הבלוג של עינת מזרחי

הולה הופ בעיר

עינת מזרחי - מאמנת כושר, רקדנית ומפתחת שיטת hulaboost, שיטה חדשנית ומפתיעה לאימון וריקוד עם חישוק (הולה-הופ), שמתמחה בלתת בוסט של אנרגיה וכיף! מנחה סדנאות (ערבי נשים, ימי גיבוש, ימי הולדת וכד') ושיעורים קבועים. ההולה הופ כלי... +עוד

עינת מזרחי - מאמנת כושר, רקדנית ומפתחת שיטת hulaboost, שיטה חדשנית ומפתיעה לאימון וריקוד עם חישוק (הולה-הופ), שמתמחה בלתת בוסט של אנרגיה וכיף! מנחה סדנאות (ערבי נשים, ימי גיבוש, ימי הולדת וכד') ושיעורים קבועים. ההולה הופ כלי מדהים ותמיד משמח. עונה על הצורך בגיוון בפעילות הגופנית ומושך את כולם לנוע - גם את מי ש"פחות מחבב" התעמלות. והכי חשוב, מחזיר את כולם לעיסוקיהם עם אנרגיה גבוהה במיוחד.

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממאי 2019

דרייב נמוך וירידה באנרגיה – קורה לכולנו. איך אתם מחזירים את ההתלהבות והתשוקה לחיים? ואיך עיגול פלסטיק קשור לזה?

29/05/2019

אני אדם שמח ואופטימי מטבעי. אבל כמו כולם גם לי יש רגעים של מצב רוח ירוד, דרייב נמוך לעשייה, “הליכה לאיבוד” לפעמים. זה טבעי וקורה לכולנו. שמתי לב שמה שעוזר לי להחזיר את ההתלהבות והתשוקה לחיים זה להיזכר בחוויות טובות שהיו לי ולשחזר אותן או ליצור חוויות חדשות. וזה מה שהכי הייתי רוצה להעביר הלאה. מעבר לזה, אנרגיה יוצרת אנרגיה. ההולה נותן לי את האפשרות בכל מקום ובכל זמן לייצר את האנרגיה הזאת. הוא כמעט תמיד איתי, תלוי על התיק או במושב האחורי ברכב ומוזיקה תמיד יש לי בנייד. אז אני פשוט אעצור באיזה פארק או גינה קטנה וארקוד קצת. אם תראו אותי, בואו להגיד שלום.

צילום: מורן מזרחי

צילום: מורן מזרחי

ואיפה זה יכול לפגוש אתכם? אני מתמחה בלתת בוסט של אנרגיה והעצמה, ומכאן השם hulaboost. אני עושה את זה, נכון, באמצעות חישוק הולה הופ. אני מנחה ערבי נשים, מסיבות רווקות, ימי הולדת, גיבושים, מציגה את השיטה בפסטיבלים וכנסים שונים בתחומי הפיטנס והריקוד. בשעה של הפעלה עובדים על אירובי, חיטוב, קוארדינציה ובעיקר נהנים. ההנחיה היא משעשעת וקלילה, לומדים כוריאוגרפיה שלמה, משלבים משחקים מגניבים והכי חשוב – יוצאים עם מצב רוח נפלא.

העיגול פלסטיק הזה, הוא האמצעי שלי. אבל באותה מידה זה יכול היה להיות כדור, או שני מקלות נגיד. במקרה זה עיגול. ובעזרתו אני מלמדת אחרות, וגם אחרים, איך להנות מהרגע ואיך ללמוד משהו חדש שלעיתים נראה מפחיד ובלתי אפשרי, למהנה ומרגש. להניח את הנייד בצד ולהתמסר לתנועה, לכיף שיש בללמוד משהו חדש, עושה טוב על הלב.

צילום: מורן מזרחי

צילום: מורן מזרחי

זאת בעצם הסיבה ש hulaboost נוצר. הוא נוצר על מנת לספק את החוויות האלה, את הזכרונות הנעימים. העסק קם יחד עם קהל הלקוחות שלו למעשה. הוא צמח מתוך דרישה של מי שצפה בסרטונים וראה כמה שזה כיף, משמח, וגם מהווה אימון גופני. וכן, גם של אלו שממש רצו להגשים חלום ילדות. ואולי, אפילו קיוו שזה יהיה התחביב החדש שלהם.

צילום: עפרי תמים

צילום: עפרי תמים

רוצים לראות איך רוקדים את זה? מוזמנים באהבה.

פייסבוק -

https://www.facebook.com/HulaBoost

אינסטגרם -

https://www.instagram.com/hulaboost/

עוד מהבלוג של עינת מזרחי

תצוגה מקדימה

הולה הופ בעיר עם עינת - מי אני?

מכירים את הרגע במפגש חברתי/ עסקי שישנו מעגל ובו כל אחד מתבקש להציג את עצמו? בד"כ אנחנו עונים: שם, גיל, איפה אנחנו גרים ואולי גם במה אנחנו עוסקים. זה תמיד גורם לי לחשוב האם בשניות האלו שעומדות לרשותי זה מה שארצה שידעו? גם ככה...

תגובות

פורסם לפני 4 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה