הבלוג של hanifrenkel

חני מעצימה

חני פרנקל, מאמנת נשים להגשמה בקריירה ובעסקים. בעלת תואר שני במדעי המדינה, בר-אילן. מאמנת משנת 2008 למדה ב COACHING ACADEMY. עבדה 15 שנים בחברת "שופרסל" כמנהלת קשרי לקוחות גיוס והדרכה. השליחות שלה להעצים נשים שיממשו את עצמן... +עוד

חני פרנקל, מאמנת נשים להגשמה בקריירה ובעסקים. בעלת תואר שני במדעי המדינה, בר-אילן. מאמנת משנת 2008 למדה ב COACHING ACADEMY. עבדה 15 שנים בחברת "שופרסל" כמנהלת קשרי לקוחות גיוס והדרכה. השליחות שלה להעצים נשים שיממשו את עצמן בקריירה ובעסקים

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מספטמבר 2019

מה עושה אישה בגיל 50, אם היא לא מרוצה מהקריירה שלה? האם לחפש עבודה אחרת? האם להקים עסק חדש בגיל כזה? האם יש עדיין סיכוי להרגיש שאת מממשת את עצמך ולקום, כל בוקר מלאה באנרגיה?

30/10/2019

בגיל 57 החלטתי, שאני לא “נתקעת” בעבודה שלי ב”שופרסל”, אפילו שישבתי על “סיר הבשר”.

הגעתי ל”שופרסל”, לפני 15 שנים, לאחר שסיימתי את התואר השני במדעי המדינה בבר אילן כי היה לי חשוב, לעבוד בחברה יציבה.

שם, הקמתי את מחלקת קשרי לקוחות באגף השיווק של החברה ובין יתר פעילותיי, השתתפתי בישיבות הנהלת החברה ,שבהן דיווחתי למנכ”ל החברה, על כל פניות הלקוחות שהתקבלו בחברה, על מנת לשפר את איכות השירות ואת מוצרי המותג הפרטי.

נהניתי מעשייה ברוכה ובהשפעה רבה בארגון מוביל בארץ ולהובלת השיפור בחברה.

צילום חיים פרנקל

צילום חיים פרנקל

 לפני 4 שנים מוניתי לתפקיד, מנהלת גיוס והדרכה במוקד השירות של החברה. התפקיד כלל גיוס עובדים, הכשרתם במסגרת החברה, פיתוח סדנאות ושימור העובדים. בנוסף יזמתי והובלתי, פרויקט שיפוץ כל חדרי האוכל בחברה, במסגרת אחריות תאגידית של חברת שופרסל. פרויקט זה הצליח מעל למשוער ושיפר את איכות החיים של למעלה מ- 10,000 עובדי הרשת.

במסגרת תפקידי ,יזמתי לפני 10 שנים, לימודי אימון באקדמיה לאימון של טל רונן האגדי שלאחר סיומם הצלחתי בתפקידיי השונים תוך אימון וליווי, בעלי תפקידים ברשת והעובדים במוקד.

האם הגבינה זזה?

כן, הגבינה זזה לי. לפני שנתיים התחלתי להרגיש “תקועה” ושאני לא מממשת את הרצונות שלי והחלומות שלי. הרגשתי שאני יכולה יותר ורוצה להקשיב לרצונות שלי ללא פשרות.

נפרדתי מהחברה במסיבת סיום מלאה באהבה, והחלטתי לצאת לעצמאות ולאמן וללוות נשים שכירות, המחפשות משרה חדשה דוגמת אלה, שהגיעו אליי לראיונות, בשופרסל ולא עברו שלב זה, כי לא היו מוכנות ברמה האישית.

צילום עצמי במסיבת סיום

צילום עצמי במסיבת סיום

היום אני עוזרת לנשים שכירות שמרגישות “תקועות” במקום העבודה, שלא מעריכים אותן, למצוא את המשרה שמתאימה להן ובעיקר שיתעוררו בבוקר עם חשק ואנרגיה לעבודה. זו הייתה הדילמה שאני התמודדתי ועם הזמן דייקתי את העסק שלי גם לנשים עצמאיות שאני פוגשת בעיקר במעגל תנופה. כיום, אני מאמנת נשים עצמאיות להצלחה במימוש העצמי שלהן בעסק שלהן.

המאפיין את אותן נשים עצמאיות בתחילת דרכן או בעלות עסק מעל כמה שנים המרגישות שהן חסרות אנרגיה שהייתה להן בתחילת הדרך, חסרות התלהבות מהפעילות בעסק ומחפשות בהירות לדרך ולמימוש השליחות.

איך אני יודעת שנשים יכולות לממש את עצמן יותר, בעסק שלהן?

מחקרים מתחום הקריירה מראים, שבעלי עסקים מממשים רק כ- 10% מהפוטנציאל שלהם בעסק. זה קורה כי רובנו נמצאים במקום הבטוח שלנו ולפעמים מפחדים לעשות את הצעד שיוביל לפריצה הגדולה.

כיום אני מלאה באנרגיה גבוהה, מחוברת לשליחות שלי, עוזרת לנשים לממש את עצמן בקריירה ובעסקים

אני נהנית מהחיים היפים האלה ומתרגשת מכל פגישה שלי עם נשים שמצליחות לעשות צעדים למימוש עצמי. אני בטוחה שאם את רוצה לקדם את העסק שלך, להרגיש מלאה באנרגיה ומעוניינת להרוויח יותר, את תצליחי. אל תוותרי, תהיי מחוברת לשליחות שלך, דמייני את עצמך, במקום שאת רוצה שהעסק יהיה בעוד שנתיים, ותעשי את כל הפעולות שייתמכו בעסק המצליח שלך.

מבטיחה להכין לך כלים פרקטיים שתוכלי ליישם בעסק שלך ולהרגיש מימוש עצמי, אנרגיות חדשות  והגדלת הרווחים.

אשמח לענות על כל שאלה ולעזור לך לצעוד לקראת ההצלחה שלך בעסק בשנת 2020.

מזמינה אתכן להמשיך ולקבל טיפים גם

בפייסבוק

באינסטגרם

להת’

חני

עוד מהבלוג של hanifrenkel

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 months
תצוגה מקדימה

האם את יכולה לממש את הפוטנציאל שלך בקריירה?

היא יושבת מולי, לא יודעת איך להציג את עצמה ומדברת על מה שהיא לא יודעת ועל הדברים שהיא לא טובה בהם. אני שמה לב שההתנהגות הזו משותפת לנשים שמגיעות אליי לריאיון. אני מרגישה שהייתי יכולה לעזור לה, אם הייתי מתקשרת אליה 10 דקות,...

תגובות

פורסם לפני 6 ימים

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה