעצבים את הבית , מקשטים את הגוף בבגדים וחפצים. ומה לגבי קשר גוף-נפש שלנו? מה אנחנו עושים עבורו? אנחנו סוחבים על גבנו במסע החיים חוויות מהעבר הרחוק...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה