הבלוג של רונית קדם- בדרך הבריאה: הומאופתיה ושאר קסמים

הומאופתיה קלאסית- רונית קדם

ברוכים הבאים בצל קורתי, שמי רונית קדם, אני בת 57, אם חד הורית יחידנית לנערה מדהימה, שהיא פרי הלב שלי. אני הומאופתית קלאסית כמעט 20 שנים, זה חלק מההגדרה שלי וממהותי, היות וההומיאופתיה שינתה את חיי ואת הדרך שבה אני מתבוננת... +עוד

ברוכים הבאים בצל קורתי, שמי רונית קדם, אני בת 57, אם חד הורית יחידנית לנערה מדהימה, שהיא פרי הלב שלי. אני הומאופתית קלאסית כמעט 20 שנים, זה חלק מההגדרה שלי וממהותי, היות וההומיאופתיה שינתה את חיי ואת הדרך שבה אני מתבוננת על החיים. החיים הם אנרגיה, גל של התרחשויות שחלקם אנו רואים וחלקם סמויים מן העין, אך עשויים להשפיע עלינו לא פחות. לחלקם אני קוראת קסמים- שינוי פאזה, מטאמורפוזה.. וזה מה שאני משתדלת לעשות בקליניקה, ללוות אנשים, אשר בחרו בשינוי, להקל עליהם את הדרך- דרך הבריאה- בריאת מציאות. אני עובדת עם נשים בכל מעגלי החיים- מגיל נערות ועד גיל הזהב ובעיקר, בעיקר מחוברת עמוק לנשים שמעוניינות להביא פרי בטן ונתקלות בקשיים כאלה ואחרים. אספר בענווה ובהודיה עמוקה שיותרר מ-10תינוקות נולדו בעקבות טיפול הומאופתי בקליניקה שלי. אותי זה מרגש בטירוף ! אני עובדת עם ילדים ואנשים שחווים תסכול ממה שהרפואה הקונבנציונלית קוראת " בעיית קשב ורכוז", לעשירות דעתי, זאת אינה בעיה, כי אם דווקא שם העוצמות והחוזקות של האנשים הללו, שם הייחודיות שלהם. אני עוזרת להם להתחבר לעוצמות וליכולות המיוחדות שלהם ולשנות את התפיסה ואת הדימוי העצמי שלהם, משם הכל מתחיל- מהי נקודת המבט בה אנו מסתכלים וחווים את המציאות. בשנים האחרונות התחברתי לעוד מיני קסמים, תהליכי מגע אנרגטיים שהם מרפאים ומחוללים שינויים עמוקים. אני משלבת אותם בקליניקה, מקשיבה, מתאימה, מדייקת לכל אחד את התהליך שהגוף שלו יפיק ממנו את המיטב והמירב ויצעיד אותו לשינוי המיוחל. ס'ליניקה שלי אפשר לקבל יעוץ הומאופתי , סשנים של מגע מרפא, כמו כן, אני מנחה קורסים להתפתחות אישית, ומאמנת אנשים לחיבור לעצמות שלהם והפועל היוצא- אנשים יותר שמחים ומאושרים. רוצים גם? שמחה להיות עבורכם, רונית קדם בדרך הבריאה לשמחה וחופש ממגבלות 052-8882802

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאפריל 2010

מהילדות בשכונה מפוקפקת, דרך קריירת דוגמנות קצרה ועד ההחלטה לא לוותר על האימהות

31/10/2019

נולדתי קצת לפני ראש השנה. לאחר הלידה עלה לאמא החום, הרופאים לא מצאו את הסיבה, רק פוצצו אותה באנטיביוטיקה ומורידי חום. לאחר שבוע הצליחו להוריד לה את החום ובשעה טובה שוחררנו הביתה. שבוע עבר והגיע ראש השנה תשכ”ג, שנה טובה באמת.

ובין כסה לעשור, אמא עדיין עם חום עולה ויורד, כמו אזעקה במלחמה, ולמרות זאת, אמא מחליטה לצום ומתמוטטת, שוב אשפוז, אך הפעם היא בפנים ואני בחוץ. בגיל 3 שבועות נשארתי אצל סבתא ונלקחתי לאמא להנקות בטעם אנטיביוטיקה, סבתא סיפרה שבכיתי כל הזמן.

איזו התחלה!

בכיתה א’, המורה חלתה במחלה סודית, לכן למדנו במשמרת שניה, משעה 12-16. בדיוק באותה שנה, אמי שילדה 4 ילדים תוך 5 וחצי שנים, התחילה לעבוד כדי להביא כסף הביתה, אז בבוקר הייתי לבד בבית, ובול ברבע ל-12, הייתי שמה את הילקוט על הגב וטסה במדרגות, מפחד האצתי סביב הקומה השניה, שם גר ניצול שואה שהיה מציץ ממעד לדלת פתוחה למחצה של דירה אפלולית. לא רק הדלת היתה אפלולית, לימים התברר שהטריד מינית ילדים בשכונה.

עד כיתה ב’ גדלתי בסביבה די מפוקפקת ,שכונה ד’ בבאר שבע, בה שימש לנו למיגלשה קיר בטון אלכסוני של המקלט השכונתי. עד היום מפארת את הרקה הימנית שלי צלקת מאבן טועה.

אני בכיתה ג. אלבום פרטי

אני בכיתה ג. אלבום פרטי

הייתי ילדה חנונית לתפארת, תולעת ספרים. אהבתי במיוחד לקרוא ולאכול תפוח יהונתן מוזהב, חמצמץ-מתקתק שהתפצח בפה, שאבא היה קונה בקילוגרמים בשוק באר שבע. עד היום אני יכולה לשמוע את אבא רוטן: “איך לא נשאר שום תפוח בבית, אתמול קניתי 5 קילו?”.  הייתי ילדה רזה-ביאפרה אבל על התפוחים חגגתי.

חנונית עם משקפיים ונמשים, אבל הכי טובה בספורט מכל השכונה. הילדים קראו לי “בת יענה” בגלל שהייתי רזה עם רגליים רזות וארוכות, אך חזקות. תמיד עמדתי אחרונה בתור במשחק 4 נעליים או 4 מקלות, קפצתי הכי רחוק שיכולתי, אין מי שהיה מנצח אותי. זאת היתה הכנה נהדרת לקפיצה למרחק וריצות קצרות ועוד כמה ענפי ספורט בהם הצטיינתי.

זאת היתה ילדותי, נמרצת ומאושרת- שיחקנו ברחובות עד שקראו לנו.

מה שמעיב על כך שלא נותרה לי שום תמונה מילדותי המוקדמת. בימים ההם כדי לצלם הלכנו לפוטו של הצלם במרכז גילת, באירועים מיוחדים כמו פורים. וכילדה שנולדה שלישית היו לי עוד פחות תמונות שנאספו בתיקיה קטנה, אשר אבדה כשעברנו דירה.

 בעידן  שבו אנחנו מתעדים כל פיפס, זה פשוט לא נתפס.

קפיצה בזמן, צבא, אוניברסיטה, קצת דוגמנות, טיסה ליפן ולמזרח ולעוד כמה ארצות אקזוטיות כמו ג’מאיקה והוואי. באותן שלוש וחצי שנים עברתי מסע התפתחותי בו הפכתי מ”גולם” מרצה לאשה עצמאית שמגלה עולם ואת עצמה, ויוצרת את העולם החדש, הנכון לה.

משתעממת בקוריאה. אלבום פרטי

משתעממת בקוריאה. אלבום פרטי

עוד קפיצה בזמן, התחתנתי בגיל 32+,  ובגיל שכולם חווים את משבר גיל ה-40, התגרשתי, ללא ילדים.

באותו זמן גמלה בי ההחלטה שלא אוותר על להיות אמא- ובמסע לנובו-סיבירסק אשר ברוסיה אימצתי ילדה נהדרת כאם חד-הורית יחידנית, על כך עוד אספר.

דר-לינג ואני בטיול בת-מיצווש לקופנהגן. אלבום פרטי

דר-לינג ואני בטיול בת-מיצווש לקופנהגן. אלבום פרטי

הנה עוד עובדות “סופר-באנליות” מהרזומה שלי-

אני הומאופתית קלאסית ומשלבת בקליניקה מיני קסמים של מגע מרפא.

אני טבעונית.

אני אם חד הורית יחידנית מהלב.

אני דוברת יפנית ובעבר ידעתי לכתוב 1000 קנג’י ויכולתי ללמוד בקולג’ יפני

אני עוברת דירות, ערים וארצות בערך כמו שאתם מחליפים גרביים

רצים עוד? יופי !  כי רק התחלתי לחמם את מנועי הכתיבה

https://www.ronit-kedem.co.il/

https://www.facebook.com/kedem.ronit/

https://www.instagram.com/ronitkedem/

@הומאופתיה קלאסית ואקסס קונשסנס- בדרך הבריאה עם רונית קדם

052-8882802

עוד מהבלוג של רונית קדם- בדרך הבריאה: הומאופתיה ושאר קסמים

שלום נשים-אחיותיי לדרך!

שלום לכל הנשים- אחיותיי לדרך, לגורל- אם סובלת את ממיגרנה סביב המחזור החודשי שלך, אם את סובלת וכל הסביבה שלך סובלת מתופעות שקשורות למחזור החודשי: פתיל קצר, כעס, מיגרנות, כאבי מחזור ועוד. אם את מאוד רוצה לחבוק תינוק, אך...

תגובות

פורסם לפני 10 years

הריון- פלא הבריאה

הריון-פלא הבריאה: אתמול בערב בישרה לי מטופלת שלי שהיא בהריון. היא לא תכננה כרגע להיכנס להריון, למרות שהם קצת דיברו על זה. היא לא תארה לעצמה שהיא תיקלט ככה סתם באופן טבעי, כיוון שבשני ההריונות הקודמים שלה היא נקלטה רק לאחר...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

איך בעזרת יכולת הקשבה של בלש וטיפול טבעי, נולד תינוק

כשהייתי קטנה חלמתי להיות וטרנרית, לא יכולתי לראות חיה פצועה או לשמוע יללות כאב. עברו השנים ואיתן התחלפו החלומות, אבל איכשהו, תמיד הייתי שם בתפקיד ה-מטפלת, זאת שעוזרת, זאת שבאים אליה לאוזן קשבת ולהתייעצות- בתיכון, בצבא...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה