הבלוג של עידית שטיין

עידית שטיין

נשואה באהבה למנדי, אמא ל3 בנות, יועצת פיננסית אישית, מאמינה שהכל פתיר ושבאנו לכאן כדי להגשים חלומות

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מספטמבר 2014

לא, לא התכוונתי לכתוב על נקודה אחרת. נקודת הB מציינת בכלכלה את נקודת האיזון בין ההכנסות להוצאות. כמה קל בתיאוריה, כך מאתגר במציאות. על כסף, הדרך שעברתי ועוד

29/05/2019

כבר קרוב ל5 שנים, שאני מלווה אנשים כיועצת פיננסית לתוצאות כלכליות פורצות דרך. בשנים האלו, הדרכתי מאות אנשים במסגרת תהליכים אישיים, סדנאות והרצאות, וכאילו נדמה שמאז ומתמיד הבנתי איך נכון לנהל את הכסף, אבל הדרך לשם הייתה ארוכה ולא תמיד קלה.

החיבור שלי לכסף התחיל כבר ממש בילדות. נולדתי למשפחה במצב כלכלי טוב, גרנו באזור מצוין, טסנו לא מעט לחו”ל, אמא לא עבדה, מכונית ספורט אדומה בחנייה וכו’ אבל כל זה נקטע מהר מאוד, מהר מידיי.

צילום מאלבום פרטי

צילום מאלבום פרטי

כשהייתי בת 6 פרצה מלחמת לבנון הראשונה. אבי יצא למילואים וחזר על אלונקה לאחר פציעת ראש קשה וללא יכולת לחזור למעגל העבודה. אמא שלי, אז בת 26, עם שני ילדים קטנים בבית, נאלצה לראשונה בחייה להתמודד עם ניהול הכסף על כל המשתמע מכך. כילדה, לא ידעתי להסביר את המתרחש, אבל ברור היה שהחיים שלנו עוברים תהפוכה ממשית והחוויה הזו נצרבה בי. בגיל 12 כבר החלטתי להיות עצמאית וכך פתחתי את העסק הראשון שלי- דוכן מאולתר למכירת סיכות ראש בעבודת יד (שלי).

השנים עברו, בגרתי, למדתי באקדמיה, עבדתי במשרות נחשקות ולימים הבנתי, שכסף זה באמת לא הכל בחיים, אבל כשהוא לא מנוהל אז משהו בשקט הנפשי שלנו מתערער, בזוגיות, בביטחון שלנו, ביכולת שלנו לחיות את החיים במלואם- בהגשמה עצמית, במימוש חוויות, בביסוס העתיד של ילדינו ועוד.

ועם ההבנה הזו, החלטתי להשקיע בלמידת תחום כלכלת המשפחה על כל רבדיו, עבורי ועבור המשפחה שלי נטו. כיום, אני בוגרת לימודים מקיפים בתחום הייעוץ והאימון לכלכלת המשפחה, ייעוץ משכנתאות והשקעות נדל”ן, חברה באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה וממשיכה להתעדכן ולחקור את התחום מידיי יום.

והלימודים האלו היו אחת מהמתנות הגדולות ביותר שקרו לי בחיים. ועם המתנה הזו הגיעה גם אחריות גדולה להעביר את הידע הזה הלאה.

צילום פרטי

צילום פרטי

וכך בשנים האחרונות אני פוגשת אנשים רבים שנכנסים לי ללב. אני נהנית להדריך, לייעץ וללוות בדרך להישגים משמעותיים. לא פעם אמרו לי לקוחותיי שהם מרגישים שיש את החיים ‘לפני’ והחיים ‘אחרי’ התהליך הכלכלי וזה ממלא אותי בסיפוק ובהתרגשות רבה בכל פעם מחדש. בחיי.

 צילום עצמי
צילום עצמי

אני מזמינה אתכם לקרוא עליי קצת יותר ולקבל מידע וטיפים כלכליים בדף בפייס שלי:   https://bit.ly/2KgzYsQ

באינסטגרם:  https://bit.ly/2UVrmsx

ובאתר שלי:  https://iditsk.co.il/

ולחיי הצלחות כלכליות,

עידית

עוד מהבלוג של עידית שטיין

תצוגה מקדימה

שלום לך, מציאות חדשה שלי

9 שנים של מאבק במחלת הסרטן הגיעו לסיומן ב28.4.19 עם פטירתה של אמי. 9 שנים זו כביכול תקופה משמעותית על מנת להיערך ולהגיע בשלה לרגע הנורא הזה של הפרידה, אבל האמת שממש לא הגעתי אליו מוכנה. ברגע אחד, האדמה נשמטת מתחת לרגליים...

תגובות

פורסם לפני 3 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה