הבלוג של הילה

ארומה של סקאל דיוטי פרי

סן פרנסיסקו. בלוג עם ניחוח של אמריקה, או לפחות ארומה של סקאל דיוטי פרי. קצת על מה שקורה בקליפורניה ויותר על מה שלא באמת קורה, על מקומות בהם המחייה שווה הרבה יותר מהחיים עצמם ועל אנשים מהסרטים שמושלים במציאות (יחי שוורצנגר).... +עוד

סן פרנסיסקו. בלוג עם ניחוח של אמריקה, או לפחות ארומה של סקאל דיוטי פרי. קצת על מה שקורה בקליפורניה ויותר על מה שלא באמת קורה, על מקומות בהם המחייה שווה הרבה יותר מהחיים עצמם ועל אנשים מהסרטים שמושלים במציאות (יחי שוורצנגר). THE WEST IS THE BEST, באמת? אני עדיין בודקת מה פספסתי כל השנים האלה.

עדכונים:

פוסטים: 7

החל מאפריל 2010

היום הצלתי ברווז.
או לפחות ככה חשבתי עד לשלב מסוים.
הוא לא ממש היה בטוח מה אני רוצה ממנו, אבל שיתף איתי פעולה כי הבין שאני מחפשת לעשות משהו משמעותי עם היום שלי.
בדיעבד הבנתי שגם הוא חיפש לעשות משהו עם היום שלו ומצא אובייקט להסתלבט עליו. יצאתי מהעבודה, לא שלי, של דני, ובמרכזו של מגרש החנייה הגדול של בניין המשרדים ישב ברווז.
מה עושה ברווז בחנייה של בניין משרדים? מה אני עושה בעבודה?
בקיצור, משהו בכל המראה הסוריאליסטי הזה לא הסתדר לי.

התקרבתי אל הברווז, אבל הוא לא זז, כשנכנסתי למרחב האישי שלו הוא נעמד על הרגליים וצלע לכיוון המרצדס השחורה. מה קרה BMW כבר לא טוב לברווזים? החלטתי שמשהו לא בסדר עם הברווז והתקשרתי מיד להיומן סוסיאטי (human society)- הכלאה אמריקאית של צער בעלי חיים ותנו לחיות לחיות.

המצטער על בעלי החיים, שהיה בדיוק תורן, שאל אותי כמה שאלות אישיות בקשר לברווז, כשהבין שאני לא ממש מעוניינת למסור פרטים אישיים לגבי הברווז, מאיזה אגם הגיע ומה נטיותיו המיניות, הוא התחיל להפעיל אותי מעל גבי הטלפון.

תתקרבי אל הברווז הוא אמר לי.
התקרבתי.
הוא ברח?
לא הוא לא.
תתקרבי עוד. עכשיו?
לא עוד לא ברח.
טוב, תתקרבי עוד, ממש קרוב מרחק רגל. עכשיו?
לא הוא לא ברח, איך יברח אני עומדת עליו…

הנותן לחיות חשד שאולי הברווז באמת לא בסדר, שהרי היה עף אם לא הייתה לו כל פגיעה ואם שכל לו בראשו. הוא אמר לי אני כבר מגיע, תשמרי על הברווז.

עמדתי, שמרתי. הברווז הסתכל עלי, אני הסתכלתי עליו, שיחקנו מי ימצמץ ראשון. אני הפסדתי. שנייה לפני שהגיע הנותן לחיות, עם כלוב הברווזים הקטן בידו, פרש הברווז הצולע שלי כנפיים ועף.
הוא תקע אותי עכשיו המניאק הצולע, לך תסביר לפקח שלפני שנייה עמד במגרש חנייה ברווז צולע שסרב לעוף.

הנותן לחיות התבוננן בי ברחמים וחשב בליבו הנה עוד משעוממת קליפורנית שאין לה מה לעשות, ואני נעלבתי, כי זה נכון.
הוא טרח והסביר לי שאם היה פה ברווז ובאמת היה פגוע ברגלו, אבל עדיין לא איבד את היכולת לעוף אז הוא יהיה בסדר…
אני צלעתי בבושת פנים לעבר האוטו שלי ועפתי משם.

בערב, בשביל להתנקם, הלכתי למסעדה סינית והזמנתי ברווז ברוטב פקין.
ככה, שיחשבו פעמיים הברווזים האלו לפני שהם עושים עלי צחוקים.

עוד מהבלוג של הילה

בדרך לאיקאה הורגים אנשים

כל פעם כשאני נוסעת לאיקאה אני עוברת בסמוך לכלא סן קוונטין וכל פעם זה מרגש אותי מחדש. גם הנסיעה לאיקאה. מרחק כמה מיילים מהבית שלי מוציאים אנשים להורג בגז (מצלצל מוכר נורא...) אולי אפילו שעה שאני על הכביש המהיר, ממש ממול,...

תגובות

פורסם לפני 9 years

ישו המלך

סטרדי מורנינג, זה לא שבת בבוקר, זה משהו אחר. אין מוספים של שבת, או צהריים אצל החותנת. מקסימום לאטה של סטארבאקס וסינמון באן בגלל הריח. סטרדי מורנינג הוא יום שעדי יהוה אוהבים במיוחד. קצת אחרי 10 (תודה שנתתם לי עוד שעה של חסד) הם...

תגובות

פורסם לפני 9 years

דרוש זרע יהודי מבית טוב

אני מחפשת עבודה, להביא עוד כסף בשביל שאפשר יהיה להוציא עוד. וגם כי המצב לא משהו כרגע. עוברת על כל המודעות באתרי הדרושים ואין דרישה היסטרית לאנשים כמוני. לעומת זאת מצאתי שיש דרישה אדירה לזרע יהודי. אני, את הביציות היהודיות...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה