הבלוג של הילה אלפרט

הילה אלפרט מישהי לרוץ איתה

יומנה של אצנית מתחילה

עדכונים:

פוסטים: 55

החל מפברואר 2010

זהו זה. שישה אימונים ודודי כבר לא מוכן לתת לי יד אפילו לא כשאני יורדת ללנצ’ים. אומר שאני מוכרחה להתחיל לסמוך על שיווי המשקל שלי ושאם זה יעזור אני מוזמנת לתפוס לעצמי במותניים. נו, באמת.

יש משהו מעליב במעידות הקטנות, ברעד שעובר בי כשאני מבצעת את התרגיל הזה שמתחיל בשליחת רגל קדימה, ממשיך בכריעת ברך כדרכם של המבקשים להציע נישואים ומסתיים כשהרגל הקדמית דוחפת את הגוף למעלה, שיזדקף רק בשביל שיוכל לחזור ולכרוע עם הברך השנייה.

“זו חולשה גדולה של הגוף שלך, את מוכרחה לשפר את שיווי המשקל”, הוא אומר, “עכשיו תשתי מים.”

״ומה עם לשפר את המשקל? למה אתה לא אומר לי שאני מוכרחה לרזות?״

״אני לא מדבר ככה לאנשים. אף פעם. הייתי ילד שמן. אני יודע כמה שזה מכאיב״.
״זה לא כואב לי בכלל. אפילו לא מעליב״ אמרתי ובלי שיצווה נכנסתי לסט של הרמת משקולות. שלא יחשוד בי שאני מפעילה מניפולציה של מתאמנים, הולכת אל הטריק הזול של דיבורים במקום תרגילים. מאמנים מאוד רגישים בעניין הזה.

וכשהרמתי את המשקולות, 5 ק”ג בכל יד, נותנת למרפקים להוביל את השרפה המענגת שצורבת בשריר, דודי אמר שאני אגיע לזה לבד. שבסוף כולם מגיעים. “בטח הרצים. הגוף מבקש את זה. את כבר תדעי. תגידי, עשית הרבה דיאטות בחיים?”

hila
“האמת שלא כל כך. תמיד הייתי מנערות רנואר ועדיין, איך שזה מרגיש קבע יותר מאיך שזה נראה”, אמרתי וראיתי את הגבה שלו מתרוממת.

ביקשתי שלא יטעה. שכמו כולן בתיכון גם אני רציתי להיות גבוהה, בלונדינית 1.80, אבל ברגע שגיליתי את טעמיי ההנאות התמסרתי להם. איך שזה ננגע היה יותר חשוב ממה שאומרת המראה. הנאת האוכל לא שעתה לספירת קלוריות וחגיגות הלילה לא נעצרו בשם יופיו של העור. ששנים הקשבתי לגוף שלי היטב וכשביקש וויסקי או סטייק, לא משנה באיזו שעה, תמיד הוא קיבל.

אף פעם לא אהבתי את הרגליים שלי שמתחילות בכפות קטנות, מטפסות לשוקיים שריריות וממשיכות לירכיים עבות. אבל הרגליים האלה, בגיל 18, כופפו טמבון של מכונית נוסעת מבלי שקרה להן דבר, עשו משהו שרגליים אחרות לא יודעות לעשות והייתי גאה בכוח שבא איתן. אין מה לדבר,  הגוף שלי ואני הסבנו זה לזו שמחה רבה.

“העניין עם כל הספורט הזה”, אמרתי לדודי בסוף האימון, בקטע המתוק בו אני לא זזה והוא עושה לי מתיחות. “שאין לי מושג מה הגוף שלי רוצה עכשיו. ג’יבריש הוא מדבר אלי. שמאז תחילת האימונים הוא מת מרעב אבל מצד שני אני חושבת שבתוך כל הספורט הזה הוא מתחיל להרגיש קצת כבד. שהוא רוצה שאכנס לדיאטה אבל אולי קצת נבוך לבקש”

עוד מהבלוג של הילה אלפרט

Thumbnail

אדם בתוך עצמו הוא רץ

"על מה חשבת כשחשבת?", שאלה אותי הבלונדינית, דקת הגב אצלה אלוהים התעכב על כל רגל. "מילא זה שהחברות שלנו גמורה, והיא גמורה את יודעת, מה יהיה עלייך? לרוץ זה לא תרבותי. זה יגמור לך על הברכיים". את כל העיר חציתי ברגל לשבת איתה לקפה,...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

מסי ואני

הבעיה עם ספורט למתחילים היא שבכל רגע נתון יש יותר סיבות ללא מאלה של הכן, ובזמן שאני מחכה לסם שיתחיל לפעול ואהיה שבויה בהתמכרות שכולם מדברים עליה, אני מנסה שלא להשתעמם. בתחילת השבוע, אחרי שלושה ימים שלא עשיתי כלום, חשבתי...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

כל הג'אנק שבבטן

אני על ההליכון, שיפוע 8 מהירות 6. על השעון אני לא מסתכלת שלא יתחיל להאט כמו שהוא תמיד עושה כשמסתכלים עליו. בטלוויזיה המשטרה מצליחה לתפוס את הרוצחת האמתית. מסתבר שהמורה היא זו שפיתתה את התלמיד. בערוץ אחר פרופ' קראסו מסיים...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים