הבלוג של iris boker

הזוקפת

עדכונים:

פוסטים: 17

החל מינואר 2012

12/11/2014

קים קרדשיאן חושפת תחת במגזין גברים ניו יורקי, תמונה שיכלה בקלות לקשט את ההאסלר מהדורה מיוחדת לכריסמס שתקרא “אני וישבני “אבל היא עושה זאת על מגזין שאינו מקדש צילומים כאלה.

השימוש בישבן כעירום חלקי מקובל מאד בטלווזיה או בקלנוע. שחקניות רבות מצולמות מאחור, רמז ל”את היתר תדמיינו לבד”. בסוף שנות התשעים החלה אופנת הישבן שג’ניפר לופז הובילה את מהפכת התחת. היא הוציאה את התחת מהקונטקסט המקובל והפכה אותו לאיבר מיני מוחצן.

שלא ניתמם, התחת היה קודם איבר מיני, אבל במדיה מה שראינו היה בעיקר טוסיקים של ילדים ונשים שמראות ישבן כדי להצניע ואגינה. הישבן הגברי לעומת זאת שמר על אפיונים קבועים שהיו ברישנקוב פינת ריצארד גיר בקצין וג’נטלמן.

הבחירה בישבן של קים על מגזין גברים איכותי נועדה בעיקר כדי לקדם את העיתון, מאחר שעדיין אפשר לשים תחת על כל דבר וזה רק יגרד את הגבול הפורנוגרפי, לאמור כשר אבל מסריח. אני לא חושבת שהתמונה פוגענית, מוזילה נשים, מיזוגנית או כל תואר אחר. אם היה לי תחת כזה יפה הייתי מוכנה שיהיה גם על שלט חוצות באיילון. השמרנות במדיה שמאפשרת לשים תמונת ישבן על עיתון ולא תמונת ואגינה, מדאיגה לא פחות מעולמם ההולך ונעלם של המגזינים בנייר כרום שנאלצים כעת לשים ישבנים של אחת מלכת ריאלטי רק כדי למכור עותקים.

קים קרדישאן. מתוך מגזין פייפר

צילום: מתוך מגזין PAPER

עוד מהבלוג של iris boker

תצוגה מקדימה

אנחנו לא מיוחדות

קוראים לי איריס, אף פעם לא הייתי מיוחדת , גם לא כשילדתי את בני בכורי לפני חמש שנים , גם לא כשהגעתי איתו הבייתה מלאה בתובנות מספרי "איך תהיי אמא מושלמת". גם אני השכבתי אותו...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

סקס שקרים וצביעות

את לא חושבת שהגזמת? זה שיר שמעודד בגידות, שמעודד נשים למצוא מאהבות צעירות.
רק על סקס את חושבת? אין לך משהו אחר לכתוב...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מה פתאום סקס בגיל 46?

בגיל 46 ? מה פתאום סקס? בגיל הזה את אמורה להכין עוגות ממש משוכללות שאספת באינטרנט מזאתי שכותבת על המשפחה המופלאה שיש לה. להסניף את המדים של הילד בדרך לכביסה ולקבל בהכנעה שהוא מעדיף נערה צעירה עלייך. יש לך אוטו בליסינג,...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה