הבלוג של עקבית לביא מג'ר

הכל יחסי

לפני הכל, אמא לאהבות הגדולות בחיי. כל השאר מגיע רק אחרי.

עדכונים:

פוסטים: 90

החל ממרץ 2013

מערה, נבוט, והאדם הקדמון שצורח כמו טרזן בכיבוש האישה, נשמע לכם מופרך? חכו רגע, יש מצב שככה נראית זוגיות אצל נשים מסוימות.

12/10/2017

היום הגיעה לעיניי ההמומות כתבה בmako על סדנת העצמת הנשים שאביבית בר זוהר יצרה והחלה לעשות.

נכון שאני אמורה להיות לא מופתעת, אבל וואלה, זה באמת עבר את חלומותיי הפרועים ביותר מבחינת תוכן ה’לימוד’ שמלמדת הכוכבת את הנשים ששילמו ממיטב כספן כדי לשמוע מה יוצא מפיה של א.בר זוהר שהחליטה להסב את מקצועה למעצימת נשים, החל מלשים את עצמך במקום השני כדי להיות טוטאלית, ועד לעובדה שאוי ואבוי לנו לקבל את הגבר שלנו עם מכנסיים קצרים וחולצה.

עכשיו, תורידו רגע את הפיהוק עם הנפת היד שנמאס לכם לשמוע על בר זוהר, כי היא לא לגמרי הנושא כאן וזה דווקא הולך מאד לעניין אתכם.

אני שוב מבהירה שהנושא העיקרי הוא פחות אביבית בר זוהר, אלא בכללי, אנשים שמרשים לעצמם לקחת כוח בידיים ולהשתמש בו למטרות לא נאותות כמו לדרוש מאות שקלים עבור מפגש קבוצתי שבא להעצים אבל למעשה, הוא ריקני, מדרדר ויותר מזה, עלול לגרום לנזקים עצומים.

אז מה באמת לומדים שם? על המושג ‘טוטאליות’, אבל עזבו את המונח עם הפירוש היבש שלו הרגיל שאומר להיות שלם בהחלטה שלך ולעשות משהו על צד אחד בלבד.

לא לא, בהעצמת הנשים על פי א.בר זוהר, להיות טוטאלית זה לקלח את הגבר כל בוקר, לסבן אותו, להלביש אותו, להכין לו לאכול, זה סקס כל בוקר (ואם לא בא לך, אין דבר כזה!), אצלה הגבר לא הולך לעבודה בלי סקס. ולמעשה הציטוט הכי גרוע (כן, תתפלאו עוד לא הגענו להכי גרוע) הוא:  ”לדאוג כל הזמן. את לא חושבת על טובתך עצמך ועל מה את רוצה. אלא על טובתו ועל מה הוא צריך. מה הוא זקוק”.

43121

אז למה אנחנו הולכים סחור סחור אביבית? בואי נעשה את זה פשוט, את מלמדת את הנשים בסדנה שלך איך לקבל נבוט מהגבר כדי שיגרור אותן מהמערה החוצה בקריאות טרזן שכולם ידעו שהוא כבש את האישה הזאת ושהיא השפחה שלו, למה לקרוא לזה ‘העצמת נשים’? בואו נקרא לזה: “כאן מבטלים נשים בכיף”.

אלא שעל כל ה’כיף’ הזה כל משתתפת משלמת 350 ש”ח עבור מפגש קבוצתי, ו-500 ש”ח (לפני מע”מ, כמובן) עבור מפגש אישי (וזה לא כולל מכירת האקססוריז, ‘על הדרך’) וכאן אנחנו מגיעים לנושא המשפטי, כפי שציינתי בפוסט הקודם שכתבתי בנושא, למעשה לא.בר זוהר, כמו לאחרים שמחליטים יום אחד לקום ולהפוך למאמנים אישיים בלי שלמדו דבר, אין שום הכשרה לאמן אף אדם, או להעצים אף אישה וכדי שלא יהיה ספק למי שמגיעה אליה היא גם דואגת להחתים אותן על מסמך ‘כסת”ח’ שבו הן מצהירות שהן מעודכנות שאין לה שום הכשרה, והן מסירות ממנה אחריות כלשהי לנזקים עתידיים, מסמך שלדעתי האישית ולאחר חיפוש ברשת בנושא, ספק אם הוא תקף משפטית אם אחת המשתתפות תחליט בעתיד לתבוע על נזקים.

זה גם המקום לציין שאביבית עצמה, לא מעט מצהירה בסרטונים שלה שפונות אליה נשים ונערות עם שאלות על זוגיות וביטחון עצמי, וגם גברים – ולמעשה, אדם שמחליט ‘לאמן’ או ‘להעצים’ אנשים יכול בהחלט לעשות נזק אם הוא לא מוסמך לכך. כאמור, לא רק על אביבית בר זוהר אנחנו דנים כאן, אלא על כל אדם שמחליט יום אחד לקום בבוקר ובלי ללמוד דבר, לשחק בנפשו של אדם ועוד להחתים אותו על הצהרות שהוא מסיר ממנו אחריות על נזקים אפשריים בעתיד.  

אז עד שיהיה פיקוח אמיתי ומישהו במשרד הבריאות או בכנסת בכלל יעשה מעשה ויקדם את החוק שכבר מלפני שני עשורים ניסו לקדם על פיקוח בכל הקשור לסדנאות שונות בטיפולים נפשיים, העצמות ושאר הטיפולים למיניהם כנגד אנשים שאינם מוסמכים – אנא מכם – בדקו טוב טוב למי אתם הולכים, בקשו הסמכות, בקשו לראות תעודות, אל תתביישו כי אתם משלמים את מיטב כספכם וזכאים וראויים לתשובות הללו והכי חשוב, לאדם מקצועי אמיתי שלמד את נפש האדם שיעצים אתכם.

העצמה גם לגברים וגם לנשים והביטול העצמי רחוקים שנות אור אחד מהשני, ואוניברסיטת החיים היא אולי יופי של תואר, אבל כמו שאני למשל יודעת לנגן בשמיעה מוזיקלית, אני לא יכולה ללמד אף אדם אחר לנגן ככה – לא כל מי שעבר בחיים דברים, יכול ללמד אתכם לחיות.

ובינתיים, קופצת למטבח לבשל משהו, לעצמי. כזאת אני, טוטאלית.

לקריאה נוספת:

הטיפול מוגש לכם בחסות: אוניברסיטת החיים 

משהו טוטאלי

גבר, אל תהיה סמרטוט – הנה מה שנשים אמיתיות באמת רוצות 

עוד מהבלוג של עקבית לביא מג'ר

אונס קבוצתי ממומן

תקחו רגע עשור אחורה, או אפילו קצת יותר. קחו עשרים שנה אחורה. אם הייתם רואים פרסומת בה מוחזקת אישה בכוח על ידי גבר מסוקס כאשר היא לבושה בלבוש מינימלי, חטובה מאד להפליא (טוב, אז לא היה פוטושופ, אבל דמיינו) ומסביב הגבר והאישה...

תגובות

פורסם לפני 5 years

אומרים שיש יום אישה אחר

כבר שנים שאנחנו מדברים על שוויון, אבל במו ידינו, אנחנו הנשים הורסות אותו. לא בכדי נאמר שאישה בונה, ואישה הורסת. שלא תזלזלו לרגע, יש לנו את הכוח האדיר הזה לקחת דברים טובים, לפרק אותם לגורמים ואז לירות ולבכות. אנחנו נלחמות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

רוצה לקנות משקפיים? קודם תרקדי על עמוד!

עוד רגע זה יקרה, עוד רגע הבת שלך, או שלי, או שלכם, וכן, גם שלך שקורא עכשיו את המילים האלו ותוהה אם להמשיך או לא תצפה בטלויזיה, תראה אישה רוקדת על עמוד באקט אירוטי מול גבר ותחשוב "איזה מגניב, זאת דוגמנית על בינלאומית, גם אני...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה