הבלוג של hasondesign

hasondesign

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממאי 2016

מי שמעוניין לעצב חדר שינה מיוחד ומעוצב יודע שעליו לחשוב על דברים חדישים ומקוריים שלא נראים בדרך כלל בקטלוגים או עלוני פרסומת של חנויות רהיטים. צריך לחשוב בדרך מקורית, לחשוב על שימושים שונים מהרגיל עבור החפצים והרהיטים שבדרך כלל ממוקמים בחדר השינה ולמצוא רעיונות חדשים עבור אלמנטים שונים של עיצוב, מיקום וצביעת החדר. ישנם לא מעט רעיונות שניתן לחשוב עליהם אך הדרך הכללית להגיע לעיצוב מיוחד הוא כאמור המקוריות והחדשנות.

עצה ראשונה שכדאי לחשוב עליה היא מיקום המיטה. בדרך כלל נהוג למקם את המיטה במיקום סימטרי באופן יחסי לדלת ולחלונות החדר. אך מה יקרה אם המיטה תהיה ממוקמת דווקא בצמוד לאחד הקירות? במידה והחדר גדול במיוחד אולי כדאי למקם את המיטה במרכז החדר ולא בצמוד לאף קיר? כל אפשרות כזאת תשפיע על מיקום החפצים והרהיטים המעוצבים האחרים בחדר ויתקבל עיצוב שונה באופן מהותי מהעיצוב שיתקבל לו נבחרה אפשרות אחרת.

חדרי שינה מעוצבים

טיפים נוספים לעיצוב חדר שינה מעוצב

דוגמא נוספת לחדשנות וחשיבה מקורית היא נושא הצבע – המחשבה האינטואיטיבית היא לחשוב שקירות החדר חייבים להיות צבועים בצבע לבן אך בעצם אין הדבר כך. אפשר לבחור צבע אחר, אפשר להשתמש בטפט ולא בצע, אפשר לשלב בורדר ואפילו אפשר לצבוע כל קיר בגוון אחר. נושא הצבע נכון גם לגבי הרהיטים. אין הכרח לעשות שימוש ברהיטים בעלי צבע או גוון אחיד אלא אפשר לשלב כמה צבעים או גוונים ביניהם.

עיצוב חדרי שינה

הגימורים והעיטורים משחקים תפקיד נכבד וחשוב כאשר מדובר על התחום של חדרי שינה מעוצבים. עיצובים ועיטורים אלה עשויים לשוות לרהיטים ולחדר כולו מראה יוקרתי ומפואר שאורחים אשר מבקרים בבית ומוזמנים להתרשם מהעיצוב יתרשמו שאין מדובר בחדר שינה יוקרתי אלא ברעיונות אישיים וחדשניים פרי מוחו של מעצב פנים מקצועי ומוכשר או של בעלי הדירה בעצמם. כל אדם ישמח שהחדר השינה שלו יהיה מיוחד, ייחודי ומעוצב ובעל סיכויים נמוכים במיוחד להיתקל בחדר דומה בדירה או בבית אחרים. הדבר החשוב ביותר לזכור הוא לחשוב בדרך שונה.

עוד מהבלוג של hasondesign

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה