הבלוג של עקבית לביא מג'ר

הכל יחסי

לפני הכל, אמא לאהבות הגדולות בחיי. כל השאר מגיע רק אחרי.

עדכונים:

פוסטים: 87

עוקבים: 36

החל ממרץ 2013

כבר תקופה ארוכה שהורי גן ‘אשל’ בפתח תקווה פונים בדרכים המקובלות אל עיריית פתח תקווה על מנת להתריע על סכנה תברואתית הקיימת בגן אליו מגיעים מדי בוקר פעוטות מתוקים בגיל טרום טרום חובה הנמנעים מלהכנס ולעשות את צרכיהם בשירותי הגן בשל ההזנחה של השירותים במקום.

פוסטים שהגיעו אלי בעניין חושפים את ההזנחה והטיפול הלקוי מצד העירייה במקום.

הורי ילדי הגן פונים כבר מאוגוסט בבקשה לטפל בבעיה, זאת לאחר שגם הגננת כך נמסר, מתריעה כבר שנים על הנושא. אך הנושא טרם טופל והורי הגן לא רק שמקבלים סירוב לבקשתם, גם לא מתאפשרת להם האופציה להביא סיוע פרטי במימונם על מנת לטפל בנושא.

הילדים, חלקם רק נגמלו מחיתולים, מתאפקים מלעשות את הצרכים שלהם ואף נמנעים משתיית מים במהלך היום כדי שלא יצטרכו להכנס אל תוך השירותים המדיפים ריח רע, הצטברות חיידקים, רצפה ספוגה וסכנת החלקה. יש לציין שבאותו הגן גם מופעל צהרון העירייה והילדים שוהים בו שעות מרובות. 

32123

4321

מן הראוי ומצופה מאנשים בוגרים שהם גם לבטח הורים לילדים ומועסקים בעירייה, לפחות להראות מינימום של אכפתיות לנושא כל כך קשה של הזנחה, ולהרים את הכפפה ולסייע להורי ‘גן אשל’, אלא שתגובת העירייה היתה שהתלונות ישנות ואינן רלוונטיות, בעוד ההורים לילדים בגן ‘אשל’ חווים את הרלוונטיות הנוראית הזאת ביומיום ואין אוזן קשבת לטענותיהם או סיוע מיידי לבעיה המסכנת את הילדים בגן.

פניות ההורים למשרד החינוך, החזירו אותם לעיריית פתח תקווה שממשיכה לסרב להורים לטפל בנושא מיידית. 

מישהו שם במערכת משרד החינוך ועיריית פתח תקווה כנראה שכח שחינוך זה לא רק ספרי לימוד, בגרויות, או תוכן הנלמד במסגרות אלא גם דאגה לבריאות, בטיחות ורווחת הילדים. 

מי ירים את הכפפה ויסייע להורי ‘גן אשל’ בפתח תקווה לדאוג לבריאות ילדיהם?

לקריאה נוספת:

השירותים בגן ילדים באם המושבות מטונפים: “הילדים מתאפקים ולא שותים”

עוד מהבלוג של עקבית לביא מג'ר

תצוגה מקדימה

אונס קבוצתי ממומן

תקחו רגע עשור אחורה, או אפילו קצת יותר. קחו עשרים שנה אחורה. אם הייתם רואים פרסומת בה מוחזקת אישה בכוח על ידי גבר מסוקס כאשר היא לבושה בלבוש מינימלי, חטובה מאד להפליא (טוב, אז לא היה פוטושופ, אבל דמיינו) ומסביב הגבר והאישה...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אומרים שיש יום אישה אחר

כבר שנים שאנחנו מדברים על שוויון, אבל במו ידינו, אנחנו הנשים הורסות אותו. לא בכדי נאמר שאישה בונה, ואישה הורסת. שלא תזלזלו לרגע, יש לנו את הכוח האדיר הזה לקחת דברים טובים, לפרק אותם לגורמים ואז לירות ולבכות. אנחנו נלחמות...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

רוצה לקנות משקפיים? קודם תרקדי על עמוד!

עוד רגע זה יקרה, עוד רגע הבת שלך, או שלי, או שלכם, וכן, גם שלך שקורא עכשיו את המילים האלו ותוהה אם להמשיך או לא תצפה בטלויזיה, תראה אישה רוקדת על עמוד באקט אירוטי מול גבר ותחשוב "איזה מגניב, זאת דוגמנית על בינלאומית, גם אני...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה