הבלוג של הסתדרות העצמאים

אקטואליה לעצמאים ולבעלי עסקים קטנים

הסתדרות העצמאים קמה כדי להיות הגוף שמייצג את העצמאים בארץ, ורק אותם. בלי אינטרסים זרים, בלי חובות פוליטיות, בלי שאף אחד יוכל להשתיק את המאבק לזכויות לעצמאים

עדכונים:

פוסטים: 6

החל ממאי 2016

אם היו נותנים לכם לבחור בין תעלול כותרות חדשותי מהיר ושטחי בבעיה, לבין טיפול ארוך קצת מייגע ואבל יסודי בה – אבל שבסופו באמת יחכה ה׳ממתק׳. מה הייתם מעדיפים?

30/05/2016

שאטרסטוק

בשנה האחרונה כל אחד רוצה פיסה מהעצמאים האוצר, הכנסת, הממשלה, ואפילו גופים שטוענים שהם מייצגים את העצמאים. מצטערים לקלקל לכם את היום – אין בישראל אף גוף שבאמת דואג לעצמאים ומייצג אותם.

כבר שנה שאנחנו שומעים את חברי הכנסת מספרים שעצמאים הם לב המשק והכלכלה, ושצריך לדאוג לנו לרשת ביטחון סוציאלית. וכשחברי הכנסת דיברו אפילו האוצר מיהר לקפוץ על העגלה ולקשור את שמו בהבטחות שהבטיחו לו עוד כותרות – זכויות סוציאליות, דמי אבטלה, פנסיה, שוויון לעצמאים. אבל האמת? רוקדים לנו על הגב.

אלפי עצמאים בטוחים שחוק שוטף +30 עבר ושהנה הכסף מגיע, הציבור כולו בטוח שסידרו לנו דמי אבטלה ממש כמו לשכירים, ושאפילו פנסיה תחכה לנו בקצה הדרך – אבל אף אחד לא אומר לנו את האמת – כל זה לא קורה. אין חוקים כאלה! אתם מכירים אותם רק מהכותרות בעיתונים, ועם כותרות לא הולכים למכולת.

ומי מספר לכם את האמת? אף אחד. הם רק צריכים אותנו שבעים מכותרות, ושנהיה משוכנעים שיש מי שמייצג אותנו נאמנה בכנסת.
אין דרך טובה יותר להרדים ציבור מאשר לגרום לו לחשוב שמישהו אחר עושה בשבילו את העבודה ולזרות לו בעיניים כותרות והבטחות.

אבל מה עם הגופים החברתיים שטוענים שהם מייצגים את העצמאים? איפה הם?
הם עמוק במשחק הפוליטי. אף אחד עוד לא העיז לומר את זה בצורה ברורה, אבל אחרי שנה בתוך הזירה הזו אנחנו יודעים שיש גם פעילים חברתיים שניקנו בכסף, ושיש אנשים שקוראים לעצמם נציגי הציבור אבל ברגע אחד יזרקו את הציבור לעזאזל בשביל תמונה מחוייכת עם האוצר ופיסת מתווה חוק שדופק את כולנו, העיקר שיצאו טוב בתמונה ושיכתבו את השם שלהם נכון. נו אתם יודעים איך עובדת פוליטיקה ישנה – בג׳ובים וחליפות.

אז מה אנחנו יכולים לעשות?
אנחנו יכולים להחליט שנמאס לנו, ושאנחנו הופכים עכשיו את הפוטנציאל לכוח.
הגיע הזמן להקים גוף שידאג לכל העצמאים.
בימים אלה העלינו קמפיין להקמת הסתדרות העצמאים – גוף רשמי ומייצג שיתן מענה אמיתי לצרכים שעצמאים ובעלי עסקים קטנים חשים בשטח, כזה שהכנסת תהיה חייבת להתייחס אליו כמייצג את צרכיו של ציבור שמונה 500,000 אזרחים עובדים שמפרנסים מאות אלפי משפחות נוספות ומחזיקים על גבם את המשק.

הצטרפו אלינו להקמת הסתדרות העצמאים וביחד נקים גוף מאורגן למען עצמאים, ע״י עצמאים. כזה שייתן מידע אמיתי בלי להיות חייב לאף אחד, נקי מאינטרסים פוליטיים, כלכליים ועסקיים, בלי כותרות ריקות מתוכן, בלי כיסוי על העיניים ובלי צנזורה – שקוף.

שאף אחד לא יספר לנו יותר סיפורים -
אנחנו עצמאים, לא מטומטמים.

תמכו בקמפיין והצטרפו להסתדרות העצמאים – ביחד זה כוח
הצטרפו אלינו בפייסבוק

#אנחנו_עצמאים_לא_מטומטמים

עוד מהבלוג של הסתדרות העצמאים

Thumbnail

חלית? נפצעת? אכלת אותה

אתמול (3/7/16) נדחתה בוועדת השרים לחקיקה הצעת החוק של ח״כ עופר שלח (יש עתיד) שאמורה היתה להשוות בין זכויות שכירים שנפגעו או חלו לבין אלה של עצמאים. תמצית האפליה טמונה בכך...

Thumbnail

יום הזעם של ההורים - גם הורים עצמאים זועמים

עד לפני שנתיים הייתי אמא במשרה מלאה. יצאתי ממעגל העבודה לפני לידת ביתי הבכורה והתמסרתי כל כולי לאמהות, במשך שנים חיפשתי עבודה בחוץ ולא מצאתי, לא קל גם להיות אמא שרוצה...

תגובות

פורסם לפני 4 years
Thumbnail

מהפכה - הסתדרות העצמאים יוצאת לדרך!

כבר הרבה מאוד שנים שמצב העצמאים בארץ הולך ומתדרדר. מעמדנו נשחק, הדימוי הציבורי יורד, עסקים קורסים ומתרסקים וחצי מיליון אזרחים עובדים בישראל יודעים שאין מי שדואג להם...

תגובות

טופ 20 - בלוגים