הבלוג של נשות חברת החשמל

iecwomen

יום האישה הבינלאומי: הנשים שעושות את חברת החשמל. חברת החשמל מציינת גם השנה את יום האישה הבינלאומי, והפעם בסימן הנשים שעושות את חברת החשמל – עובדות ומנהלות, במשרד ובשטח, במגוון תפקידים, מקצועות ותחומים ברחבי הארץ. במהלך... +עוד

יום האישה הבינלאומי: הנשים שעושות את חברת החשמל. חברת החשמל מציינת גם השנה את יום האישה הבינלאומי, והפעם בסימן הנשים שעושות את חברת החשמל – עובדות ומנהלות, במשרד ובשטח, במגוון תפקידים, מקצועות ותחומים ברחבי הארץ. במהלך השבועיים הקרובים, נעלה פה בבלוג 'נשות חברת החשמל', בלוגים אישיים של עובדות ומנהלות בחברת החשמל שבחרו לשתף אותנו במסלול הקריירה שלהן ועל הדרך גם מעניקות טיפים לנשים אחרות. 10 בלוגים, 10 סיפורים מלאי השראה של נשים שבחרו ללכת בדרך שלהן, בעוז ובאמונה. קריאה מהנה!

עדכונים:

פוסטים: 74

החל מדצמבר 2012

נשברה תקרת הזכוכית לראשונה מונו שתי נשים לכהן כמנהלות אגפים בהנהלת החברה: נאוה טרינצ’ר מונתה למנהלת אגף פרויקט תקשורת רחבת פס וענת שמיר מונתה למנהלת אגף השיווק. שני התפקידים הינם תפקידים רבי משמעות בחברה

לראשונה מונו שתי נשים לכהן כמנהלות אגפים בהנהלת החברה: נאוה טרינצ’ר מונתה למנהלת אגף פרויקט תקשורת רחבת פס וענת שמיר מונתה למנהלת אגף השיווק. שני התפקידים הינם תפקידים רבי משמעות בחברה.

לאחר ששימשה סגנית מנהל אגף מערכות מידע ותקשורת בחברה לנושאי קשר ואלקטרוניקה, תהיה אחראית טרינצ’ר לפרויקט הסיבים האופטיים, שבשבוע האחרון קיבל את אישור שר האוצר. במסגרת הפרויקט שתוביל, תקים טרינצ’ר אגף חדש לטובת הקמת חברת התקשורת החדשה. במסגרת האגף, תוביל טרינצ’ר את המהלך לרישות כל מדינת ישראל בסיבים אופטיים על גבי תשתית רשת החשמל, שיאפשרו גלישה במהירות 1 ג’יגה בייט, מעבר לגלישה סלולרית מדור 4 ושיפור משמעותי של כל רשתות התקשורת במדינת ישראל.

ענת שמיר, שמונתה למנהלת אגף השיווק בחברת החשמל, שימשה סגנית מנהל מחוז חיפה למינהל, מנהלת משאבי אנוש במחוז חיפה וחברת הנהלה המורחבת, בתוקף היותה ממונה על קידום מעמד האישה בחברת החשמל.

יו”ר דירקטוריון חברת החשמל, האלוף (במיל’) יפתח רון-טל בירך את שתי מנהלות האגפים החדשות ואמר, כי,”דירקטוריון חברת החשמל מוביל מדיניות ברורה של הצערת שדרת הניהול בחברה ובמסגרתו קידום נשים לתפקידים בכירים, כחלק מתהליך אסטרטגי- ניהולי של יצירת תמהיל ניהולי חדש, אשר מייצג את העוגנים המקצועיים והניהוליים אותם צברה חברת החשמל בעשרות שנות פעילותה, לצד הכנסה של רוח חדשה, הן מבפנים והן מבחוץ”

מנכ”ל החברה, אלי גליקמן, שהוביל את המהלך התקדימי, אמר על המינויים, כי : “שילובן של נשים בתפקידי ניהול בכירים בחברה הוא אחד מהיעדים אותם הציב הדירקטוריון וההנהלה מובילה מאז כניסתי לתפקיד. מדובר ביום משמעותי לנשים העובדות בחברת החשמל אשר במשך שנים רבות ניסו לקדם את מעמדן ולראשונה, נרשם הישג משמעותי ופורץ דרך”.

עד היום כיהנה אישה אחת בהנהלת החברה, הדוברת דליה בודינגר, אשר מונתה לפני כארבעה חודשים.

בחברת החשמל כ-13,000 עובדים, כאשר כ-20% מהם נשים וכ-80% מהם גברים. בדירקטוריון חברת החשמל מכהנות 8 נשים מתוך 17 חברי דירקטוריון, מתוך מדיניות מכוונת לייצוג שוויוני בכל הדרגים.

על ענת שמיר:

ענת שמיר, נשואה ואם לשלושה, החלה עבודתה בחברת החשמל בשנת 1984, באגף מערכות מידע ותקשוב. בין היתר מילאה תפקידים בתחומי המחשוב, הפיננסיים והמינהל. בשנת 1996 מונתה למנהלת מחלקת מערכות מידע לכספים ומינהל כללי ובשנת 2003 למנהלת פרויקט מאור (ERP) מטעם חברת החשמל ומנהלת פרויקט המחשוב מטעם אמ”ת. בין השנים 2008-2011 שימשה כסגנית מנהל המחוז לשיווק ושירות לקוחות וכסגנית מנהל המחוז למשאבי אנוש.

ענת שמיר בעלת תואר ראשוןBSc   ותואר שני MSc בהנדסת תעשייה וניהול מערכות מידע מהטכניון בחיפה בהצטיינות

על נאוה טרינצ’ר:

נאוה טרינצ’ר נשואה ואם לשניים, החלה עבודתה בחברת החשמל בשנת 1986.

משנת 2009 משמשת כמנהלת יחידת קשר ואלקטרוניקה ארצית באמ”ת, שותפה בהיערכות למיזם התקשורת, מובילה את ההתארגנות הטכנולוגית ובכלל זה פרויקט “תקשורת במהירות האור” בקרית שמונה. במהלך עבודתה בחברת החשמל שימשה כמנהלת יחידת טכנולוגיה, תכנון ובקרה, מנהלת תכנית אב למחשוב לשנים 2002-2007, מנהלת מחלקת מערכות מידע לפרויקטים הנדסיים, מגוון תפקידים והובלת פרויקטים במחלקת מערכות מידע לכספים באמ”ת. שימשה כממונה על אבטחת המידע ב”מחוג” וב”קרן ההשתלמות”. נאוה טרינצ’ר בעלת תואר ראשוןBSc  ותואר שני ב- MSc , שניהם בהנדסת תעשיה וניהול מערכות מידע בטכניון.

עוד מהבלוג של נשות חברת החשמל

תצוגה מקדימה

קוראת לנשים לא לפחד מסטיגמות

אליזה קליין, מהנדסת פרויקטים בתחום הסייבר בחברת החשמל, הייתה שמחה לראות יותר נשים בתפקידים מהותיים בחברת החשמל ובכלל. "אני מאמינה שנשים בכל התחומים תורמות ומשפרות את התרבות הארגונית באיכויות שלהן". זהו סיפורה המפורסם...

תצוגה מקדימה

מנהלת גברים

תמי פקלר מצליחה לנהל באהבה משפחה במקביל לניהולם של עשרות גברים באגף לוגיסטיקה ונכסים של חברת החשמל. "אני מאמינה, כי כאם וכמנהלת, ככל שאני מצליחה ליהנות ולהגשים את עצמי במקום העבודה, כך זה מוקרן באופן מיידי לסביבה". זהו...

תצוגה מקדימה

להשקיע באנשים – זו הדרך שמביאה לתוצאות

המוטו של דנה שורמן, כלכלנית במחלקת הכספים וכלכלה של חברת החשמל, הוא חיוך: "אני מאמינה בצחוק טוב לבריאות, לחייך זה חשוב – ולא צריך סיבה מיוחדת". בשנים האחרונות היא היתה חלק מפרויקט רענן – להעברת כל מערכת המיחשוב של חברת...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה