הבלוג של פריידי מרגלית - מרחב מודעות

חזון ודעה קדומה

פריידי מרגלית - מומחית לחקר התודעה ומייסדת תפישת ה"מטאיזם™"- שיטה המקנה כלים תודעתיים, זמינים ויעילים להתנהלות מדוייקת במשחק החיים. פריידי הציבה לעצמה מטרה - לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה... +עוד

פריידי מרגלית - מומחית לחקר התודעה ומייסדת תפישת ה"מטאיזם™"- שיטה המקנה כלים תודעתיים, זמינים ויעילים להתנהלות מדוייקת במשחק החיים. פריידי הציבה לעצמה מטרה - לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה החומרי, הסובב אותנו. היום, היא מובילה קהילה של אנשים המבינים כי גן עדן – זה כאן והאושר זמין לכל דורש.

עדכונים:

פוסטים: 60

החל מאפריל 2010

מחקר רוסי מהפכני מוכיח את שאני מלמדת זה זמן רב… באמצעות תדרים ניתן לתכנת ולשנות באופן ממשי את הדי.אנ.אי האנושי! קולטים את גודל הבשורה? מי אמר מרחב מודעות ולא קיבל?

08/04/2013

freidy

מזה שלוש שנים אני מעבירה את קורסי מרחב מודעות, אומרים שאין הנחתום מעיד על עיסתו, אז לא ארחיב בעניין ורק אומר שהם משני חיים… קורסים בהם מוטמעים מקבץ של תדרים המשנים את הדי.אנ.אי – שינוי תאי ברובד עמוק כל כך ובלתי נתפס על המח האנושי.

באחד הקורסים הראשונים, ורד, תלמידה אהובה (היום כבר בוגרת ומנהיגה…) גנטיקאית במקצועה, קראה לי הצידה והסבירה לי באצילות האופיינית לה, שאמנם שאמנם אין  להתווכח עם השינוי המהותי שחל בתלמידי המרחב, אך מהידע המקצועי שלה קשה לה השימוש בטרמינולוגיה “שינוי בדי.אנ.אי”.  לדבריה ומנסיונה המקצועי הרי די.אנ.אי כלל אינו בר שינוי …

חייכתי לי בשקט ולא ניסיתי להוותכח מדעית, שכן מה לי ולגנטיקה? בקושי נוסחאות בסיסיות אני מבינה. אך התעקשתי על הטרמינולוגיה והמשכתי לייצר שינוי תאי.

ממש לאחרונה שלחה לי אותה ורד-הגנטיקאית-האהובה מאמר מדעי מהפכני המתאר בדיוק את מה שאני טוענת ומלמדת מזה זמן רב. המאמר (מצורף בסוף הרשומה) מתאר כיצד מחקרים רוסיים מוכיחים בניסוי מהפכני כי הדי.אנ.אי האנושי, לא רק שהינו בר שינוי, אלא הוא בעיקר מושפע ומגיב ל.. איך לא? תדרים!

בפוסט הנוכחי אני אתמצת את עיקרי המאמר ואסביר את המחקר הרוסי המתועד בו במילותיי הפשוטות, מקווה שיגע בכם כמו שנגע וריגש אותי…

דבר ראשון, בכדי להבין את המחקר ותוצאותיו המהפכניות חשוב להבין שהדי.אנ.אי מתנהג כמו רשת מידע ותקשורת אינטרנטית. אלא שהדי.אנ.אי עולה בחוכמתו ובכמות הידע הטמון בו על כל טכנולוגיה מלאכותית המנסה לחקות את זו הטבעית.

עוד מסביר המחקר הרוסי את כוחה העוצמתי של התודעה לשנות כל דבר, לרבות עצמים דוממים, מזג אויר ואפילו מבנה הדי.אנ.אי. עצמו, כפי שהם הוכיחו בהמשך.

תבינו, עד היום הרפואה הקונבנציונאלית בוחנת רק כ10% מהדי.אנ.אי (החלבונים) בעוד 90% הנותרים נחשבים כלא מפוענחים וחסרי שימוש.

הפיזיקאי והביולוג המולקולרי הרוסי פייטר גארג’ג’ב ועמיתיו, הגיעו למסקנה כי  כרומוזומים מתנהגים בדיוק כמו הולגרמה. הם הצליחו להכניס תבניות של תדרים מסוימים לתוך קרן דמויית לייזר ששינתה באופן מובהק ומדויק את המידע הגנטי בדי.אנ.אי. הם הוכיחו באופן מדעי כיצד חומר גנטי מגיב לתדרים (מילים, צלילים אפילו גלי רדיו) והצליחו לייצר מכשירים המשפיעים ומתקנים פגמים גנטיים באמצעות תדרי רדיו ואור. הם שמרו תבניות מידע של גן מסוים ואח”כ שידרו את התדר שלו לגן אחר ושינו אותו בהצלחה.

הם שינו, בין השאר, עוברי צפרדעים לעוברי סלמנדרה רק מתוך שידור תבניות המידע הגנטי שבהם.

אתם קולטים על מה אני מדברת?

אתם מבינים את גודל הבשורה??

שינוי תאי באמצעות תדרים  לא שייך עוד לקהילת “מרחב מודעות” בלבד… המדע בעקבותינו… שלא לדבר על הרפואה העתידית בה הריפוי הגנטי יקרה אך ורק באמצעות תדרים!

דרך שידור הולגרמה של ויברציות מסוימות (תדר) – הדי.אנ.אי משתנה.

נכון שהמחקר לא חידש לי כלום, כמו מורים רוחניים ומרפאים איזוטרים רבים אחרים, גם אני יודעת עד כמה תודעתנו וחיינו ניתנים לתכנות פשוט ע”י מילים ומחשבות. אך המחקר הצליח בצורה מדעית ומדויקת להוכיח זאת. התקדמות זו מייצגת מהפיכה מדהימה!

כמובן שהתדר חייב להיות מדוייק. וזה מסביר מדוע לא כולם יכולים באותה רמת הצלחה לעשות זאת עם אותה תוצאה תמיד. האדם האינדיבידואלי חייב לעבוד על פיתוח התהליכים הפנימיים ורמת מודעות גבוהה על מנת להצליח לתקשר בצורה רהוטה עם הדי.אנ.אי שלו, עם כל תא ותא בו… אך הבשורה היא שכל אחד יכול! ככל שתודעתו של האדם מפותחת יותר, פוחת הצורך במכשיר עזר כלשהו (לרבות צינור או תרגום חיצוני) האדם יוכל להשיג את התוצאות הללו בעצמו.

המחקר לא מסתיים כאן, הוא ממשיך ומדבר על “חורי תולעת” מגנטיים. חורי תולעת הם מנהרות שמחברות שני אזורים שונים לגמרי ביקום ודרכם יכול לעבור מידע מחוץ להשפעה של זמן/חלל, סוג של היפר-תקשורת (טלפטיה, תקשור). בטבע, היפר-תקשורת מתקיימת בהצלחה במשך מיליוני שנים. הסדר המופתי בחייהם של חרקים מוכיח זאת בצורה דרמטית. הדוגמא המוזכרת במאמר היא מלכת נמלים, כאשר היא מופרדת מהמושבה שלה, הפועלות הנותרות ימשיכו לבנות ולהתנהג לפי התוכנית, אך אם המלכה תמות, כל העבודה במושבה תפסק. אף נמלה לא תדע מה לעשות. ככל הנראה, המלכה משדרת את “תוכנית הבניה”, גם ממקום מאוד רחוק, דרך תודעת הקבוצה הקולקטיבית. היא יכולה להיות רחוקה ככל שתרצה, כל עוד היא עדיין חיה.

אצל בני אנוש, היפר-תקשורת מתארת אדם אשר אינו מוגבל עוד למידע הקיים ברמת ההתנסות או מאגר הידע האישי שלו, אלא חווה מצבי טראנס/ תיקשור בו הוא פתוח לידע הקוסמי האינסופי. ה-DNA מושך אליו את חלקיקי המידע הללו ומעביר אותם לתודעה שלנו.

מלחינים רבים, אמנים ואפילו מדענים מתארים את יצירותיהם או גילוייהם כרגע של השראה שבאה משום-מקום…

כאשר אנחנו לומדים לחיות ולהתנהל מתוך מצבי תודעה גבוהים אלו, אנחנו למעשה פותחים את עצמנו להתנסויות וידע קולקטיבי אינסופי…

מניחים כי בזמנים קדומים המין האנושי היה כמו בעלי החיים: מחוברים חזק מאוד לתודעת הקבוצה. אולם, כדי לפתח ולהתנסות באינדיבידואליות, נאלצו בני האנוש לוותר על היפר-תקשורת כמעט לחלוטין.אך בעידן הנוכחי, כאשר המודעות האינדיבידואלית שלנו יציבה למדי, אנחנו יכולים לחזור ולייצר מודעות קבוצתית, להסתייע בתודעה הקולקטיבית, לשאוב ולפלוט נתונים לתוך הרשת האינטרנטית הקוסמית (בשפת מרחב מודעות: מארג, בשפה המדעית: נקודת שדה האפס)  ולייצר ריפוי מרחוק והיפר-תקשורת.

החוקרים חושבים שאם בני אדם בעלי אינדבידואליות מפותחת ירכשו מחדש תודעת קבוצה, הם יהפכו לבעלי “כוחות על” ליצור, לשנות ולעצב את המציאות על פני כדור הארץ! תרבות שתשכיל לטפח התפתחות תודעתית וכח מנטלי גבוה תוכל באופן טבעי לשנות לטובתה את אנרגיות ומשאבי כדור הארץ, שלא לדבר על שלום עולמי ושגשוג כלכלי…

מי אמר מרחב מודעות ולא קיבל???

למאמר המלא לחצו כאן. תודה ענקית לורד רויטמן, האחת והיחידה!

עוד מהבלוג של פריידי מרגלית - מרחב מודעות

תצוגה מקדימה

שם קוד: אהבה

ימים קשים של מלחמה. סערה אנרגטית ותסיסה מכל עבר. במכסיקו האדמה רועדת, בברלצונה מטוסים כמעט מתנגשים, ואצלנו הורגים ילדים. אך בכוחנו לשנות את המצב, להגביה את הרטט בשדה...

תצוגה מקדימה

לצאת מהמטריקס - לגלות את התודעה

בסרט "המטריקס" ניאו נזרק לתוך עולם המכונות ומוצא את עצמו בתוך מיכל, שם הוא מתפכח לראשונה ומגלה שהעולם שחשב לאמיתי, אינו אלא אשליה.... סיפור בודהיסטי ידוע מספר על שלושה...

תצוגה מקדימה

מי מושך לי בחוטים?

   איך תגרום לתת המודע למשוך בחוטים של חייך? המילים האלה מעוררות התנגדות שצפה מייד, במלוא עוצמתה. אין פלא. ההבנה שהכול תלוי בנו לא מאפשרת לנו להמשיך ולהאשים כוחות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה