הבלוג של חנה רדו

hanarado

מחפשת פתרונות להגברת התעסוקה בפריפריות. פתוחה לכל רעיון לשינוי המציאות בישראל. מאמינה בשיוויון מגדרי.עובדת במקאן תל-אביב 24/7. www.hanarado.info

עדכונים:

פוסטים: 95

החל ממאי 2013

והעוד אחד אחרון שלי שבמתן דין וחשבון אמיתי נכשלנו בו בשנת 2013 הוא: להוות מגנט שימשוך עוד עסקים למצפה רמון. זה לא קרה עד היום ה1.1.2014, המגנט לא מיגנט. אבל אני אופטימית חסרת תקנה ואולי מחר זה יקרה…יאלה בואו לשנות מציאות.

01/01/2014

מישל היקרה

אני רוצה לספר על חמשת  הפרוייקטים לשנת 2014,

1. העסקת עובדים נוספים במקאן וואלי במצפה רמון , היעד להעלות מ 20 עובדים ל 120 עובדים , ושרובם יגורו במצפה רמון.

2. שיפוץ בית מקאן וואלי על ידי קק”ל בריטניה, התרומה נאספה מתורמי קק”ל בריטניה הנדיבים, ואושרה.שיפוץ בניין נטוש בלב מצפה רמון יתחיל בקרוב, וכשיסתיים יהיה לנו מקום לכל ה 120 עובדים. לחנוכת הבית גם את מישל תוזמני..עלי!

3. הקמת מקאן וואלי קמפוס לניו מדיה בנגב , 33 סטודנטים גאונים לומדים בקמפוס לניו-מדיה לחוף הכנרת שהקמנו בשיתוף מכללת כנרת, בשנה הקרובה, אנחנו רוצים להקים כזה גם בנגב, בשיתוף אוניברסיטת בן-גוריון. נקים קמפוס כזה באילת או בבאר שבע , הכל תלוי בשיתוף הפעולה לו נזכה.הרעיון, לחזק את בעלי העסקים בנגב ואת בעלי התפקידים בכל מה שקשור לפרסום ושיווק בניו-מדיה, המרצים כולם מומחים מן השורה הראשונה לפרסום , ועובדים במקאן אריקסון שנים רבות.

4. הקמת מקאן וואלי קמפוס טכנולוגי באופקים, חברנו לעמותה של בוגרי סיירת מטכ”ל ויחד איתם אנחנו נבנה בית ספר לתיכנות באופקים. הרעיון לספק לצעירי אופקים קורס אינטנסיבי בלימוד כלים ושפות תכנות שהמשק זקוק להם. הקורס ייפתח באפריל 2014, וילמדו בו כ 20-30 אנשים, לכל המסיימים מובטחת עבודה.נכון להיום חסרים בארץ כ 1500 מתכנתים ולכן מעסיקים מתכנתים במיקור-חוץ באוקראינה ובהודו.

5. הקמת פורטל מסחרי לעסקים קטנים בפריפריה, בישראל יש כ 450,000 עסקים קטנים, אבל כ 66% מהם כ 300,000 לא משתמשים בכלים דיגיטליים לפרסום, שיווק ומכירות. אנחנו מקימים פלטפורמה לעסקים אלו, המטרה גם כאן להכפיל את מספר המועסקים בעסקים אלו, דרך פרסומם בכל הארץ ובכל העולם.

והפרוייקט האנושי השישי שבזכותו התחלתי לכתוב לך מישל אובמה-פרוייקט שמשותף לרוני מרום ראש מועצת מצפה רמון, להדר, רועי, מיכאלה, רותם, מעוז, אילנות, גלי, זהר, ליבי , טלי, רן, תמי, אליעד, גלי, רענן וגל ולעוד רבים מתושבי מצפה רמון. להפוך את הבריכה של מצפה רמון למקום ספורט, פנאי ובילוי לתושבי מצפה רמון וילדיהם.

האמת זה הפרוייקט הכי מאתגר שלנו, כי אנחנו צריכים 3 מיליון ש”ח , אנחנו צריכים אותם מהר כדי שכבר בקיץ 2014 תהיה בריכה ראויה.

והעוד אחד אחרון שלי שבמתן דין וחשבון אמיתי נכשלנו בו בשנת 2013 והוא: להוות מגנט שימשוך עוד עסקים למצפה רמון. זה לא קרה עד היום ה1.1.2014, המגנט לא מיגנט.

אבל אני אופטימית חסרת תקנה ואולי מחר זה יקרה…יאלה בואו לשנות מציאות.וכאן יש קישור לאתר מקאן וואלי, http://www.mccann-valley.co.il/
עוד מהבלוג של חנה רדו

תצוגה מקדימה

ועדת האיתור לנגיד בנק ישראל, חיפשה היטב ומצאה: קרנית פלוג היא אישה ולכן לא מתאימה

שבת שלום ד"ר קרנית פלוג אני מאד מקווה שנתניהו ולפיד כבר התקשרו אלייך, או אפילו הגיעו לביתך, לבקש שתהיי נגידת בנק ישראל. אני לצערי מתחילה להאמין שלא מינו אותך רק כי את אישה, כשרק התחיל מסע המינויים חשבתי בליבי שאם תמוני,...

תצוגה מקדימה

שתיקת הכבשים

 צילום: שאטרסטוק   אחרי שעות של חיפושים העלתי חרס בידי. לא מוצאת בשום מקום אישה שנלחמת על זכותה להיות שרה בממשלת ישראל. כאילו כל המילים ווהשכנועים שלפני הבחירות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה