הבלוג של חלי אלפסה - הסיפור שלי עם אוכל

heli_alfasa

נטורופתית שמתמקדת בעיקר! 054-4613280

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2013

בחיים לא דמיינתי שאני אגיע למצב שאני מסתכלת על מישהי רצה, מתאמצת ומזיעה בטירוף ואקנא בה!!! אני אחזור על זה שוב כדי שאבין שזה אמיתי ואני באמת חשבתי את המחשבה המוזרה הזו.. אני, כן אני, הרגשתי צביטה בלב, קנאה אמיתית, למישהי שחלפה על פניי בריצה.

03/10/2013

בחיים לא דמיינתי שאני אגיע למצב שאני מסתכלת על מישהי רצה, מתאמצת ומזיעה בטירוף ואקנא בה!!!
אני אחזור על זה שוב כדי שאבין שזה אמיתי ואני באמת חשבתי את המחשבה המוזרה הזו.. אני, כן אני, הרגשתי צביטה בלב, קנאה אמיתית, למישהי שחלפה על פניי בריצה.

ברגע הזה ממש הבנתי שהספורט הפך לחלק מהחיים שלי..

אז למה נשארתי מחוץ למשחק אתם שואלים… כאבי גב שהתקיפו אותי- יש מיליון סיבות שאני יכולה לחשוב עליהם למה כאבי הגב הגיעו דווקא עכשיו אבל זה כבר נושא אחר שאפשר להרחיב עליו..

הדבר הטוב שקרה מכל זה הוא שעצם זה שהרגשתי שהפעילות הגופנית נלקחה ממני לחודש שלם (מרגיש הרבה יותר).. גרם לי להבין כמה הזמן הזה עם עצמי חסר לי ומה באמת הספורט מהווה עבורי.. (מעבר למובן מאליו שהספורט ליווה אותי צמוד בתהליך ההרזיה)

בכל פעם שאני סוגרת מעגל עם האוזניות והמוזיקה מתחילה להתנגן אני יודעת שזה הזמן לעזוב את הלחצים,היום שהיה וכל מה שסובב אותי, נכנסת לעולם שבו אני מגלה את הכח שבי, את העוצמה, היצירתיות.. ולא נשכח לעולם את האופטימיות (http://saloona.co.il/heli_alfasa/?p=14)
זו הסיבה שבגללה אני אוהבת לצאת להליכות לבד ולא בקבוצות.

יש כל כך הרבה שאני מקבלת משעה אחת של פעילות גופנית שלפעמים אני לא מבינה איך חיכיתי כל כך הרבה זמן כדי להתחיל ומה עשיתי עד עכשיו בלי האדרנלין והתחושות האלה.. מה אנשים שאין להם את הספורט עושים??

אני קוראת את מה שכתבתי וחושבת לעצמי שאם הייתי קוראת את השורות האלה לפני שהרגשתי כך, שהספורט הוא חלק מחיי, הייתי חושבת שמדובר בעוד איזה מישהי מתיפייפת שלא מבינה ש”אין לי זמן לספורט”, “אין לי את הכח להקים את עצמי” ,”זה קשה מדיי- ספורט זה לא בשבילי” – אבל ביננו הכל היה סיפורים שסיפרתי לעצמי וגם לאחרים בצורה מאוד אמינה ומשכנעת..
עד שהתחלתי לספר סיפור אחר.

אז איזה סיפור את מספרת לעצמך עכשיו?

אם את לא רוצה שזה יהיה הסיפור שתמשיכי לספר- את יכולה לשנות אותו!
את יכולה לשנות אותו! (נכתב פעמיים במכוון)
חלי אלפסה (-:
טל: 054-4613280
מייל: [email protected]

עוד מהבלוג של חלי אלפסה - הסיפור שלי עם אוכל

תצוגה מקדימה

שלום עולם!

איזה טעים זה עוגת גבינה- עם שכבה מתוקה של קראסט למטה, החלק הדחוס של הגבינה באמצע -שיהיה קצת רטוב כי היבשות לא ממש טעימות, והפרורים למעלה...ואוו אני פשוט יכולה לדמיין קערת פירורים של עוגת גבינה וכבר להיות רעבה...עוגת גבינה זו...

תצוגה מקדימה

פלוס מינוס 20

איך אני נראית? זו שאלה המורכבת מכל כך הרבה רבדים- קודם כל בעיני מי? כמה דעתו באמת חשובה לי? בעיני עצמי? מי אובייקטיבי? מי אמיתי? זו גם שאלה שהתשובה לה משתנה גם בהתאם להרגשה. זהו משחק פינג פונג בלתי פוסק בין מה שאני חושבת על...

תצוגה מקדימה

מי רוצה אופטימיות ב ח י נ ם ?

מי לא?! עוד מספר ימים מגיע ראש השנה, יש אוירת חג באויר, הרגשה של התחלה חדשה ונקיון, מן ריח מבטיח של משהו טוב שעומד לקרות...אך עם זאת מבלי שנשים לב מזדנבות גם ערימות של מחשבות. מי שמארח אצלו את ארוחת החג מוטרד במחשבות על כמות...

תגובות

טופ 20 - בלוגי אוכל

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה