הבלוג של עקבית לביא מג'ר

הכל יחסי

אמא לאהבות הגדולות בחיי, נושמת צילום וכתיבה. אפשר לקפוץ לביקור גם כאן: https://www.facebook.com/mysoulphotographer

עדכונים:

פוסטים: 113

החל ממרץ 2013

שכבת איתו ואחר כך התחרטת? זאת לא הבעיה שלי. רבת איתו והתחשק לך להתנקם בו? גם זאת לא הבעיה שלי. איך זה פוגע בי? או, אז אני שמחה שאת שואלת.

02/07/2013

יש נשים שמצאו לעצמן נשק חדש. להתלונן על תקיפה מינית, הטרדה מינית או אונס. למה לא? הרי יאמינו להן במשטרה, הן לא יקבלו מאסר והן יהרסו את המוניטין של הגבר ובמקרים היותר גרועים אף יגרמו לגבר חף מפשע להתפרק מהתא המשפחתי שלו ולהרס המקצועי שלו. ואף יותר מכך, הן פוגעות גם בנשים אחרות.

שלא תעזו להגיד שאני עכשיו מצדדת בגברים שמטרידים מינית או באונס, מי שמכיר אותי יודע טוב מאד עד כמה אני פעילה בתמיכה ובמלחמה בתחום הזה. אבל שכבת איתו ואחר כך התחרטת? זאת לא הבעיה שלי. רבת איתו והתחשק לך להתנקם בו? גם זאת לא הבעיה שלי. איך זה פוגע בי? או, אז אני שמחה שאת שואלת.

ברגע שאת, מעלילה או מתנקמת באמצעות תלונת שווא על אונס או תקיפה מינית את פוגעת בי ישירות ולא רק בי, את פוגעת בכל הנשים. בכל אישה שלא עשתה מאום ותצטרך להתלונן על תקיפה מינית, בכל אישה שחוותה אונס או תקיפה מינית ובגללך לא מאמינים לה במשטרה ובבתי המשפט ובכל אישה שחוששת מלגשת להתלונן – את פוגעת לא רק בגבר שאת מעוניינת להתנקם בו, את פוגעת בכל הנשים.

כמו פטריות אחרי הגשם צצות להן תגובות מפרגנות: “תזהרו מנשים, הן סכנה. כל הנשים”. “נשים הן עם מסוכן”. “נשים יהרסו לכם את החיים”. יש גם תגובות קצת יותר יצירתיות אבל בואו, אני אחסוך לכם את הפואמות האסרטיביות יותר שאני נתקלת בהן ברשת או אפילו בתיבת ההודעות הפנימית שלי בפייסבוק כי באמת, יש משוררים שהבמה היחידה המתאימה להם היא זאת על מכסה הביוב.

החוק מאפשר לנשים אלה לפגוע, להתנקם, להרוס, להשמיד, ואז לצאת מזה ללא שום עונש. במקרה האחרון שעדיין לא נסגר לגמרי (ולכן אני לא קובעת כאן האשמות כי באמת שאיני שופטת ולא זה הוא מקומי), יצא אחיו של פליסיאן לאחר שעורכת הדין האשימה אותו באונס והוא ציין שמדובר במין בהסכמה, בהצהרה בתקשורת: “להיזהר מנשים, הן מסוכנות. הן יותר גרועות מכלי ירייה”.

במידה ויתברר שאותה עורכת דין אכן בדתה את האונס ואת הכתבה המפורטת עד כדי בחילה (לנשים שסובלות מטריגרים לפחות) שנתנה ב-Ynet האם לא מן הראוי שהיא או כל אישה אחרת שמחליטה להרוס חיים שלמים סתם כי מתחשק לה, יתנו את הדין על כך? מינימום של כמה שנים טובות במאסר? אני לא חס וחלילה מאחלת לחסרות ההשכלה האלה לעבור את הפשע אבל אני כן חושבת שהן צריכות לתת את הדין על כך ולהבין שהן פוגעות.

לא כל הגברים אנסים, לא כל הגברים מטרידים, לא כל הגברים וולגריים כל כך וכמו שביננו הנשים מסתובבות נשים חכמות, טובות לב ואיכותיות גם בין הגברים ישנם כאלה.

לשים סוף, להעלות חוק, לעשות משהו שיגרום להן להפסיק את האגואיסטיות המבחילה הזאת כי הן מוציאות לנו, לכולנו – שם רע, כל כך רע – וזה פשוטו כמשמעו, לא הוגן.

עוד מהבלוג של עקבית לביא מג'ר

אונס קבוצתי ממומן

תקחו רגע עשור אחורה, או אפילו קצת יותר. קחו עשרים שנה אחורה. אם הייתם רואים פרסומת בה מוחזקת אישה בכוח על ידי גבר מסוקס כאשר היא לבושה בלבוש מינימלי, חטובה מאד להפליא (טוב, אז לא היה פוטושופ, אבל דמיינו) ומסביב הגבר והאישה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

אומרים שיש יום אישה אחר

כבר שנים שאנחנו מדברים על שוויון, אבל במו ידינו, אנחנו הנשים הורסות אותו. לא בכדי נאמר שאישה בונה, ואישה הורסת. שלא תזלזלו לרגע, יש לנו את הכוח האדיר הזה לקחת דברים טובים, לפרק אותם לגורמים ואז לירות ולבכות. אנחנו נלחמות...

תגובות

פורסם לפני 6 years

רוצה לקנות משקפיים? קודם תרקדי על עמוד!

עוד רגע זה יקרה, עוד רגע הבת שלך, או שלי, או שלכם, וכן, גם שלך שקורא עכשיו את המילים האלו ותוהה אם להמשיך או לא תצפה בטלויזיה, תראה אישה רוקדת על עמוד באקט אירוטי מול גבר ותחשוב "איזה מגניב, זאת דוגמנית על בינלאומית, גם אני...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה