הבלוג של אורלי ברג

הוריקן

עדכונים:

פוסטים: 264

החל מדצמבר 2013

אנשים טובים באמצע הדרך – פגשתי אחת כזו.

22/09/2019

יפת נפש ונשמה נדירה פגשתי באמצע החיים, ככה סתם בוירטואל. המילים שלך כישפו אותי בדרך לא ברורה – הרגשתי שאני בוחרת משפטים אתן את  הולכת במשעול אתך ועם המילים. לא הכרתי אותך ולמדתי אותך כמו שלומדים לצרף מילים למשפט ולמשפט והופכים אותם לאט לאט בונים אדם .

לא ידעתי אז אם ואיך תתפסי מקום בחיים שלי ואת לא ידעת עליי. לא ידעתי שאני קוראת אותך עד שהתחלתי להגיב למילים שלך והרגשתי שהמילים שלנו נוגעות בזהירות אחת בשנייה וככה בשבירות בנינו סוג של קשר שהרגשנו שאנחנו לומדות באהבה אחת את השנייה.

יש לך היום יום הולדת וכל מתנה תהייה בנאלית ולא תגיד את מה שהלב שלי רוצה לומר לך. אני לא בטוחה שאני רוצה להגיד לך מזל טוב ושתהיי מאושרת וככו’ – אני רוצה פשוט שיהיה לך מה שאת רוצה, שיהיה לך מה שאת אוהבת, חולמת , ושתהיי את או מה שאת רוצה להיותת.

את כל כך מוכשרת, את כל כך טובה, הנפש שלך עוטפת אותי באהבה שאין לה קץ וברגישות שיכולה לחבר חלקים שבורים. את נמצאת שם , בדיוק איפה שצריך גם בנשמה וגם אם צריך במקום אחר. את קוסמת עם מטה קסמים שנוגע במי שצריך בדיוק במקום שצריך.להיות קוסמת.

745

 לפעמים אני מרגישה חסרת אונים כי אני לא יכולה להעניק לך את האושר שמגיע לך, את השמחה שאת ראוייה לה, את הטוב ויכולת ההכלה שאת מעניקה לאחרים או לפחות לי.

אין מספיק מילים שיתרגמו את “מזל טוב – אני אוהבת”  לתחושות שלי אלייך. אני יכולה רק לומר לך שאת המתנה הכי מופלאה ונדירה שיכולתי לאחל לעצמי לפגוש ולאהוב כל-כך והלוואי שחלק מכל אלה את מרגישה.

 

ובכל זאת ולמרות הכל כמו פולניה טובה : מזל טוב והמון אהבה

עוד מהבלוג של אורלי ברג

אמא - אולי תבואי חזרה ?

ביום שהעולם מתרסק, שהכוכבים יוצאים מהמסלול , שהשמש מפסיקה לזרוח והירח מפסיק להאיר = ככה בדיוק ושם בדיוק אני נמצאת. יש לי אמא מדהימה, יקרה, אהובה, מלאת חמלה, לב רחב שאין לו גבולות, שיקול דעת, תבונה וים של רגישות ורגשות. אמא...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

סרטן - הימים הראשונים שלי איתך...

אני משתדלת  לסגור את הדלת עם רב – בריח אחרי שהחלפתי את המנעול, אני נשבעת לעצמי לא לתת לשדים האלה להכנס (אגב, הם מצויירים מאד יפה..), אני משתדלת לתת לפחד דרך  אחרת מפתה הרבה יותר, לבנות תסריטים שבהם אני חזקה כמעט כמו פופאי –...

תגובות

פורסם לפני 7 years

אמא - מזל טוב

להגיד לך מזל טוב? מוזר לאחל לך כשאת לא כאן...אז מה? לחגוג לך? את מה בדיוק ? לחפש לך מתנה? מה את רוצה השנה? מה ישמח אותך אהובה? יש בך עכשיו שמחה? יש בך עכשיו מנוחה? את אוהבת את מה שאני עושה? יש לך יומולדת - לא יודעת איך לומר...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה