הבלוג של אורלי ברג

הוריקן

עדכונים:

פוסטים: 264

החל מדצמבר 2013

נתקעתי ברמה הטכנית – יש לי בעייה שאני לא מצליחה להתגבר עליה…. מי מתנדב לעזור?

27/05/2010

עבדתי דווקא ממש לא רע, שייטתי בין הפונקציות השונות כאן ברמת בסדר גמור, אבל אצל פולנייה כמוני פונקציית “בסדר גמור”  הרי לא תשאר לה לאורך זמן , מישהו או משהו ישנה את הסטטוס הזה. הייתי בטוחה ש”נהדר”  השתלטתי על  העניינים כאן (לפחות על החלק השמיש לי בשלב הזה) ואתמול…..אתמול החלק הטכני  שלי יצא לחופשת מולדת או לקח חל”ת – בלי לבקש אישור, למרות שהנהלים של החברה אצלי דורשים הודעה של חודש מראש, הייתה התעלמות מוחלטת מהנהלים והופס…אני לא בפורמט שאני רוצה להיות בו (מי שואל אותי בכלל מה אני רוצה?), פוסט שהגבתי לו הופיע בפונטים מבהילים בגודלם ואני נבהלת מכאלה, לא נבהלת בקלות, אבל פייר – מבהיל אותי וגם לא אסטטי לי בעין תורנית, זה יפה זה?

ניסיתי לשחק עם פונקציות שונות שמופיעות , אפילו ל”עזרה” הגעתי – אבל כנראה שממש ממש לא רוצים לעזור לי הפעם, “שיחקת יותר מדי” ילדה, לא יפה, לא עושים ככה, אם יודעים – עובדים, לא יודעים? מבררים קודם ואחר כך שואלים….ואני, בעוונותי, נכנסת לטרנס כתיבה, כותבת ולא קוראת פעם שנייה  (ככה אני כותבת) ולא שמה לב לדרך שבה מוגדרים הפוסטים וככה כשהבטתי בתגובה למאמר – קיבלתי חום ושום אקמול וירטואלי לא היה לי לעזר כאן.

אמרתי לעצמי (אני מנהלת דיאלוגים עצמאיים במצבי משבר שכאלה) , או קיי – היסטריה לא תעזור כאן, בואי ננסה לעבור לפורמט אחר – גם סירב לשתף פעולה, לא נותר אלא לעבור לתוכנית ב’ – להעזר במישהו שכותב כאן ואולי מבין ברזי הטכנולוגיה שאני פיקששתי כאן, ו….הופס, עוד משבר קטן, ערב נטול משברים – וזה די מעצבן תודו. למי להתקשר למי? לא יודעת. אני מנסה להעביר במוחי הקודח את רשימת הכותבים ומגלה לדאבון לב שלמעשה אין לי שום אמצעי קשר אחר טלפוני או מיילי עם אף אחד/ת כאן.

כמה אידיוטית אני יכולה להיות? מסתבר שדי הרבה…הרי דיברתי עם מישהי מכאן, מישהי מהרשימה, נתתי לה את מספר הטלפון שלי ואני לא מוצאת בתגובות את מספר הטלפון שלה….למה? כי אני בנאדם מאד מאד מסודר (זה מפחיד עד כמה אני מסודרת), אולי היא תהייה המקור שממנו תבוא היישועה. בסך הכל כמו שביקשו ממני עזרה – הרי שגם אני יכולה, נכון? מקסימום מישהו יגיד…תשמעי – לא מתאים לי, אין לי סבלנות / כח לעזור עכשיו או “לא יודע”.

חשבתי על אופצייה אחרונה והיא לפנות ל”עזרה” של המערכת, אבל בדרך כלל פנייה למערכת (רוב המערכות) דורשות יותר מיום אחד…..ואני – זה פשוט צורם לי בעין, אז אולי משהו יסתדר יותר מהר….בוא נאתגר את המערכת ואת הכותבים כאן – אולי מישהו יפתיע וירים טלפון או יכתוב למייל וינסה לעזור, נראה אתכם….

03-6774947

[email protected]

פשוט יום טוב וכמובן….תודה

עוד מהבלוג של אורלי ברג

אמא - אולי תבואי חזרה ?

ביום שהעולם מתרסק, שהכוכבים יוצאים מהמסלול , שהשמש מפסיקה לזרוח והירח מפסיק להאיר = ככה בדיוק ושם בדיוק אני נמצאת. יש לי אמא מדהימה, יקרה, אהובה, מלאת חמלה, לב רחב שאין לו גבולות, שיקול דעת, תבונה וים של רגישות ורגשות. אמא...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

סרטן - הימים הראשונים שלי איתך...

אני משתדלת  לסגור את הדלת עם רב – בריח אחרי שהחלפתי את המנעול, אני נשבעת לעצמי לא לתת לשדים האלה להכנס (אגב, הם מצויירים מאד יפה..), אני משתדלת לתת לפחד דרך  אחרת מפתה הרבה יותר, לבנות תסריטים שבהם אני חזקה כמעט כמו פופאי –...

תגובות

פורסם לפני 7 years

אמא - מזל טוב

להגיד לך מזל טוב? מוזר לאחל לך כשאת לא כאן...אז מה? לחגוג לך? את מה בדיוק ? לחפש לך מתנה? מה את רוצה השנה? מה ישמח אותך אהובה? יש בך עכשיו שמחה? יש בך עכשיו מנוחה? את אוהבת את מה שאני עושה? יש לך יומולדת - לא יודעת איך לומר...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה