הבלוג של נשות חברת החשמל

iecwomen

יום האישה הבינלאומי: הנשים שעושות את חברת החשמל. חברת החשמל מציינת גם השנה את יום האישה הבינלאומי, והפעם בסימן הנשים שעושות את חברת החשמל – עובדות ומנהלות, במשרד ובשטח, במגוון תפקידים, מקצועות ותחומים ברחבי הארץ. במהלך... +עוד

יום האישה הבינלאומי: הנשים שעושות את חברת החשמל. חברת החשמל מציינת גם השנה את יום האישה הבינלאומי, והפעם בסימן הנשים שעושות את חברת החשמל – עובדות ומנהלות, במשרד ובשטח, במגוון תפקידים, מקצועות ותחומים ברחבי הארץ. במהלך השבועיים הקרובים, נעלה פה בבלוג 'נשות חברת החשמל', בלוגים אישיים של עובדות ומנהלות בחברת החשמל שבחרו לשתף אותנו במסלול הקריירה שלהן ועל הדרך גם מעניקות טיפים לנשים אחרות. 10 בלוגים, 10 סיפורים מלאי השראה של נשים שבחרו ללכת בדרך שלהן, בעוז ובאמונה. קריאה מהנה!

עדכונים:

פוסטים: 70

החל מדצמבר 2012

יוליה צ’רנוי, עובדת יחידת ההדרכה של חברת החשמל, הגיעה למקום השמיני בתחרות לסירה זוגית מעורבת באליפות העולם ביחד עם שותפה ראובן מגנאג’י. התחרות התקיימה בצרפת בשבוע שעבר – הישג שהעניק להם את הכרטיס למשחקים הפראולימפיים בריו 2016

07/09/2015

יוליה צ’רנוי, עובדת יחידת ההדרכה של חברת החשמל, הגיעה למקום השמיני בתחרות לסירה זוגית מעורבת באליפות העולם ביחד עם שותפה ראובן מגנאג’י. התחרות התקיימה בצרפת בשבוע שעבר - הישג שהעניק להם את הכרטיס למשחקים הפראולימפיים בריו 2016

יוליה צ'רנוי וראובן מגנאג'י בתחרות בצרפת

ביום חמישי האחרון, הגיעה יוליה צ’רנוי, עובדת יחידת ההדרכה, למקום השמיני בתחרות לסירה זוגית מעורבת באליפות העולם ביחד עם שותפה ראובן מגנאג’י.

צ’רנוי ומגנאג’י סיימו את גמר ב’ לסירה זוגית מעורבת עם זמן של 4:12.14 דקות, שהעניק להם את הכרטיס למשחקים הפראלימפיים שיתקיימו בריו בספטמבר 2016.

יוליה צ’רנוי, עובדת יחידת ההדרכה, זכתה באליפות העולם במקום השמיני בתחרות לסירה זוגית מעורבת  במשחקים הפראולימפיים שהתקיימו בצרפת.

יוליה צ’רנוי, עובדת יחידת ההדרכה בחברת החשמל הינה ספורטאית מחוננת המתחרה בחתירת זוגות, ספורט פראולימפי, וחברה בסגל הפראולימפי הישראלי.

המשחקים הפאראלימפיים (או אולימפיאדת הנכים) הם אירוע רב-ענפי בינלאומי, בו מתחרים ספורטאים בעלי מוגבלויות. האירוע מתקיים במתכונתם של המשחקים האולימפיים, אחת לשנתיים כאשר פעם מתקיימים משחקי קיץ ופעם חורף לסירוגין בסמוך ואחרי המשחקים האולימפיים, ובחסות הוועד הפאראלימפי הבינלאומי.

יוליה צ’רנוי סיפרה כי “השאיפה שלנו מלכתחילה הייתה להיות בין 8 הנבחרות המובילות, מתוך מטרה להגיע לאולימפיאדת הנכים בריו, והגשמנו זאת על ידי ניצחון משמעותי זה. אנחנו ממשיכים לעבוד ולהתאמן במרץ לקראת אליפות העולם”.

סמנכ”ל משאבי אנוש, עמית אוברקוביץ’ הביע הערכה על הישגה המרשים של צ’רנוי ומסר כי: “אני גאה שיש עובדים כמו יוליה צ’רנוי בחברת החשמל, נחושים, תחרותיים והישגיים, תכונות אשר באות לידי ביטוי גם בעבודתה היומיומית, ועוברים לעובדים במסגרת עבודתה כמדריכה בבית הספר להדרכה. אני מאחל לה הצלחה רבה וסמוך ובטוח כי תמשיך לייצג את מדינת ישראל בתחרויות בארץ ובעולם ולהביא כבוד והערכה למדינה ולחברת החשמל”.

יוליה מתאמנת פעמיים ביום, בנוסף לעבודה במערך ההדרכה של חברת החשמל בבית הספר למנהיגות וטכנולוגיות המידע בחפציבה. היא מודה לסמנכ”ל משאבי אנוש, עמית אוברקוביץ’, לסגן מנהל אגף משאבי אנוש – יוסי אביטל, מנהל משאבי אנוש – מוטי ולדמן, למנהל מחלקת הדרכה ארצית, דוד פלד, ולחבריה לעבודה וליו”ר ועד מרחב הצפון – יעקב דבידה ולארגון העובדים על התמיכה הפרגון וההבנה לאורך כל הדרך – בפעילותה הספורטיבית.

חברת החשמל תמשיך לסייע בידה של יוליה צ’רנוי להתחרות בתחרויות בינלאומיות, להתמקצע, להצטיין ולהוביל בתחומה.

בדרך לריו 2016. צ'רנוי

עוד מהבלוג של נשות חברת החשמל

תצוגה מקדימה

קוראת לנשים לא לפחד מסטיגמות

אליזה קליין, מהנדסת פרויקטים בתחום הסייבר בחברת החשמל, הייתה שמחה לראות יותר נשים בתפקידים מהותיים בחברת החשמל ובכלל. "אני מאמינה שנשים בכל התחומים תורמות ומשפרות את התרבות הארגונית באיכויות שלהן". זהו סיפורה המפורסם...

תצוגה מקדימה

מנהלת גברים

תמי פקלר מצליחה לנהל באהבה משפחה במקביל לניהולם של עשרות גברים באגף לוגיסטיקה ונכסים של חברת החשמל. "אני מאמינה, כי כאם וכמנהלת, ככל שאני מצליחה ליהנות ולהגשים את עצמי במקום העבודה, כך זה מוקרן באופן מיידי לסביבה". זהו...

תצוגה מקדימה

להשקיע באנשים – זו הדרך שמביאה לתוצאות

המוטו של דנה שורמן, כלכלנית במחלקת הכספים וכלכלה של חברת החשמל, הוא חיוך: "אני מאמינה בצחוק טוב לבריאות, לחייך זה חשוב – ולא צריך סיבה מיוחדת". בשנים האחרונות היא היתה חלק מפרויקט רענן – להעברת כל מערכת המיחשוב של חברת...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה