הבלוג של קרני צור -המכון לאסטרולוגיה הוליסטית

הכל על אסטרולוגיה…

כולנו רוצים ספר הוראות: מה לעשות עם החיים האלה? מה האפשרויות הכי טובות עבורי? מה היעוד שלי? מה בנושא הזוגיות?... האמת שכולנו מגיעים עם ספר כזה בדיוק, מרגע הלידה שלנו - המפה האסטרולוגית שלנו !!! ... המכון לאסטרולוגיה הוליסטית... +עוד

כולנו רוצים ספר הוראות: מה לעשות עם החיים האלה? מה האפשרויות הכי טובות עבורי? מה היעוד שלי? מה בנושא הזוגיות?... האמת שכולנו מגיעים עם ספר כזה בדיוק, מרגע הלידה שלנו - המפה האסטרולוגית שלנו !!! ... המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע לימודי אסטרולוגיה לצפייה במחשב, מגוון סדנאות לקהל הרחב והמגזר העיסקי, ייעוץ אסטרולוגי אישי בכל תחומי החיים, טיפולים הוליסטיים לאיזון התדרים האסטרולוגים, קלפים אסטרולוגים ועוד. 04-6619158 , [email protected]

עדכונים:

פוסטים: 144

החל מאפריל 2010

ביום חמישי עובר כוכב סאטורן, כוכב הקשיים והמגבלות, אל בית מזל מאזניים, הידוע באסטרולוגיה גם כ”בית הזוגיות”. המהלך האסטרולוגי המשמעותי הזה בא ללמד אותנו שיעור עמוק: מהי אחריות ובגרות אמיתית בכל הנוגע לקשירת חיינו בחייו של אדם נוסף?

18/07/2010

 

ביום חמישי (23.7) כוכב סאטורן עובר מבית מזל בתולה, בו שהה בשנים האחרונות, אל בית מזל מאזניים. המעבר של כוכב סאטורן מבית לבית קורה רק אחת לשנתיים-שלוש ולכן זהו מעבר משמעותי. כוכב סאטורן נחשב באסטרולוגיה לכוכב הקשיים והמגבלות, אבל למעשה המשמעות שלו רחבה יותר מכך. סאטורן מייצג את המגבלות, החוקים, המסגרת, המוסדות, היציבות, האחריות והבגרות. הכוכב סאטורן עצמו הוא כוכב קר המוקף בטבעות נוקשות וכמובן שזה מייצג ומסמל את האופי שלו. במיתולוגיה האל סאטורן, הידוע גם בשמו היווני כרונוס, הוא אל הזמן, הזקן הנרגן, אבי האלים האולימפיים. סאטורן הוא הכוכב השליט של בני מזל גדי, שגם מושפעים ממנו במיוחד.

הבית בו נמצא כוכב סאטורן במפת הלידה האישית של אדם מייצג את הטריטוריה שבה לאדם “לא הולך בקלות”, זה המקום שבו יקח לאדם יותר זמן להתפתח, המקום שבו האדם נוקשה יותר. זה יכול להיות, למשל, בבית הזוגיות, או בבית הקריירה, או בבית הרכוש. מומלץ מאוד לדעת היכן סאטורן נמצא במפה שלכם על מנת להבין טוב יותר את מהלך הדברים ומשמעותם. הקושי הזה, כמובן, אינו “סתם”. אין “סתם” באסטרולוגיה. דווקא התחום בו קשה לאדם להתקדם ובו הוא מרגיש מעט תקוע וקפוא, הוא לרוב בדיוק אותו התחום בו לאדם יש שיעור משמעותי ללמוד ולעבור בחייו. כוכב סאטורן נחשב גם ל”אדון הקארמה”. התחום עליו שולט הכוכב מייצג את הקושי הקארמתי שיש לאדם בחיים האלה (יחד עם “ראש דרקון”). דווקא מן הקושי לומדים ומתפתחים. דווקא התחום שבו האדם צריך להתאמץ הוא התחום החשוב והמשמעותי יותר במסע החיים של האדם, לעומת תחום אחר בו הכל אולי זורם וחלק, אבל אין בו למידה גדולה.

הכניסה של כוכב סאטורן אל מזל מאזניים משפיעה על כל אחד מבני המזלות באופן אחר ובתחזית השבועית תוכלו למצוא פירוט כיצד המעבר משפיע על המזל שלכם.

אבל באופן כללי הכניסה של סאטורן למזל מאזניים, ששולט על תחום הזוגיות והנישואין, באה ללמד אותנו שיעור מאוד מהותי בתחום החשוב הזה של הזוגיות. שיעור רלוונטי לכולנו שימשיך ויחלחל בשנתיים- שלוש הקרובים.

מבלי לתת עמדה ומבלי להיכנס לשיפוטיות וביקורתיות – נראה שמצב מוסד הנישואין בכי רע בעשורים האחרונים. החל משיעור הגירושים שהולך וגובר, עד לתהייה כללית האם זה בכלל כדאי וטוב, עובר דרך העובדה שמרבית האנשים שאני מכירה נישאים היום בגיל מאוחר, אם בכלל ועד לעובדה שעדיין במדינות רבות נושא החתונה אינו נושא שוויוני, עם נישואים כפויים ועוד ועוד… ועולות כמובן שאלות כמו: מהי חתונה, בעצם? מהי זוגיות?

אבל לפני שהזוגיות יוצאת מן האופנה ואובד עליה הקלח, בואו נסתכל לרגע ונראה מה המשמעות של זוגיות ונישואין על פי האסטרולוגיה, במובן הטהור והנקי שלה לפני שניתנו לה מיני אינטרפרטציות.

בית הזוגיות באסטרולוגיה הוא בית מספר 7, תחת שלטון מזל מאזניים. ששת הבתים הראשונים באסטרולוגיה עוסקים בהתפתחותו של האדם ומודעותו בינו לבין עצמו: פיתוח האישיות, הקשרים החברתיים, הרגשות, המשפחה ועוד ועוד… זהו מחצית הגלגל שנושאו הוא “אני ואני”. במחצית השניה של הגלגל ילמד האדם, לאחר שגיבש את עצמו, לצאת החוצה אל העולם, להכליל בתוך עולמו גם אדם אחר ולבסוף גם להקדיש את חייו למען משהו גבוה יותר. בחצי השני של הגלגל, שהבית הפותח שלו הוא בית 7, ה”אני” אט אט הולך לאיבוד לטובת התפתחות המין האנושי כולו.

בבית 7 (אליו, כאמור, נכנס עכשיו סאטורן) לומד האדם כיצד להכליל בתוך עולמו עולם של אדם נוסף. אין הכוונה הפעם לתקשורת נכונה שרק באה מן החוץ אל החוץ, ואין הכוונה לניהול של הרגשות – שזהו למעשה עולמו הפנימי של האדם. מדובר ממש ביכולת לעמוד מול אדם נוסף ולהיות איתו בקשר אמיתי ומוחלט, לראות את עולמו, להבין את תפיסותיו, להביא בחשבון את רגשותיו ודעותיו. וכמו שני כפות המאזניים הנשקלות זו מול זה – יכול האדם להכיר את עצמו רק כאשר הוא ניצב בקשר עם אדם נוסף. וכמובן שהתפתחות גדולה כרוכה בכך, כי כל עוד המשחק הוא רק בינינו לבין עצמינו זה כמו לשוט בחלל בריק. הקושי האמיתי וההתפתחות האמיתית נמדדת כאשר אנחנו מתעמתים מול אדם אחר עם מי שאנחנו.

כניסתו של כוכב סאטורן אל מזל מאזניים הזוגי, בית 7, יכולה לעורר בתחילה קשיים וקיפאון בכל הקשור אצלנו במערכות יחסים. אלו שנמצאים בזוגיות יחושו בה קושי ואולי ירגישו שהיא הופכת להיות גורם מעקב, אלה שלא נמצאים בזוגיות עדיין יתקשו יותר למצוא בן/בת זוג. אבל עם הזמן נגלה את המתנות הנהדרות שמביא עימו כוכב סאטורן. סאטורן, הנקרא במיתולוגיה גם כרונוס – אל הזמן – אומר לנו שהדברים קורים לאט ובהדרגה. מה שנבנה מהר גם מתפרק מהר, ולכן כדאי לקחת את הזמן בבניית תשתיות יציבות וחזקות. מאוד לא קל להתחיל דברים חדשים תחת השפעת סאטורן, אבל מה שכן מצליחים לבנות וליצור תחת ממלכת שילטונו נשאר לאורך זמן. זוגיות אשר החלה או התקיימה בצילו של סאטורן, היא לא פשוטה אבל כאשר היא כן מצליחה היא הופכת להיות יציבה ביותר וממש חסינה. סאטורן מלמד אותנו שיעור על יצוב מערכות היחסים, על בגרות, על אחריות. וכדאי לשים לב גם שמול בית הזוגיות עומד בית 1, שהוא בית האישיות, וחלק מאותה הבגרות והאחריות כרוכה במסע המרתק של הבנת ההימצאות שלי בקשר הזוגי באופן שלא יפגע, אלא יתמוך באישיות שלי ובמי שאני. וזה כמובן דורש גם הרבה בגרות לדעת היכן המקום לעשות פשרות ברצון האישי שלי לטובת הזוגיות והיכן המקום שלי לפתח את עצמי ואת הפוטנציאל שלי ולא להיעלם בתוך הזוגיות. כך או כך צריך להגיע למצב שבו ישנה הרמוניה ואיזון בין שני החלקים האלה בתוכינו: החלק שרוצה את החופש המוחלט להיות מי שאני והחלק שכמה לזוגיות.

ובקנה המידה הגדול יותר סאטורן יבחן מחדש את מוסד הנישואין בארץ ובעולם ויתכן ונשמע על חוקים חדשים שקשורים לזוגיות, שינויים מהותיים בממסד הנישואין ועוד.

ומשום שסאטורן הוא כוכב גדול ואיטי ההשפעה שלו תבוא לידי ביטוי לא רק בחיים האישיים של כל אדם, אלא גם במהלכים מדיניים ופוליטיים, יתכן שנראה בשנים הקרובות גם התבגרות של ממשלות אל תוך יכולת ליצור שיתופי פעולה פוריים יותר עם מדינות נוספות ואפילו הסכמי שלום בין מדינות – שזה כמו חתונה, אבל ברמה המדינית.

ומה המשפט שעליו אני ממליצה לחשוב השבוע? “אם אני רוצה לעשות טוב בעולם, כדאי להתחיל בלעשות טוב לאדם אחד, יקר וקרוב לי”.

 מעוניינים לדעת כיצד המעבר של סאטורן ישפיע על בני המזל שלכם באופן ספציפי? מוזמנים לקרוא בתחזית השבועית של קרני צור

קרני צור – אסטרולוגית מיעצת בכל תחומי החיים: זוגיות, עבודה, הכוונה ליעוד, מפה משפחתית ועוד.

מלמדת אסטרולוגיה בקורסים ולימודי הכשרה מקיפים.

עוד על אסטרולוגיה והרשמה חינם לתחזית השבועית באתר האסטרולוגיה של קרני צור www.astrologia.goop.co.il.

 

עוד מהבלוג של קרני צור -המכון לאסטרולוגיה הוליסטית

תצוגה מקדימה

תחזית אסטרולוגית שנתית של קרני צור לשנת תשע"ג – על פי האסטרולוגיה החדשה

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, תהליכי טיפול באסטרולוגיה הוליסטית, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

תחזית אסטרולוגית שנתית של קרני צור לשנת 2013 – על פי האסטרולוגיה החדשה

אנחנו צריכים לזכור שאנו נמצאים בעיצומה של תקופה מכרעת בהיסטוריה בה הרוח המובילה היא רוח השינוי והמהפכה. ושינויים הם דבר לא פשוט. חשוב לזכור כי למרות השוק והטלטלה מדובר...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

שוב נתקע המחשב? שוב יש קצר בתקשורת? מתכון הפלא להסרת "מרקיורי בנסיגה" מן המפה

הפעם תקופת הנסיגה של מרקירי מתחילה ב 15.7 ומסתיימת ב 8.8. נסיגתו של מרקיורי היא עניין שגרתי למדי. אחת ל 3 חודשים מרקיורי נכנס למצב בו, כפי שזה נראה לנו מכדור הארץ, הוא...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה