הבלוג של אתר הספקים

hasapakim1

אתר הספקים מבית YNET מרכז את הספקים המומלצים למשרד. באתר ניתן למצוא בקלות ובמהירות ספקים שנבדקו על ידינו המומלצים על ידי לקוחות אמיתיים.

עדכונים:

פוסטים: 25

החל מדצמבר 2014

לויליאם והנסה מוריסון מאריזונה היה חלום, להקים חברת ניקיון אשר תיתן ללקוחות ערך נוסף, כזה שהם לא יוכלו לקבל מחברות ניקיון אחרות. זה לא היה קל, למעשה זה לקח להם עשרים שנים להחליט שהם עושים את הצעד ומקימים חברת ניקיון עם טוויסט נוסף.

בתור חולי ניקיון (כמו שהם מגדירים את עצמם) לויליאם והנסה היה קשה מאוד לסמוך על חברות ניקיון אחרות, במיוחד שזה הגיע לניקיון משרדים. מכיוון שהיו בבעלותם משרדים הם היו מסתכלים במצלמות אבטחה אם המנקים היו עושים את העבודה כמו שצריך. כל פעם שהם החליפו חברת ניקיון הם היו מאוכזבים מחדש, העובדים לא היו מנקים אבק מהשולחנות, לא היו מנקים את הרצפה עם סבון ומתעלמים מפינות המשרד ורק פעם בחודש באמת היו שואבים את השטיחים.

valentine-635889_640

כאשר מדברים על ניקיון משרדים צריך לשים לב כי המשרד באמת נקי מכיוון שעוברים בו עשרות ולפעמים גם מאות אנשים ביום שכל אחד מהם משאיר אחריו לכלוך או מזהם את הסביבה בדרך זאת או אחרת. כמו שכבר אמרנו הזוג הנקי היה מאוד מאוכזב ולכן החליטו לפתוח חברת ניקיון שתיתן מענה לצרכים של אנשים שמאוד מקפידים על ניקיון.

כאשר הזוג הקים את החברה הם ידעו כי מה שיבדיל אותם זה לא רק השירות שהם נותנים ללקוחות אלא גם המעקב של הלקוחות אחר הפעילות של החברה. לכן כאשר אתם תזמינו את שירותי הניקיון של הזוג מוריסון אתם לא תקבלו רק דירה או משרד נוצצים אלא גם סרטון שמראה את תהליך הניקיון עצמו ובנוסף תמונת לפני ואחרי של האזור שהיה צריך לנקות. פעולה פשוטה זאת נותן לחברת הניקיון מאריזונה יתרון עצום על המתחרים וכמו כן כעבור כמה פעמים הלקוחות כבר בוטחים לחלוטין בחברה ואפילו לא צריכים לוודא כי הם עשו את העבודה כמו שצריך.

אין ספק שקשה מאוד למצוא חברת ניקיון שתהיה אמינה ומקצועית אבל מסתבר שקיימות כאלו בעולם שהתחילו להפנים מה הלקוח רוצה ולאמץ טכנולוגיות מסוימות כדי להראות ללקוח שהוא יכול לסמוך עליהם בעיניים עצומות.

עוד מהבלוג של אתר הספקים

תצוגה מקדימה

האם לפתוח עסק עם החברה הכי טובה זה רעיון טוב?

יום שישי בבוקר, לקחת את הילדים לבית הספר ועכשיו את סוף סוף הולכת להיפגש עם החברה הכי טובה שלך שלא ראית כבר חודשים. שתיכן מדברות על אותם הדברים: שאתן כל הזמן עובדות, שאתן לא עושות את מה שבאמת רציתן לעשות בחיים, שאין לכן זמן...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

שתי ציפורים באקונומיקה אחת

יש הרבה דרכים להגדיל הכנסות של עסק – מיתוג, פרסום, מוניטין, התמקצעות בתחום מסוים וכן הלאה. יש גם לא מעט דרכים להגדיל את התפוקה של העובדים, כגון הכשרות מקצועיות, ערבי גיבוש ועוד. אולם יש דרך אחת פשוטה שבה ניתן להרוג את שתי...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

האם פתרונות המחשוב בעסק מספיקים לכם?

מרבית העסקים רוכשים מחשבים וציוד נלווה לשימוש קבוע ושוכרים מעת לעת מקרנים, מדפסות משוכללות או מכונות אלימינציה במחיר יקר ובשימוש בלוגיסטיקה מורכבת. בדקנו האם התנהלות זו משתלמת. בואו לא נבזבז את הזמן ...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה