הבלוג של פריידי מרגלית - מרחב מודעות

חזון ודעה קדומה

פריידי מרגלית - מומחית לחקר התודעה ומייסדת תפישת ה"מטאיזם™"- שיטה המקנה כלים תודעתיים, זמינים ויעילים להתנהלות מדוייקת במשחק החיים. פריידי הציבה לעצמה מטרה - לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה... +עוד

פריידי מרגלית - מומחית לחקר התודעה ומייסדת תפישת ה"מטאיזם™"- שיטה המקנה כלים תודעתיים, זמינים ויעילים להתנהלות מדוייקת במשחק החיים. פריידי הציבה לעצמה מטרה - לקרב ולהנגיש את העולם התודעתי, לייצר אינטגרציה עם זה החומרי, הסובב אותנו. היום, היא מובילה קהילה של אנשים המבינים כי גן עדן – זה כאן והאושר זמין לכל דורש.

עדכונים:

פוסטים: 101

החל מאפריל 2010

ניסית את כל הדיאטות האפשריות? קצת בתוכניות ההרזיה השונות? אם בא לך לנסות משהו לגמרי אחר, שווה לך להציץ בפוסט הבא…

05/05/2015

פריידי מרגלית

תפישת המטאיזם לאכילה מודעת ודימוי גוף מנצח

מאז ומתמיד הדיאלוג עם האוכל היה חלק דומיננטי בחיי. עוד בילדותי המוקדמת אני זוכרת את סוגית האכילה כסוגייה כואבת. בגיל 12 כבר מצאתי את עצמי יושבת במעגל “שומרי משקל” לצד אנשים מבוגרים ממני בשני עשורים, המוחאים כף בהתרגשות על כל 200 גר’ ירידה במשקל. בגיל 14 כבר היתי אחרי סדרת פגישות עם דיאטנית קלינית, וכן הלאה, כל שנה ודיאטה “אופנתית מנצחת” אחרת בתורה.

את הרצף הזה הצלחתי לשבור רק כשהגיעה לידי ‘מתנת חיי’: ”לרזות מהראש” – סדרה מהפכנית של תדרים שריפאו כליל את כל התפישות המעוותות שלי על אכילה, השמנה, דיאטות, קלוריות ודימוי גוף.

סדרת” לרזות מהראש” חוללה מהפך שלא העזתי אפילו לחלום עליו. ואט אט (לא ביום!) גרמה לי להתאהב בעצמי ובגופי. מהר מאד לאחר מכן הגיעה גם הירידה “במשקל”, כלומר הביטוי הפיזי בגוף, לתחושת הקבלה והאהבה הזו.

אחרי שבועיים של ניקוי וריפוי עמוקים בספריית הזכרונות הלא מודעים, מאותחלת התפישה החדשה, אליה כל שבוע מצטרף “תדר” חדש = פקודות תת מודעות,  המשנות את האכילה והתפישה העצמית.

embedded by Embedded Video

YouTube Direkt

“היו מזונותיך – תרופותיך” (היפוקרטס)

שיטת מטאיזם העוסקת בפענוח “הלא מודע” והשפעתו הישירה על חיינו, בתהליך מהפכני זה, מתחקה וחוקרת אחר שורשי האכילה הרגשית, ומרפאה אותם מהיסוד. מעדכנת את התכנות הפנימי ושמה קץ לאכילה רגשית.

במהלך התהליך, האכילה הופכת מודעת, המזון הופך ל”הזנה”, בחירה  של ה”דלק” התואם ותומך באישיות הספציפית שלנו. שכן לכל אישיות, לכל תודעה יש את התפריט התומך בה.

הגוף, שעפ”י המטאיזם, אינו אלא “הולגרמה” של התודעה, סובל מדימוי מעוות שמקבל תוקף ממה שניבט אלינו מהמראה, אלא שב”לרזות מהראש”, אנחנו מעדכנים את התפישה העצמית בתת המודע,  מסגלים לעצמנו תפישה חדשה, מיטבית, של עצמנו. ומשם הדרך לאהוב את מה שניבט אלינו מהמראה,  קצרה ביותר.

עוד בסדרה, אחד התדרים האהובים עלי, “מידה-יה” – קידוד המאפשר מד מידה פנימי . כמו מעצור אוטומטי של הגוף  רגע לפני הביס ה”אחד” יותר מדי… עבורי זו היתה “התגלות”.  היכולת לעמוד לראשונה בחיי מול בופה קינוחים ולקחת טעימה קטנה מבלי הצורך לאכול עד הביס האחרון…

שורה תחתונה: סדרת לרזות מהראש מאפשרת סוף סוף להפסיק להלחם בגוף, במסך… ולהכנס פנימה, אל מאחורי הקלעים, שם לדאוג לעדכן את התוכנה כמו שצריך, ואט אט לעצב לנו גוף שתואם את האישיות, ולהסתגל לדימוי החדש.

חשוב!! התהליך דורש המון עבודה תודעתית. עקביות בהאזנה למדיטציות והתדרים המתכנתים את תת המודע.

שינוי תפישתי לא מתרחש ביום, והתהליך מתאים רק לאנשים שבאמת רוצים שיניו מהותי, ולא עוד “ירידה” נקודתית לצורך “עליה” עם ריבית…

unnamed (3)

עוד מהבלוג של פריידי מרגלית - מרחב מודעות

תצוגה מקדימה

שם קוד: אהבה

ימים קשים של מלחמה. סערה אנרגטית ותסיסה מכל עבר. במכסיקו האדמה רועדת, בברלצונה מטוסים כמעט מתנגשים, ואצלנו הורגים ילדים. אך בכוחנו לשנות את המצב, להגביה את הרטט בשדה...

תצוגה מקדימה

לצאת מהמטריקס - לגלות את התודעה

בסרט "המטריקס" ניאו נזרק לתוך עולם המכונות ומוצא את עצמו בתוך מיכל, שם הוא מתפכח לראשונה ומגלה שהעולם שחשב לאמיתי, אינו אלא אשליה.... סיפור בודהיסטי ידוע מספר על שלושה...

תצוגה מקדימה

מי מושך לי בחוטים?

   איך תגרום לתת המודע למשוך בחוטים של חייך? המילים האלה מעוררות התנגדות שצפה מייד, במלוא עוצמתה. אין פלא. ההבנה שהכול תלוי בנו לא מאפשרת לנו להמשיך ולהאשים כוחות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה