הבלוג של idanmpr

idanmpr

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מדצמבר 2013

ראשית נאמר שנכונה לרוב הטענה שילדים בגילאי גן, לא בהכרח שמים לב אם המתנה שהם מקבלים מקורית ממש או לא, מבחינתם אם נקנה להם צעצוע, כדור או בובה, זה מספיק. אך מתנה מקורית, עם ערך מוסף, יכולה להועיל להם ולשרת אותם טוב יותר. לכן מומלץ כן לחפש מתנות מקוריות ולא דווקא מתנות מוכרות וידועות. להלן מספר אפשרויות למתנות מקוריות ומעניינות במיוחד:

* שעון עם תמונות – דוגמא יפה למתנה מקורית, היא שעון שניתן לעצב את הרקע שלו בעצמנו. אנחנו יכולים לעצב אותו לילדים, ואנחנו יכולים לעזור להם לעצב אותו בעצמם.

* מנורות לילה מיוחדות – המנורות יאפשרו לילדים להילחם בשדים ובמפלצות, ניתן להקריא לאור המנורה ספרים לילדים, וכן היא תעצב בצורה יפה את החדר.

* בקבוק שתייה אקולוגי – הרעיון הוא פחות הבקבוק ויותר העובדה שהוא אקולוגי, ניתן להשתמש בו בשביל להסביר לילד על כל הרעיון של שמירה על הסביבה.

* כסא ים – כשהילד לא ירצה לשחק בחול, אפשר להושיב אותו על כסא מיוחד שמיועד למבנה הגוף שלו. הוא בוודאי ישמח להביט על החוף ועל הים מלמעלה. הכיסאות מעוצבים בצבעים צבעוניים וחגיגיים.

אלו רק כמה דוגמאות למתנות מקוריות שכל ילד ישמח לקבל,
תוכלו למצוא רשימה נוספת של מתנות לגן בכתבה כאן.

מתנות לגן

 

עוד מהבלוג של idanmpr

תצוגה מקדימה

איך לקנות דירה בישראל 2014?

בישראל תביעה הינה דרך מקובלת להכנסה נאה לכיס אדם פרטי, עורכי דין נמצאים בשפע, ונדל"ן נחשב לנכס המספק הכנסה יציבה בשוק הישראלי. לכן לא פלא שעורכי דין מקרקעין מוצאים עצמם נתבעים על כשלים...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מה זה נוהל גילוי מרצון וכיצד ההליך עובד?

גילוי מרצון הוא  למעשה הליך יזום אשר קשור לרשויות המס במדינה - במסגרת נוהל הגילוי החדש פונים אנשים פרטיים או חברות ומצהירים מבחירה על עבירות מס, או על התנהלויות בלתי תקינות...

תגובות

פורסם לפני 4 years

יישור שיניים

השיניים שלכם לא ישרות ואתם שוקלים לעשות משהו בנידון? אם כך, אתם בהחלט צודקים, ויישור שיניים זה הפתרון הטוב ביותר. חשוב לדעת אומנם בעבר יישור שיניים זה היה טיפול שנהוג היה לראות רק אצל ילדים, אך...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה