הבלוג של עקבית לביא מג'ר

הכל יחסי

לפני הכל, אמא לאהבות הגדולות בחיי. כל השאר מגיע רק אחרי.

עדכונים:

פוסטים: 100

החל ממרץ 2013

מה בין המגזר לפדופיליה, ולמה חלק מהבכירים במגזר פשוט לא מוכנים להודות שאונס קטינים ואונס בכלל, זה פשע? נדמה שהדת שלנו הפכה להיות ריאליטי מהגיהנום, עם התסריט הכי גרוע שיש.

15/02/2019

אנחנו כבר מכירים היטב את השמות והסיפורים. הרב מוטי אלון, עבריין מין מורשע שביצע מעשים מגונים בתלמידיו וקיבל עבודות שירות של חצי שנה (לא, כלא? חשבתם?) וגיבוי מלא מזקן הציונות הדתית, הרב דרוקמן.

סגן שר החינוך פרוש שרץ להגן בחירוף נפש על הרב ברלנד, עבריין מין מורשע שביצע מעשים מגונים וחשד לאונס בקטינים ולא ישב דקה אחת בכלא (באמת, כלא? חשבתם?)

מאיר פרוש ויעקב ליצמן (צילום: מארק ניימן / לעמ)פרוש ממהר לגונן על ברלנד, ליצמן חשוד שסייע למלכה לייפר הפדופילית (צילום: מארק ניימן / לעמ)

וכעת ישנן חשדות נגד סגן שר הבריאות ליצמן, שסייע לעבריינית מין בפשעי פדופיליה שנמלטה לישראל, מבוקשת באוסטרליה כאשר הוא שיקר (לכאורה) וניסה לארגן חוות דעת פסיכיאטרית לטובת המורה עבריינית המין המורשעת.

על פי נתונים מכתבה באתר Ynet מלכה לייפר היא מורה מאוסטרליה שנמלטה לארץ לפני כאחת עשרה שנים ומצאה מקום מפלט בעמנואל, בתוך ליבה של הקהילה החרדית. לאחר שהוכרה כמתיישבת בישראל הוכרזה כבת הסגרה, הליך ההסגרה הופסק בשל חוות דעת פסיכיאטרית שסיכמה כי לייפר לא כשירה לעמוד לדין, מאז התקיימו כשלוש וועדות פסיכיאטריות שבכולן נקבע כי לייפר אינה כשירה עד מרץ האחרון, מאז היא במעצר. סגן שר הבריאות שלנו, של הממשלה היושבת בראש המדינה הקטנה שלנו, חשוד בכך ששיבש את החקירה וארגן חוות דעת טובה על לייפר. אנחנו סופרים בכירים בממשלה שפושעים יותר מהישגים שהם עושים למען המדינה ואפילו ביבי הגיב ב”אתה הורג אותי עכשיו” למי שעדכן אותו בטלפון על כך ואנחנו כבר יודעים כמה ביבי מיומן בתגובות על חשדות.

אבל משהו רע מאד קורה במגזר, בכירים אחרי בכירים רצים להגן על פדופילים ועברייני מין כאילו מדובר בגניבת מסטיק מהמכולת של ילד שחסר היה לו שקל להשלים קניה ולא בפשע שרוצח את הנפש ומשחית את הגוף.

מה בין החרדים ואנשי הציונות הדתית ופדופיליה, ולמה חלק מהבכירים בה לא מוכנים להודות שאונס קטינים ואונס בכלל, זה פשע? נדמה שהדת שלנו הפכה להיות ריאליטי מהגיהנום, עם התסריט הכי גרוע שיש.

הדת האמיתית, הטהורה, בבסיסה, לא התכוונה לכל זה. לא התכוונה שישתמשו בה כדי לסחוט כספים מאנשים שנמצאים במצוקה נפשית כי היקירים להם עומדים למות (ראו ערך עבריין המין המורשע הרב ברלנד), לא שיפשעו באנשים חסרי אונים ויאנסו, לא שיגידו ‘בעזרת השם’ ויבצעו הונאה, גניבות, פריצות ופשע.
הנוכל ברלנד (צילום מסך)ברלנד, עבריין מין וגם סוחט כספים מאנשים במצוקה (צילום מסך)

המזל הוא, שיש בין חבריי לא מעט דתיים שאני יודעת שהם הנציגים של הדת הטובה והטהורה כמו שאני מכירה אותה ולא כמו שבכירים במגזר גורמים לה להיראות.

עכשיו לפני שתצקצקו ותגידו שיש פה הכללה, ושבכל מגזר יש פשעי מין – נכון. יש פשעי מין אצל החילונים, יש פשעי מין אצל הדתיים, אבל מעולם לא ראיתי התגייסות כל כך נחרצת של אנשים להגן, לטשטש, לשבש ולעשות הכל כדי למזער את הנזק של הפשע הנוראי הזה – פדופיליה ואונס. הדת הטובה והטהורה שלנו נרצחת על ידי בכירים בדת, ואין אף בית משפט שיכול לעזור לנו.

שמישהו יחזיר את הדת הטובה והטהורה שלנו וישמור אותנו אלוהים מבכירים שמייצגים את הדת כמו דרוקמן, פרוש וליצמן.

אמר את זה גאון מוזיקלי נדיר לפניי ובאופן מדויק כל כך: היושב במרומים בוודאי מזדקף.

לקריאה נוספת:

אונסים ורצים ‘לירות ולבכות’ לחבר’ה

סגן שר הבריאות נחקר באזהרה בחשד לשיבוש חקירה נגד חשודה בפדופיליה 

ליצמן נחקר בחשד ששיקר וסייע למורה החשודה בפדופיליה

רצח הדת בחסות: עבריין המין המורשע “הרב” ברלנד

 

עוד מהבלוג של עקבית לביא מג'ר

אונס קבוצתי ממומן

תקחו רגע עשור אחורה, או אפילו קצת יותר. קחו עשרים שנה אחורה. אם הייתם רואים פרסומת בה מוחזקת אישה בכוח על ידי גבר מסוקס כאשר היא לבושה בלבוש מינימלי, חטובה מאד להפליא (טוב, אז לא היה פוטושופ, אבל דמיינו) ומסביב הגבר והאישה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

אומרים שיש יום אישה אחר

כבר שנים שאנחנו מדברים על שוויון, אבל במו ידינו, אנחנו הנשים הורסות אותו. לא בכדי נאמר שאישה בונה, ואישה הורסת. שלא תזלזלו לרגע, יש לנו את הכוח האדיר הזה לקחת דברים טובים, לפרק אותם לגורמים ואז לירות ולבכות. אנחנו נלחמות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

רוצה לקנות משקפיים? קודם תרקדי על עמוד!

עוד רגע זה יקרה, עוד רגע הבת שלך, או שלי, או שלכם, וכן, גם שלך שקורא עכשיו את המילים האלו ותוהה אם להמשיך או לא תצפה בטלויזיה, תראה אישה רוקדת על עמוד באקט אירוטי מול גבר ותחשוב "איזה מגניב, זאת דוגמנית על בינלאומית, גם אני...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה