הבלוג של עפרה לוי

תוצרת בית

עד לפני כמה שנים הייתי עורכת דין, נשואה + 2 + כלב, עם שתי מאזדות בחניה, וגינה בגודל של שטיח באחד הפרברים. היום אני אמא סינגלית לשני מתבגרים מופלאים, חיה, עובדת ונושמת את תל אביב. אחרי חיפוש מעמיק ולא קצר מצאתי מה אני רוצה להיות... +עוד

עד לפני כמה שנים הייתי עורכת דין, נשואה + 2 + כלב, עם שתי מאזדות בחניה, וגינה בגודל של שטיח באחד הפרברים. היום אני אמא סינגלית לשני מתבגרים מופלאים, חיה, עובדת ונושמת את תל אביב. אחרי חיפוש מעמיק ולא קצר מצאתי מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה ואת זה אני משתדלת לעשות היום.

עדכונים:

פוסטים: 19

החל ממאי 2010

לפני כמה ימים צפיתי בתכנית של רוני קובן בערוץ 8, בה הוא אירח ל-24 שעות בחדר סגור את ירמי קפלן. בערך 7 דקות אחרי שהתכנית התחילה כבר היה מרוח לי על הפרצוף חיוך שסירב לרדת מאז. אבל זה היה יותר מחיוך של הנאה מתכנית טלוויזיה טובה. זו היתה התאהבות.

06/04/2011

הפעם האחרונה בה התאהבתי היתה לפני 7 שנים בערך (אאוץ’). זו היתה אהבה ומערכת יחסים שנמשכו קצת פחות משנתיים והסתיימו במפץ גדול. מפץ שגרם נזקים מהם לא הייתי בטוחה שהתאוששתי עד היום. זה לא שלא היו גברים בחיי מאז. היו. חלקם מתוקים ומקסימים שבאמת אהבתי. אבל באף אחד מהם לא התאהבתי. וידעתי את זה. וגם הם.

ואז הגיע ירמי, והוכיח לי שלא איבדתי את זה.

כשסיפרתי לחברה, ממש אחרי הגילוי, שאני מאוהבת בירמי קפלן, היא חייכה ואמרה: “כמו כולנו יקירתי”. אז אני יודעת. אני לא היחידה. זו אולי הסיבה שבגללה קל לי לחשוף את מושא ההתאהבות שלי. אני יודעת שזה חסר סיכוי. וכשאין סיכוי – אין גם סיכון.

האמת היא שגם אני דלוקה על ירמי כבר כמה שנים. מאז ראיתי אותו על במה בתיאטרון תמונע. חברה אחרת המליצה. צדקה. לבחור יש סקס אפיל מטורף על הבמה. עוד לא נתקלתי באשה שלא נכבשת בו. באותה הופעה בתמונע, כשהוא העלה לבמה את זוגתו דאז לשיר איתו כמה שירים, לכל הנשים בקהל (ואני ביניהן), זה כאב, כאב כאב.

לפני כמה חודשים ראיתי אותו שוב מופיע, כשהתארח אצל איגי דיין בקפה ביאליק. מאחורי מערכת תופים מינימליסטית ובגובה העיניים הוא היה לא פחות סקסי וצ’ארמר מהפעם הקודמת. אבל גם כאן עדיין לא קרה כלום. אצלי.

הרגעים בהם התאהבתי בירמי היו דווקא בהם הוא לא שר או הופיע. גם לא הרגעים בהם הוא היה ה”ילד הנצחי” ותופף בטירוף יחד עם קריאות לפי הקצב של “!go to sleep Roni” (למרות שכן התגלגלתי מצחוק באותה סצינה). הרגעים בהם התאהבתי בירמי היו אלה בהם הוא דיבר, בשקט, ברגישות, והכי מקסים – בפרופורציות, על חייו. ההתמקדות באושרם של הילדים על רקע הפרידה, הכבוד שהוא משדר כלפי אמא שלהם, ההתייחסות לגיל, ההתרפקות/למידה מהשנים שעברו. אלה היו הרגעים שחשבתי והרגשתי: “זהו זה. זה הגבר שאני מחפשת לעצמי”. והתחלתי לחייך.

החיוך הזה המשיך איתי עוד כמה ימים אחרי הצפיה. בהתחלה נזפתי בעצמי לרגע על שאני “מתנהגת כמו ילדה בת 16″, אבל אז הבנתי פתאום ש:”איזה יופי! אני מרגישה שוב כמו ילדה בת 16!”. אותן תחושות שכולם מדברים עליהם כל הזמן (אבל כל הזמן!! עוד מישהו שם לב כמה “אהבה” הפכה להיות הכותרת החמה בכל חור?), שידעתי שהן קיימות כי חשתי אותן בעבר, אבל פחדתי שאיבדתי את היכולת להרגיש אותן שוב – הן פה! מוחשיות ונוכחות! איזה כיף! נרפאתי!

שלא יהיה ספק, כשאני חוזרת לקרוא מה כתבתי עד עכשיו אני מבינה שיהיה לא פשוט בכלל ללחוץ על “פרסם” כשיגיע הרגע. אני קצת מרגישה כמו אריאל הורביץ כשכתב את “רנה” (זלגוור) רק ששם באמת מפריד אוקיינוס, וכאן אנחנו במדינה קטנה, ועיר קטנה עוד יותר, ולמרות שאני לא חלק מהמעגלים הרלוונטיים, אני גם לא מאד רחוקה מהם, ככה שאין לדעת לאן הפוסט הזה יגיע…. ואולי בעצם אני עושה פה לעצמי את הפדיחה של החיים שלי. אולי.

אז ירמי, היה ואתה קורא את השורות האלה יש לי שני דברים להגיד לך: א. אני מקווה שזה מחמיא לך. תהנה! מכל הלב. ב. סליחה שאין כאן אף מילה על המוזיקה שלך. ירד בעריכה.

עוד מהבלוג של עפרה לוי

תצוגה מקדימה

קוגריות, אני איתכן.

קצת קשה לי להגיד את זה, אבל כשקראתי (שוב ושוב ושוב) את הפוסט "קוגריות, נמאסתן" חזרתי בכל פעם לאותה מסקנה: זה טקסט של גבר כועס ומקנא. (וסליחה, גילי, אם היה...

תגובות

פורסם לפני 9 years

על מוסר ועבודה

העבודה במטבח היא קשה וסיזיפית. כל מי שאי פעם עבד במטבח מקצועי יודע על מה אני מדברת. זו עבודה שדורשת עמידה ממושכת על הרגלים, סחיבה והרמה של כלים כבדים, ועבודות ניקיון יומיומיות ומפרכות. לא פשוט בכלל. כמי שעשתה בעצמה את...

תגובות

פורסם לפני 9 years

עשור לחיי החדשים

סיכומי עשור מאד מקובלים ונפוצים בעולמנו. בסיום עשור קלנדרי התקשורת חוגגת עם כל סיכום אפשרי: פוליטי, מוזיקלי, קולינרי, או סתם סיכום של הטרנדים שליוו את העשור שחלף. בימי הולדת עגולים אנחנו נוטים לחשבונות וסיכומים, החלטות...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה