הבלוג של אורלי ברג

הוריקן

עדכונים:

פוסטים: 256

עוקבים: 6

החל מדצמבר 2013

אז לא השגתי את מה שרציתי ואתה נסעת וקיללת- עשה אותך יותר גבר ? יש עוד אלף כמוך. אולי תנסה משהו אחר?

19/04/2017

יש עוד אלף כמוך – מקווה שתעצור לדקה, תקדיש למה שכתבתי מחשבה . אולי זה יעשה לך משהו. לפחות אני אדע שניסיתי.

רציתי לשתף אותך אחרי ההתנהלות שלנו בשבוע האחרון. בחרתי שלא להכנס איתך לעימות מילולי אבל שתדע. אתה לא צריך להיות אביר. אתה צריך להיות גבר אמיתי. להיות מכוון מטרה. מדוייק. אסרטיבי וגם עם בטחון עצמי – אבל אתה לא מוכרח לסמן וי של נצחון בכל סיטואציה בכל מחיר.

אנחנו לא במלחמה – אנחנו שני אנשים שרוצים להשיג משהו אבל כל אחד בדרכו שלו. אני רוצה שתדע שלהרים קול ולעשות פוזה “שופוני” – לא עושה אותך יותר גבר, יותר חכם ויותר חזק.

shutterstock_342950750

נכון, אני חושבת ומתנהלת לגמרי בצורה שונה אבל אני לא נלחמת בך – תנסה להקשיב, אולי אפילו “בטעות” נגיע לאן שרצינו גם אם זה בדרכים שונות.

כשראיתי שאין סיכוי שאתה תקשיב לי (זה לא מבטיח שנסכים) בחרתי שלא להתעמת איתך . הבריאות והשכל שלי יותר חשובים לי יותר ממך. אולי במקרה ובטעות תחשוב מתישהו על הדיאלוג תגלה שגם אני בשר ודם עם צרכים, רגשות, תקוות ורצונות – אבל לא בכל מחיר.

אז לפני שאתה מקשיב לתחילת המשפט הראשון שלי וקוטע אותי באמירה חותכת ופוסלת בקללה עסיסית, אולי לפני שתחשוב שאתה “שופוני” , שזה מה שעושה אותך גבר והנה אתה יכול לסמן וי של נצחון, אולי כדי שתזכור קודם ששנינו בני אדם וזה לגמרי לא משנה אם אתה מנכ”ל או דוקטור או כל אחד אחר שחושב שהוא “פלא הבריאה”.

אני מרגישה וחושבת שקודם כל היה נחמד אילו נתת לי את הכבוד הבסיסי שכל אחד ראוי לו. מאחלת לך יום פורה עם קצת מחשבות.

עוד מהבלוג של אורלי ברג

אמא - אולי תבואי חזרה ?

ביום שהעולם מתרסק, שהכוכבים יוצאים מהמסלול , שהשמש מפסיקה לזרוח והירח מפסיק להאיר = ככה בדיוק ושם בדיוק אני נמצאת. יש לי אמא מדהימה, יקרה, אהובה, מלאת חמלה, לב רחב שאין לו גבולות, שיקול דעת, תבונה וים של רגישות ורגשות. אמא...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

סרטן - הימים הראשונים שלי איתך...

אני משתדלת  לסגור את הדלת עם רב – בריח אחרי שהחלפתי את המנעול, אני נשבעת לעצמי לא לתת לשדים האלה להכנס (אגב, הם מצויירים מאד יפה..), אני משתדלת לתת לפחד דרך  אחרת מפתה הרבה יותר, לבנות תסריטים שבהם אני חזקה כמעט כמו פופאי –...

תגובות

פורסם לפני 5 years

אמא - מזל טוב

להגיד לך מזל טוב? מוזר לאחל לך כשאת לא כאן...אז מה? לחגוג לך? את מה בדיוק ? לחפש לך מתנה? מה את רוצה השנה? מה ישמח אותך אהובה? יש בך עכשיו שמחה? יש בך עכשיו מנוחה? את אוהבת את מה שאני עושה? יש לך יומולדת - לא יודעת איך לומר...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה