הבלוג של מובילות לשינוי

עדכונים:

פוסטים: 152

החל מינואר 2015

02/04/2015

שמי דומיניק אטלי-דיאמנט, בת 51, אם לשתי בנות וסבתא טרייה. עובדת בבזק און ליין, כ-6 שנים.

בתפקידי אני מנהלת את אתר באר שבע, ועוזרת אישית ומזכירתה של סמנכ”ל התפעול עינת מוסקוביץ’.

בחברה שלנו, המפעילה מוקדי שירות חיצוניים לעשרות חברות גדולות במשק, מועסקים כ-1,600 עובדים מכל קשת החברה הישראלית. בתחילת השבוע הכרזנו אני וחברי לעבודה כי התאגדנו במסגרת ההסתדרות.

הרגע שבו החלטתי להצטרף ולקחת חלק בהתאגדות הינו רגע מכונן בחיי, הבנתי כמה חשובה השליחות וגודל האחריות בהצטרפות להקמת ועד עובדים והדבקות במשימה.

אנחנו אזרחים שממלאים את חובתנו למדינה, משלמים מסים כחוק, רובנו יוצאי צבא וברגע שהצטרפנו למעגל העבודה פתאום הפכנו “שקופים”. פתאום מתייחסים אלינו כאילו איננו מבינים דבר בזכויותינו. הרי גם ילדים רכים בימים יודעים, מכירים ומבינים את זכויותיהם.

הבנתי שלא עוד התייחסות חסרת כבוד לאדם. לא עוד זלזול במעמדו ולא עוד “מה שנותנים  לנו – תודה”.

אנחנו מקבלים שכר עבור עבודתנו בזכות ולא בחסד, נדרוש לקבל כבוד וזכויות שוות ערך לכל אחד מאיתנו.

באמונה ובדבקות במשימה ובדרך ארץ. כי דרך ארץ קדמה לתורה. בהבנת זכויותינו נהיה אנשים פרודוקטיביים יותר ושבעי רצון.

אני מבינה את משמעות כוחו של ציבור עובדים מאוגדים. כל אחד מאיתנו הוא כוח, כולנו ביחד מגובשים. זו – ע ו צ מ ה. אני מאמינה שביחד כולנו, בעזרתה של ההסתדרות, נוליך את עצמנו קדימה בראש מורם.

האמונה שעובדים באשר הם עובדים נאמנים, שעושים עבודתם בצורה מקצועית, זכאים להכרה רחבה של מנהליהם ומעסיקיהן, וההבנה שזכותו של האדם לקבל כבוד והכרה, גרמו לי להצטרף ולהוליך יחד עם כל העובדות והעובדים לשינוי מהפכני שיתרום לעובדות ולעובדים ובעיקר לחברה בה אנו עובדים.

אני מאמינה במגע אישי על מנת לגשר על פערים. אני מאמינה בהידברות בין הצדדים, כשהמטרה העומדת לנגד עינינו משותפת: דאגה אמיתית לזכויותיו של העובדת והעובד בחברה שלנו.

יש לי חלום שיום אחד נהיה חברה שבה כל עובדת ועובד יזכה לקבל את זכויותיו.

יש לי חלום שבו כל אחת ואחד מאיתנו ללא הבדלי מין, דת, גזע או לאום יקבל הזדמנות לממש את עצמו.

אנו ערוכים לכל אתגר ונפעל למימוש כל זכויותינו, מתוך אמונה שעובדים שבעי רצון יביאו תועלת רבה יותר לארגון.

אני מאמינה שכל מטרה שנציב לעצמנו נשיג ומקווה שבדרכי שלום ונועם כי אין דבר שתאמין בו, תרצה בו ולא תוכל להשיג, אם באמת באמונה שלמה הנך מאמין בו.

בהזמנות זו אני קוראת להנהלת חברת בזק און ליין בראשותו של מר ערן קריסטל, להכיר בנו כוועד עובדים של ציבור שאמר את דברו ולשבת עמנו למשא ומתן והתדיינות.

dominic

עוד מהבלוג של מובילות לשינוי

תצוגה מקדימה

חלקת האלוהים הקטנה שלי

  אסיפות עובדים, צעדים ארגוניים, סכסוכי עבודה, הפגנות סוערות וטקסים לחתימות על הסכמים קיבוציים, אף פעם לא היו חלק מהתכנית שלי. בחלומותיי הפרועים לא דמיינתי שאקח חלק בעשייה כה משמעותית שמצליחה לחולל שינוי בחייהם של...

תגובות

פורסם לפני 3 years

אנחנו פה בשביל החולים, למה המדינה לא פה בשבילנו?

  אף אחד לא קם בבוקר ואומר ״אני אלך ללמוד רנטגנאות״. אותי החיים הובילו לשם. אמא שלי שתחיה, היא אחות מוסמכת.היא סיפרה לי על מקצוע הרנטגנאות והחלטתי להירשם ללימודים. מיד התאהבתי... אני עובדת כמעט 6 שנים בבית החולים...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מאבק העובדים מאחורי העוף בשקל

בחיים לא חשבתי שאני זו שאוביל התאגדות עובדים במקום העבודה שלי. אני עובדת בחברת ביכורי השקמה כבר הרבה שנים, ולתומי חשבתי שאני נמצאת במקום יציב. אחרי הכל מדובר בעבודה שעוסקת בשיווק מזון, פירות וירקות, חברה שאחראית לשיווק...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה