הבלוג של idithgapps

idithgapps

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממרץ 2018

כל מפתח אפליקציות מובייל חולם ליצור אפליקציה שתסייע בפתרון בעיות נפוצות, תטפלי בסוגיה שאיתה מתמודד הציבור הרחב, או שתעניקי להם את ה- “Angry Birds” הבא. מאחורי הקלעים, כל מפתח אפליקציות אנדרואיד מתמודד עם מספר אתגרים בעודו משלב תכונות שיועילו ללקוח. להלן כמה עצות לפיתוח אפליקציות אנדרואיד בהן המפתח יכול להשתמש כדי ליצור תהליך פיתוח ללא רבב:

  1. שריון מרחב השם (Namespace) שלך: זה משהו קטן, אבל בכל זאת חשוב ששם האפליקציה ייקבע ויישמר מספיק זמן מראש בכדי להימנע מהעתקים. שוק ה- Android של Google משתמש בשם חבילה מיוחד בו נעשה שימוש בהצהרה שלך לזיהוי האפליקציה שלך בקרב אלפי אפליקציות אחרות ב- Play Store. אם את מתכננת להשיק אפליקציה בעתיד, תמיד כדאי לשמור שם עבור האפליקציה שלך, מאחר שבראש ובראשונה עם זה הלקוח שלך הולך להזדהות.
  2. נתחי את הנחיות העיצוב של Android Google: גוגל הכינה סדרה של הנחיות עיצוב עבור Android בכדי לעזור למפתחי Android חדשים. בהיותן ידועות כ- Material Design, ההנחיות האלה נכתבו כדי שכל אפליקציות אנדרואיד יתאפיינו בהתנהגות ותחושה זהות תוך סיפוק חווית משתמש/ממשק משתמש עקביים. באמצעות הקפדה על הנחיות אלה, משתמשי הקצה יצליחו להבין באופן אינטואיטיבי את אופן הפעולה של האפליקציה ובמקביל ליהנות ממנה.
  3. בצעי מחקר במידה מספיקה והקשב למשתמשים שלך: מחקר במידה מספיקה לפני תחילת תהליך הפיתוח תמיד מהווה אפשרות טובה. חשוב שהמפתח יבין מה המשתמש צריך ויעצב את המוצר בהתאם לקווים האלה. משתמשים אוהבים כשמפתחים מקשיבים להם ולוקחים את המשוב שלהם ברצינות. כשהקולות שלהם נשמעים, ישנו סיכוי רב שהם ימשיכו להשתמש באפליקציה. ביקורות ב- Play Store, אפילו לאחר השקת האפליקציה, הם מדד מושלם להבנת התכונות שאותן עליך לקדם בעדכונים עתידיים.
  4. תהיי מודעת לחלוקה: כל מפתח אשר עובד על פיתוח אפליקציות אנדרואיד, צריך להבין היטב את הדמוגרפיה של שוק ה- Android ואת חלוקת השוק. גוגל השיקה גרסאות שונות של Android והטכנולוגיות השייכות הלכו והשתפרו. אפליקציית Android שנמצאת בתהליכי פיתוח צריכה להתאים לגרסאות ה- Android האחרונות, ואם ניתן, לתמוך בכמה מהגרסאות הישנות. כמו כן, מכשירי Android מגיעים בגדלים שונים ועם רזולוציות מסך שונות, דבר שאותו יש לקחת בחשבון בעת עיצוב פריסות, פונטים, נכסים ותכונות נוספות באפליקציה.
  5. תמקסמי את פוטנציאל האפליקציות שלך: משתמשי מובייל פשוט שונאים אפליקציות שלוקח להן זמן רב להיפתח או לבצע עיבוד או כאלה שתופסות מקום רב בטלפון. מהירות הזרימה והגודל הכולל של האפליקציה הם בין הגורמים החשובים שיקבעו אם היא תהיה מוצלחת או לא. שימוש בעצמים ומשתנים בלתי חיוניים באפליקציה מהווה טעות נפוצה שנעשית על ידי מפתחים אשר יכולה לגרום לירידה קיצונית במהירות האפליקציה שלך.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ג'יאפס

כתבות מומלצות

עוד מהבלוג של idithgapps

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה