הבלוג של פריידי מרגלית - מרחב מודעות

חזון ודעה קדומה

פריידי מרגלית - מומחית לחקר התודעה ומייסדת תפישת ה"מטאיזם™"- שיטה המקנה כלים תודעתיים, זמינים ויעילים להתנהלות מדוייקת במשחק החיים. פריידי הציבה לעצמה מטרה - לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה... +עוד

פריידי מרגלית - מומחית לחקר התודעה ומייסדת תפישת ה"מטאיזם™"- שיטה המקנה כלים תודעתיים, זמינים ויעילים להתנהלות מדוייקת במשחק החיים. פריידי הציבה לעצמה מטרה - לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה החומרי, הסובב אותנו. היום, היא מובילה קהילה של אנשים המבינים כי גן עדן – זה כאן והאושר זמין לכל דורש.

עדכונים:

פוסטים: 60

החל מאפריל 2010

אני עסוקה בטירוף. “מרחב מודעות” בגדילה מואצת, יותר ויותר אנשים חוברים לאור ומבינים שהחיים אינם אלא תוצאה של בחירות תת-מודעות. אם כבר לחיות, אז לא עדיף לחיות טוב?! “בקלות ובפשטות” – המוטו שלנו במרחב, אינו עוד סלוגן קלישאתי, אלא דרך חיים. ויתור על הדרמות ועל שאר מיני דפוסים המעכבים צמיחה והתפתחות.

21/07/2013

333

זמן רב שלא כתבתי…כחובבת כתיבה מושבעת, כמי שעוד לפני צחצוח השיניים מספיקה לשרבט דפי בוקר בהנאה, אני מוכרחה להודות שהתחושה מוזרה לי… מאיפה מתחילים? על מה כותבים?

האם להרחיב על ההתעלות שחווינו בסדנה במדבר?  כנס של אנשים מאושרים שירדו לנווה מדבר קסום על מנת ללמוד למשוך בחוטים של חייהם ולייצר בקלות כל מציאות הולוגרפית אליה הם שואפים?

או אולי על הגיגים איכותיים מאמסטרדם, גשם של תובנות ואסימונים שנפלו בין “קופישופ” אחד למשנהו?

אני עסוקה בטירוף. “מרחב מודעות” בגדילה מואצת, יותר ויותר אנשים חוברים לאור ומבינים שהחיים אינם אלא תוצאה של בחירות תת-מודעות.  אם כבר לחיות, אז לא עדיף לחיות טוב?!

“בקלות ובפשטות” – המוטו שלנו במרחב, אינו עוד סלוגן קלישאתי, אלא דרך חיים. ויתור על הדרמות ועל שאר מיני דפוסים המעכבים צמיחה והתפתחות.

כן, זו תקופה של לבלוב ופריחה, גם ברמה האישית (מה זה כל הטוב הזה??) אבל יותר חשוב, ברמה המרחבית. כמו אמא אווזה אני מתענגת על רגעי חסד ופריצות דרך שיוצרים תלמידיי ומטופליי.

שלא יגמר לעולם – - -

בנימה אופטימית זאת אני יוצרת לפגרת קיץ קצרה, מבטיחה לשוב לקראת ספטמבר עם התחלות חדשות לשנה מופלאה.

ועד אז, מוזמנים להתרשם מהאתר שלנו: האתר של מרחב מודעות.  

שמרו על עצמכם!

תהנו מהשמש וממתנות הבריאה (ים, אלכוהול, חברים ואהבה…)

אל תתנו לזאטוטים לשגע אתכם יותר מדי (באף ספר הורות לא כתוב שחובה ללכת ללונה-פרק באוגוסט)

והכי חשוב, שמרו על תדר גבוה!

שלכם באהבת אמת,

פריידי

עוד מהבלוג של פריידי מרגלית - מרחב מודעות

תצוגה מקדימה

שם קוד: אהבה

ימים קשים של מלחמה. סערה אנרגטית ותסיסה מכל עבר. במכסיקו האדמה רועדת, בברלצונה מטוסים כמעט מתנגשים, ואצלנו הורגים ילדים. אך בכוחנו לשנות את המצב, להגביה את הרטט בשדה...

תצוגה מקדימה

לצאת מהמטריקס - לגלות את התודעה

בסרט "המטריקס" ניאו נזרק לתוך עולם המכונות ומוצא את עצמו בתוך מיכל, שם הוא מתפכח לראשונה ומגלה שהעולם שחשב לאמיתי, אינו אלא אשליה.... סיפור בודהיסטי ידוע מספר על שלושה...

תצוגה מקדימה

מי מושך לי בחוטים?

   איך תגרום לתת המודע למשוך בחוטים של חייך? המילים האלה מעוררות התנגדות שצפה מייד, במלוא עוצמתה. אין פלא. ההבנה שהכול תלוי בנו לא מאפשרת לנו להמשיך ולהאשים כוחות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה