הבלוג של עידית שטיין

עידית שטיין

נשואה באהבה למנדי, אמא ל3 בנות, יועצת פיננסית אישית, מאמינה שהכל פתיר ושבאנו לכאן כדי להגשים חלומות

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מספטמבר 2014

בדיוק לפני שבועיים זה קרה, הרגע הזה שקמתי מהשבעה על אמא שלי וקיבלתי שיחת טלפון שנתנה לי סימן שצריך להמשיך

21/05/2019

9 שנים של מאבק במחלת הסרטן הגיעו לסיומן ב28.4.19 עם פטירתה של אמי.

9 שנים זו כביכול תקופה משמעותית על מנת להיערך ולהגיע בשלה לרגע הנורא הזה של הפרידה, אבל האמת שממש לא הגעתי אליו מוכנה. ברגע אחד, האדמה נשמטת מתחת לרגליים וחוסר ההבנה לגבי ‘איך ממשיכים מפה’ משתלטת. נכון, אני כבר בת 40, נשואה, אמא בעצמי ל3 בנות ועדיין המשמעות של אמא שלי בחיי הייתה מאוד גדולה. למעשה, היא הסיבה העיקרית לכך שעזבתי משרה נחשקת לפני 5 שנים והיא גם ההשראה שלי למה שאני עוסקת בו מאז- יועצת פיננסית אישית.

אמא שלי ואני, צילום: יעל בר פסח

אמא שלי ואני, צילום: יעל בר פסח

 

בשנים האלו שליוויתי אותה בהתמודדות עם המחלה, הבנתי עד כמה הזמן שלנו בעולם קצר ומכאן שאסור לנו לדחות את הגשמת החלומות שלנו. גיליתי איזו משמעות מכרעת יש להיערכות שלנו מפני קטסטרופות, עד כמה בסופו של דבר מה שבאמת גורם לנו לאושר זה צבירת חוויות והזמן שלנו עם היקירים לנו. אבל כשבאתי לתת ביטוי לתובנות הללו במציאות חיי נתקלתי במחסום של גורם אחד שמנע ממני לחיות את החיים שאני רוצה- מחסום הכסף.

כל החיים אומרים לנו – העיקר הבריאות, אבל במבחן המציאות, לאופן שבו אנחנו מנהלים את הכסף שלנו יש השפעה מכרעת על החיים שלנו, וכן גם על הבריאות שלנו- הפיזית והנפשית. תסכל אותי כל כך לגלות שלמרות שבעלי ואני הרווחנו משכורות יפות מאוד, אני לא מצליחה לחיות בשקט נפשי, שלא לדבר על לממן את החוויות והזמן איכות שרציתי לחוות עם המשפחה שלי, עם אמא שלי.  החלטתי שמשהו פה צריך להשתנות. שהחיים קצרים מידיי בשביל פשוט “להתגלגל” ויצאתי למסע חקירה במטרה להבין איך באמת צריך לנהל את הכסף. נרשמתי ללימודי כלכלת המשפחה ובהמשך לייעוץ משכנתאות וללימודי השקעות נדל”ן, למדתי ממיטב המנטורים בארץ ובעולם, והתובנה המשמעותית שלי הייתה שבסופו של דבר מה שקובע זה לא כמות הכסף שאנחנו מרוויחים, אלא מה אנחנו עושים עם הכסף שהרווחנו.

אנחנו, צילום פרטי

אנחנו, צילום פרטי

 את הידע והתובנות שצברתי התחלתי ליישם בניהול הכלכלי האישי שלנו והחיים התחילו להשתנות. גיליתי שאפשר גם אחרת, התחלתי להגשים חלומות ישנים וחדשים ובסופו של דבר קיבלתי החלטה אמיצה לעזוב את העבודה שאהבתי כדי להעביר את הידע הזה הלאה לכמה שיותר אנשים- כדי שגם הם יצליחו להגשים את החיים והחלומות שככל הנראה לא היו מושגים אחרת. וכיום, אחרי שליוויתי בחמש השנים האחרונות מאות אנשים, וראיתי את פריצות הדרך המדהימות שהם עשו, אני לגמרי יודעת שזו השליחות שלי  בעולם הזה.

צילום: אביבית אייזקסון

צילום: אביבית אייזקסון

 במשך השנים האלו הספקתי גם להיות לצד אמא שלי כפי ששאפתי להיות, אני שמרתי עליה והיא שמרה עליי. ומרגיש שהשמירה הזו ממשיכה גם עכשיו כשהיא כבר לא איתנו. למעשה, בדיוק ברגע שקמתי מהשבעה, צלצל הטלפון. מעבר לקו הייתה מל שהודיעה לי שהתקבלתי לתוכנית הנחשקת- “דיגיטליות בעסקים”, תוכנית ששאפתי להתקבל אליה כבר מזה זמן רב,  וזה הרגיש לי כמו מסר מאמא שלי שמסרה לי שצריך להמשיך הלאה. לחזור לשליחות שלי, לעשייה האהובה שלי ומכאן לחזק אותה אף יותר ולעזור לעוד ועוד אנשים לחיות את החיים במלואם.

מחכה בהתרגשות רבה לכל מה שהתוכנית הזו עוד תביא איתה,

עידית

 

 

 

 

עוד מהבלוג של עידית שטיין

תצוגה מקדימה

הדרך לנקודת הB שלי

כבר קרוב ל5 שנים, שאני מלווה אנשים כיועצת פיננסית לתוצאות כלכליות פורצות דרך. בשנים האלו, הדרכתי מאות אנשים במסגרת תהליכים אישיים, סדנאות והרצאות, וכאילו נדמה שמאז ומתמיד הבנתי איך נכון לנהל את הכסף, אבל הדרך לשם הייתה...

תגובות

פורסם לפני 3 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה