הבלוג של עקבית לביא מג'ר

הכל יחסי

לפני הכל, אמא לאהבות הגדולות בחיי. כל השאר מגיע רק אחרי.

עדכונים:

פוסטים: 98

החל ממרץ 2013

אם לדת היה פה אמיתי, היא היתה זועקת לעזרה מפני אנשים כמו ”הרב” ברלנד שדמה טבוע על כפות ידיו. הרי עבריין המין המורשע הזה לא רק חילל אותה אלא עבר על כל חוק אפשרי, האם יש איש חוק שיכול להסביר למה היצור הזה עדיין מסתובב חופשי?

25/01/2019

הקונפליקטים האישיים שלי מול הדת נעים ומשתנים כמו גונדולה בכניסה ל’מערה הכחולה’ באיטליה, ולא משנה כמה קרני אור ישתקפו מול העיניים שלי, כנראה שלעולם לא אבין איך אותה הדת שבסיסה היא טהורה, נקיה, טובה ובאה להנחיל דרך ארץ מצליחה להביא לרוע, הרס ופילוג.

שניה לפני שתזעקו שזאת לא הדת אלא השליחים שלה, אספר רק שאני יודעת שלא כל השליחים של הדת הם כמו הזיוף המהלך “הרב” ברלנד. חלק מחבריי הטובים הם אנשים דתיים שמתעבים את ברנלד ואת שיטתו, וזאת הסיבה שאני לא מבינה אחרי מי הולך העדר העיוור של ברלנד? אחרי עבריין מין חולני ומורשע שכעת מתברר גם רמאי וגנב ומשתמש בדת כבשלו.

הנוכל ברלנד (צילום מסך)

אם לדת היה פה אמיתי, היא היתה זועקת לעזרה מפני אנשים כמו “הרב” ברלנד שדמה טבוע על כפות ידיו. הרי עבריין המין המורשע הזה לא רק חילל אותה אלא עבר על כל חוק אפשרי, האם יש איש חוק שיכול להסביר למה הפושע הזה עדיין מסתובב חופשי?

תחקיר חדש של יואב אבן, כתב הבריאות של חדשות 12, מעלה כי הרב ברלנד מנצל את מצבם הקשה של משפחות חולים המאושפזים בבתי החולים במצב של מוות מוחי, ותמורת עשרות אלפי שקלים מבטיח להם שיתן ברכה והחולים יתעוררו לחיים. והנה לנו עוד פגיעה שפוגע “הרב”. הוא מנצל את חולשותיהם של משפחות שנמצאות במצב נפשי קשה ובתקופה רגישה כדי להבטיח להם הרים וגבעות על מנת לעשוק את כספם ולא רק, אם שליחיו של “הרב” מרגישים שהעסקה לא עומדת לצאת לפועל, הם מתקשרים ומפעילים לחץ ושכנוע על מנת שכן.

לא הבנתי היכן הכריזמה בפושע הזה שכולם מגוננים עליו. מה הסיבה שסגן שר החינוך פרוש רץ לבקרו פעמיים ולהגיד שהוא יודע שהוא עבריין מין מורשע, ועדיין לא מפריע לו מה שהוא עשה, מה הסיבה שיש לפושע עדר עיוור שרץ אחריו? מה הסיבה שהדת, ובכירי הדת מקבלים אותו למרות שהוא עבר על כל חוק אפשרי ומכר את הדת תמורת כסף?

כולנו זוכרים את “הרב” מוטי אלון שהורשע בפגיעה מינית בקטין וקיבל חצי שנה של עבודות שירות, ולאחריהן פגע מינית שוב. כולנו גם זוכרים את האהדה והתמיכה שקיבל מבכירי הציונות הדתית שלא ברור איך הם לא מבינים שפגיעה מינית היא דבר אסור,

בריאליטי של החיים האמיתיים, הפושע עבריין המין המורשע, ברלנד צריך לשבת בצינוק עד סוף ימיו. לא רק על היותו עבריין מין, אלא כעת גם יודעים בזכות התחקיר המעולה של יואב אבן, כי אותו פושע גם מרמה אנשים בנקודת שבירה בחייהם על מנת לקבל כסף ובעצם רוצח את הדת.

תחזירו לי את הדת שאני אוהבת כחילונית, שנותנת ומעניקה כל כך הרבה טוב, אור ונחת, ותוקיעו מהחברה החילונית והדתית פושעים כמו ברלנד. מתי יקום איש חוק שיכניס את הפושע הזה לכלא לכל החיים?

אלוהים ישמור אותנו מפושעים כמו ברלנד.

הנוכל ברלנד (צילום מסך)

לקריאה חופשית:

שיטת ברלנד: השיחות עם הרב נחשפות

בכירי המגזר החרדי בחרו: השם ישמור, על עברייני אונס ופדופיליה

אבא תרחם

אונסים ורצים לירות ולבכות לחבר’ה

עוד מהבלוג של עקבית לביא מג'ר

אונס קבוצתי ממומן

תקחו רגע עשור אחורה, או אפילו קצת יותר. קחו עשרים שנה אחורה. אם הייתם רואים פרסומת בה מוחזקת אישה בכוח על ידי גבר מסוקס כאשר היא לבושה בלבוש מינימלי, חטובה מאד להפליא (טוב, אז לא היה פוטושופ, אבל דמיינו) ומסביב הגבר והאישה...

תגובות

פורסם לפני 6 years

אומרים שיש יום אישה אחר

כבר שנים שאנחנו מדברים על שוויון, אבל במו ידינו, אנחנו הנשים הורסות אותו. לא בכדי נאמר שאישה בונה, ואישה הורסת. שלא תזלזלו לרגע, יש לנו את הכוח האדיר הזה לקחת דברים טובים, לפרק אותם לגורמים ואז לירות ולבכות. אנחנו נלחמות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

רוצה לקנות משקפיים? קודם תרקדי על עמוד!

עוד רגע זה יקרה, עוד רגע הבת שלך, או שלי, או שלכם, וכן, גם שלך שקורא עכשיו את המילים האלו ותוהה אם להמשיך או לא תצפה בטלויזיה, תראה אישה רוקדת על עמוד באקט אירוטי מול גבר ותחשוב "איזה מגניב, זאת דוגמנית על בינלאומית, גם אני...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה