הבלוג של פריידי מרגלית - מרחב מודעות

חזון ודעה קדומה

פריידי מרגלית - מומחית לחקר התודעה ומייסדת תפישת ה"מטאיזם™"- שיטה המקנה כלים תודעתיים, זמינים ויעילים להתנהלות מדוייקת במשחק החיים. פריידי הציבה לעצמה מטרה - לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה... +עוד

פריידי מרגלית - מומחית לחקר התודעה ומייסדת תפישת ה"מטאיזם™"- שיטה המקנה כלים תודעתיים, זמינים ויעילים להתנהלות מדוייקת במשחק החיים. פריידי הציבה לעצמה מטרה - לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה החומרי, הסובב אותנו. היום, היא מובילה קהילה של אנשים המבינים כי גן עדן – זה כאן והאושר זמין לכל דורש.

עדכונים:

פוסטים: 60

החל מאפריל 2010

כמי שרוב חייה סבלה מהפרעות אכילה בלתי מאובחנות, אני יכולה להעיד שתקופת החגים מוכרת וזכורה לי היטב. תחושת הדחייה העצמית הגוברת עם כל ארוחת חג נוספת, האשמה המלווה כל ברבקיו ואכילה בלתי מאוזנת… פוסט המוקדש לכל הנשים המרגישות שמנות/לא מספיק יפות בימים קשים אלו של אחרי החגים…

29/09/2013

כמי שרוב חייה סבלה מהפרעות אכילה בלתי מאובחנות, אני יכולה להעיד שתקופת החגים מוכרת וזכורה לי היטב. תחושת הדחייה העצמית הגוברת עם כל ארוחת חג נוספת,  האשמה המלווה כל ברבקיו ואכילה בלתי מאוזנת… אכילה רגשית, אכילה חברתית, כל ארוחה והכינוי שלה. המשותף לכולן שהן הרחיקו אותי יותר ויותר מהמראה.

כל זאת נכון לאז. עד שלמדתי לתכנת את תת המודע. לקודד אותו לאכילה מודעת הנובעת מאהבה עצמית ותדר “מידה-יה” (מידה אלוהית הטמונה בי ומכוונת אותי למידה הדרושה לגופי, ולא קרמבו אחד יותר…)

אני לא מדברת בסיסמאות. אני מדברת, חיה ואוכלת את השיטה. לרזות מהראש™– סדרת התדרים ששינו את האכילה שלי כליל. שלא תטעו, אני עדין אוכלת מתוקים (בהנאה גמורה) אך אוכלת מתוך אהבה וכבוד לכלי המדהים הזה המהווה גופי.

לשם כך אלך מעט אחורה…

מאז שאני זוכרת את עצמי הדיאלוג עם האוכל היה חלק נכבד מחיי.

בגיל 12 כבר ישבתי במעגל “שומרי משקל” יחד עם אנשים מבוגרים ממני בשני עשורים המוחאים כף על כל 200 גר’ ירידה. בגיל 14 נשלחתי לסדרת פגישות עם דיאטנית שהלעיטה אותי בכדורים, וכן הלאה, כל שנה ודיאטה ” אופנתית מנצחת” אחרת בתורה.

את הרצף הזה הצלחתי לשבור רק כשקיבלתי את מתנת חיי ” לרזות מהראש™” – סדרת תדרים מהפכניים שריפאו כליל את כל התפיסות המעוותות על אכילה, השמנה, דיאטות, קלוריות ודימוי גוף.

סדנת ” לרזות מהראש™” עשתה לי את המהפך שלא העזתי לחלום עליו. אחרי שבוע של ניקוי וריפוי הושתל לי סליל חדש של די.אנ.איי ועליו קודדו בהצלחה תדרים חדשים המלווים אותי עד עצם הרגע הזה.

איך זה עובד?

ב”מרחב מודעות” אני מרבה לדבר על כך שאין מציאות אובייקטיבית אחת כפי שאנו נוהגים לחשוב ולחיות, אלא מציאות פנימית תודעתית – המשקפת את עצמה למימד הפיזי.

כלומר, החיים אינם אלא מסך משוכלל ורב מימדי המקרין את הקידודים המוצפנים ב”הארד דיסק” שבמוחנו. המסך המשוכלל שלנו מייצר אשליה של מציאות קבועה ואמיתית, כל החושים מעורבים באשליה הזו, לכו תתווכחו עם מה שעינכם רואות, או אוזניכם שומעות… אך עדין אין זאת אלא אשליה הנוצרת מתוך הקרנה של הצופן הפנימי. התדרים, הכוונות והאמונות השתולות בנו מימים ימימה.

היופי הוא, שאם נלמד לקדד את התודעה שלנו נכון, כך שהדיסק שבתוכנו יקרין לנו סרט רומנטי עם שחקנית ראשית נאה וחטובה, הוא שיהיה. בעוד שאם הקידוד הפנימי מלווה בשנאה עצמית, כעס, אכזבה, ותחושת דחייה, זה הסרט בו נזכה לצפות ולחוות רגע רגע בחיינו.

קורס “לרזות מהראש™” נותן את הפתרון המדויק לכך. הוא לא מתעסק באופן ישיר בהשלת הקילוגרמים המיותרים שעל גופכן (שלא תטעו, הוא בהחלט יגרום למשקלכן להשיל את עצמו ולגופכן להתחטב) הוא מעמיק ועוסק בקידוד האמונות והתדרים הפנימיים הנוגעים באהבה וקבלה עצמית…

איך לעזעזל אהבה עצמית תסייע לי לרדת במשקל??

זו היתה השאלה הראשונה ששאלתי בתרעומת כאשר קבלתי את תוכן הקורס.

ובכן, ענו לי בחיוך סבלני. בואי תראי מה אהבה עושה לגופך…

במסע של “לרזות מהראש™” גיליתי שלא המלפפון עצמו מרזה, כמו שלא עוגת הקצפת – משמינה. אלא התדר, הקידוד בהם אני אוכלת, הם אלה המשפיעים על האנרגיה אשר מרכיבה את המסה הקריטית של גופנו. כשאני אוכלת עם אשמה ושנאה עצמית – גופי משמין, השומנים מתיישבים בדיוק באזור אגן התיכון שלי… בעוד שאכילה מתוך שמחה ותחושת אהבה, מאפשרת לגופי להנות מאנרגיה ממיסה וזורמת, וכך הוא מגיב התאמה.

הידעת שדימוי הגוף מעוות בהתאם לקרנית העין?

מחקרים רבים מוכיחים כי  העין רואה את מה שהמח רואה, ולא ההפך כפי שנהוג לחשוב. אם לתפיסתי אני אשה שמנה – כך העין שלי תראה. אמונה שתוכיח את עצמה במציאות “הפיזית” ובמידות הבגדים שימלאו את ארוני. אך לאחר תדר שינו קרנית העין, הדימוי העצמי שלך ישתנה בהתאמה.

 

 

שבוע מבורך וחזרה לשגרה כיפית ונעימה,

אהבת אמת,

פריידי


עוד מהבלוג של פריידי מרגלית - מרחב מודעות

תצוגה מקדימה

שם קוד: אהבה

ימים קשים של מלחמה. סערה אנרגטית ותסיסה מכל עבר. במכסיקו האדמה רועדת, בברלצונה מטוסים כמעט מתנגשים, ואצלנו הורגים ילדים. אך בכוחנו לשנות את המצב, להגביה את הרטט בשדה...

תצוגה מקדימה

לצאת מהמטריקס - לגלות את התודעה

בסרט "המטריקס" ניאו נזרק לתוך עולם המכונות ומוצא את עצמו בתוך מיכל, שם הוא מתפכח לראשונה ומגלה שהעולם שחשב לאמיתי, אינו אלא אשליה.... סיפור בודהיסטי ידוע מספר על שלושה...

תצוגה מקדימה

מי מושך לי בחוטים?

   איך תגרום לתת המודע למשוך בחוטים של חייך? המילים האלה מעוררות התנגדות שצפה מייד, במלוא עוצמתה. אין פלא. ההבנה שהכול תלוי בנו לא מאפשרת לנו להמשיך ולהאשים כוחות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה