הבלוג של עפרה לוי

תוצרת בית

עד לפני כמה שנים הייתי עורכת דין, נשואה + 2 + כלב, עם שתי מאזדות בחניה, וגינה בגודל של שטיח באחד הפרברים. היום אני אמא סינגלית לשני מתבגרים מופלאים, חיה, עובדת ונושמת את תל אביב. אחרי חיפוש מעמיק ולא קצר מצאתי מה אני רוצה להיות... +עוד

עד לפני כמה שנים הייתי עורכת דין, נשואה + 2 + כלב, עם שתי מאזדות בחניה, וגינה בגודל של שטיח באחד הפרברים. היום אני אמא סינגלית לשני מתבגרים מופלאים, חיה, עובדת ונושמת את תל אביב. אחרי חיפוש מעמיק ולא קצר מצאתי מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה ואת זה אני משתדלת לעשות היום.

עדכונים:

פוסטים: 19

החל ממאי 2010

התחשק לי לכתוב סיפור קצר. זה מה שיצא. מקווה שתהנו…

15/07/2013

הוא חיזר אחרי בלהט במשך שבועות ארוכים.

בטח גם אתן יודעות שגברים כבר כמעט ולא עושים את זה. לחזר. בטח לא בחיים האמיתיים. בקושי הם טורחים “להתחיל” איתנו ואז מצפים שאנחנו נעשה את כל הצעדים הבאים. אז חיזור של ממש?…. אמנם מדובר בחיזור וירטואלי שהתנהל רובו ככולו בצ’טים כאלה ואחרים. אבל גם ככה, זה היה חיזור שכבר לא נתקלים בו הרבה בימים אלו.

ההתחלה היתה באחד מעשרות אתרי ההכרות שמציפים את הרשת. הוא לא פירסם תמונה בפרופיל אבל כתב טקסטים שהזיזו בי משהו והיה מוכן מיד לשלוח לי אחת. נראה חמוד. לא חתיך הורס אבל חמוד. משהו במראה הפנים שידר את הרוך והאנטיליגנציה הרגשית שבאו לידי ביטוי גם במילים שכתב לי.

וכמה שהוא כתב לי…. לפחות פעמיים שלוש ביום היה מחפש אותי בצ’ט. ובפעמים שהשבתי תמיד היתה מתפתחת שיחה כנה, זורמת ונעימה. לפעמים היינו משוחחים 10 דקות ולפעמים שעתיים, אבל תמיד היו אלה שיחות זורמות, נעימות, חכמות וחמות.

מלכתחילה היה ברור שהכיוון הוא בעיקר סקס. לא קשר או זוגיות. גם זה לא הפריע לי בשעתו. באותם ימים עברתי בעצמי תקופה לא פשוטה של עזיבת שותפות עסקית ארוכת שנים, חיפוש עצמי ובניית החיים מחדש. ידעתי והבנתי שזה כנראה לא הזמן המתאים עבורי להתחיל קשר אמיתי וארוך טווח. רציתי רק “נער שעשועים”. הוא אמנם לא היה נער במלוא מובן המילה אבל 10 השנים שהפרידו בינינו (כשאני הותיקה מבינינו) בהחלט סיפקו עבורי את הבטחון שהוא לא מועמד אמיתי להיות לי לבן זוג.

בשלב כלשהו של התקשורת המתמשכת בינינו גם התעוררו בי חושים פנימיים שאותתו שהוא לא באמת פנוי. שאלתי. והוא השיב בכנות שאני צודקת. סרב לפרט אבל בין השורות והשאלות שהצגתי הצלחתי להבין שהוא חי עם בת זוג, כאן בעיר, והם ביחד עדיין כי “זה מסובך”. היה לי חשוב לוודא שהיא יודעת שהוא נפגש עם נשים אחרות, ומבחינתי זה הספיק. לכאורה עוד “פוליסת ביטוח” שהוא לא בן זוג פוטנציאלי.

אז עוד לא הבנתי ש”זה מסובך” היו בעצם מילות קוד לילד קטן שהוא חולק עם אותה בת זוג באותו בית משותף. שיהיה. שלהם.

אחרי כמה שבועות של צ’יטוט ופנטזיה הזמנתי אותו אלי בשעת לילה מאוחרת. כמעט לא החלפנו מילה ונכנסנו מיד למיטה לסקס חם וסוער. לעשות סקס אנונימי, או להיכנס למיטה עם אדם זר כמעט לחלוטין זה לא משהו שעשיתי הרבה בחיים, אבל זו גם לא היתה הפעם הראשונה שדבר כזה קרה. מה שכן קרה בפעם הראשונה באותו לילה היה סקס אנונימי טוב. ממש טוב.

בדומה לשיחות הארוכות שניהלנו קודם בצ’ט, גם במיטה התחושה היתה זורמת ונעימה. היה כיף. אחרי כמה שעות וכמה גאלונים של זיעה מצד שנינו (ליל קיץ תל אביבי) שלחתי אותו לביתו. אני המשכתי למקלחת ותוך כדי החלפת המצעים במיטה (שנשארו רטובים כאילו מישהו שפך שם כמה כוסות מים) חייכתי ביני לביני, כשאני משוכנעת שהגעתי לנקודת הסיום של הסיפור הקצר הזה בחיי. עצמתי עיניים ונרדמתי עם חיוך מלא סיפוק.

מאד הופתעתי למחרת כששוב קיבלתי מיואב קריאה לצ’ט. וביום שאחרי, וביום שאחרי.

אם לפני המפגש הלילי שלנו התפעלתי והתרשמתי מיכולות החיזור שלו, עכשיו כבר הייתי פעורת פה לחלוטין. עד אליו, כל הגברים שפנו אלי באינטרנט במטרה להכנס אלי למיטה היו נעלמים באחת משתי דרכים אפשריות – או שסירבתי להם והם המשיכו הלאה. או שהסכמתי, עשינו את זה, ואז הם המשיכו הלאה.

לא הפעם. יואב המשיך, ואפילו הגביר את הקצב, את ביטויי התשוקה ואת מאמצי החיזור.

עכשיו כבר זרמתי פחות. התנדנדתי בין שני קולות שדיברו מתוכי (ואפילו שיתפתי אותו בהם). מצד אחד הוחמאתי ונהניתי מהחיזור המתמשך, ובסך הכל היה אחלה סקס, אז למה לא להמשיך?

מצד שני – בהכירי את עצמי כבר כמה עשרות שנים, ידעתי שבתקופה הנוכחית לא פשוט לי לקחת דברים “על הגל הקל”. הנטיה (הנשית – אוניברסאלית) של להיקשר רגשית לגבר אחרי סקס (לחלקנו זה לוקח כמה מפגשים וחלק אחר מתאהבות מיד אחרי החדירה הראשונה) היתה חזקה במיוחד בתקופה הזו, ואני רק רציתי לא ליפול למלכודת ידועה מראש.

יואב הבין, או כך לפחות הוא כתב, אבל זה לא גרם לו להפסיק לנסות. בצורה מעודנת ועטופה במחמאות הוא המשיך לאותת אחת ליום לפחות. ואני המשכתי לסרב בנימוס אך בנחישות.

אחרי כמה שבועות של התנהלות וירטואלית שכזו הוא כתב לי: “הבנתי היום פתאום שהסיכוי שאני אקבל ממך הזמנה לבוא שווה בערך לסיכוי שאצביע לביבי בבחירות הבאות”.

פיתו אותי…? התפתתי. התגרו בי…? התגריתי. באותו ערב, כשחזרתי לבית ריק מילדים, מבוסמת בדיוק במידה הנכונה, אחרי המסיבה הנכונה, שלחתי ליואב איתות מזמין. תוך פחות מחצי שעה הוא התייצב.

גם הפעם לא התעכבנו על שיחות חולין וניגשנו מיד לחדר השינה. הכל התחיל נעים ואפילו מעט מוכר (במובן הטוב של המילה). אחרי כמה זמן דברים התחילו לצאת מכיוון. להשתבש. בשלב מסוים ביקשתי לעצור. הסברתי שזה לא הוא. זו אני. שלמרות האלכוהול ומצב הרוח הטוב שהגעתי איתו, אני לא מספיק חזקה ויציבה בימים אלו בשביל להחזיר אותנו לכיוון ולתקן תקלות ושיבושים מהסוג הזה. אחרי שסיימתי להסביר שכבנו עוד כמה דקות במיטה קרובים ושותקים. ניסיתי להמשיך את השיחה לכל מיני כיוונים אחרים אבל לא היה פרטנר בצד השני של המיטה.

אחרי עוד כמה דקות הוא קם, התלבש, יצא ונעלם. הפעם לתמיד.

עוד מהבלוג של עפרה לוי

Thumbnail

התאהבתי בירמי קפלן

הפעם האחרונה בה התאהבתי היתה לפני 7 שנים בערך (אאוץ'). זו היתה אהבה ומערכת יחסים שנמשכו קצת פחות משנתיים והסתיימו במפץ גדול. מפץ שגרם נזקים מהם לא הייתי בטוחה שהתאוששתי עד היום. זה לא...

תגובות

פורסם לפני 10 years
Thumbnail

קוגריות, אני איתכן.

קצת קשה לי להגיד את זה, אבל כשקראתי (שוב ושוב ושוב) את הפוסט "קוגריות, נמאסתן" חזרתי בכל פעם לאותה מסקנה: זה טקסט של גבר כועס ומקנא. (וסליחה, גילי, אם היה...

תגובות

פורסם לפני 10 years

על מוסר ועבודה

העבודה במטבח היא קשה וסיזיפית. כל מי שאי פעם עבד במטבח מקצועי יודע על מה אני מדברת. זו עבודה שדורשת עמידה ממושכת על הרגלים, סחיבה והרמה של כלים כבדים, ועבודות ניקיון יומיומיות ומפרכות. לא פשוט בכלל. כמי שעשתה בעצמה את...