הבלוג של עקבית לביא מג'ר

הכל יחסי

לפני הכל, אמא לאהבות הגדולות בחיי. כל השאר מגיע רק אחרי.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל ממרץ 2013

שמאל, או ימין. זה לא באמת משנה, מבחינת תרבות הדיון, המצב שלנו גרוע יותר ממצבו של ביבי בתיק 4000

21/02/2018

נדמה שכל הבלאגן עם ביבי ותיק 4000 לא מותיר שבויים בכל מה שקשור להערצה עיוורת לראש הממשלה.

הרשת החברתית עמוסה בתמיכה לביבי תוך כדי דריסה ילדותית וחסרת עכבות נגד שרים וחברי כנסת אחרים בממשלה, מעריצי ביבי מעלים פוסטים מפלגים וקשים ואם תעזו להגיד אפילו בעדינות ובתרבות הדיון את דעתכם שחלילה לא תשקף הערצה עיוורת לראש הממשלה הנוכחי תספגו או קללות, או החלטה נחרצת לצד הפוליטי בו אתם נמצאים (גם אם הצהרתם אחרת) או את שניהם, חסימות, הסרות, ושאר אלימות רשת בריונית.

1

ולמה אני לא מופתעת? כי תרבות הדיון ירדה לשיא הרדידות ברגע שבו כוכבת הפייקים העלתה סרטון תמיכה בנתניהו בו היא קוראת לצאת נגד התקשורת השמאלנית ולהפסיק להטפל לחייו של ראש הממשלה שמתנהלות נגדו חקירות במספר יותר גבוה מכמות הפעמים שאני שותה ויסקי, במצטבר.

בפוסט כתוב המלווה בסרטון בו בר זוהר מנסה לדבר על פוליטיקה וגורמת לאי נוחות של ממש, מציינת בחלק מהדברים כי “אין ולא יהיה ראש ממשלה יותר טוב למדינת ישראל מבנימין נתניהו…תודה לך מעומק הלב שאתה שומר עליי”.

מה ששכחה בר זוהר זה שנתניהו לא שומר עליה, אלא צה”ל, החיילים המדהימים עם הלב הענק שישנים בבוץ בגשמים ובשרב הם אלו ששומרים על כולנו.

הם אלו שמחפים על הטעויות של ממשלת ביבי. הם אלו שסופגים את כל האש בזמן שאותו ראש הממשלה שהיא מעריצה בהערצה עיוורת ישן במיטתו בבטחה.

אפשר להאשים את ממשלת ביבי במליון דברים, על כל צד שיהיה בממשלה, ניתן להאשים במליון טעויות מדיניות, בטחוניות וכן, גם חברתיות.

אבל אם יש משהו שאנחנו אחראיים לו, לפני העובדה שצריך לחשוב טוב מה שמים בקלפי, זה הדיון החברתי והתרבותי שלנו.

לאחרונה זה מרגיש שהשפויים והשקולים לא מרימים ראש לנוכח כל הקיצוניות ואם הם מנסים להלחם על השפיות קולם נבלע בתוך קללות, פילוג, שנאה, צרות עין, ואלימות.

כן, גם אלימות מילולית – היא אלימות.

לפני שתגיבו לפוסט הזה, תחשבו רגע על האקט החברתי, ושימו את הדעה הפוליטית שלכם בצד.

שמאל, או ימין. זה לא באמת משנה – חברתית מבחינת תרבות הדיון, המצב שלנו גרוע יותר ממצבו של ביבי בתיק 4000.

במדינה דמוקרטית שבה יש בחירות ולכל אזרח יש את הזכות להגיד את שלו בקלפי, לא יכול להיות שיסתמו לשפויים את הפה באלימות מילולית עד כדי כך שנגיד שאין טעם ללכת לבחור, וזה קורה.

ומעבר לזה, לעניין קצת אחר, אבל קשור בעקיפין, לאחרונה אותה בר זוהר העלתה סרטון בו היא מפרסמת קורס חדש, לזיוף אורגזמות, שמסתבר שהיה קמפיין לדורקס. זאת אומרת, חברת ‘דורקס’ השתמשה במיניות של אביבית בר זוהר ושילמה לה כסף כדי שהיא תפרסם אותם, ואיזו אירוניה זו תהיה לגלות שקורס לזיוף אורגזמות הוא בעצם זיוף כדי לקדם מותג?

אותי מעניין לדעת האם פעילי ימין כלשהם שילמו גם הם לקמפיין פוליטי כלשהו בחסות אותו סרטון  גם כמשהו פייק, ומה בעצם הם מנסים למכור? הרי מה שקיים כרגע, מזויף גם כך.

 לקריאה חופשית:

נתניהו והתקשורת, 4000 גוונים של דיווח

עוד מהבלוג של עקבית לביא מג'ר

אונס קבוצתי ממומן

תקחו רגע עשור אחורה, או אפילו קצת יותר. קחו עשרים שנה אחורה. אם הייתם רואים פרסומת בה מוחזקת אישה בכוח על ידי גבר מסוקס כאשר היא לבושה בלבוש מינימלי, חטובה מאד להפליא (טוב, אז לא היה פוטושופ, אבל דמיינו) ומסביב הגבר והאישה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

אומרים שיש יום אישה אחר

כבר שנים שאנחנו מדברים על שוויון, אבל במו ידינו, אנחנו הנשים הורסות אותו. לא בכדי נאמר שאישה בונה, ואישה הורסת. שלא תזלזלו לרגע, יש לנו את הכוח האדיר הזה לקחת דברים טובים, לפרק אותם לגורמים ואז לירות ולבכות. אנחנו נלחמות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

רוצה לקנות משקפיים? קודם תרקדי על עמוד!

עוד רגע זה יקרה, עוד רגע הבת שלך, או שלי, או שלכם, וכן, גם שלך שקורא עכשיו את המילים האלו ותוהה אם להמשיך או לא תצפה בטלויזיה, תראה אישה רוקדת על עמוד באקט אירוטי מול גבר ותחשוב "איזה מגניב, זאת דוגמנית על בינלאומית, גם אני...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה