הבלוג של חנה רדו

חנה רדו

מחפשת פתרונות להגברת התעסוקה בפריפריות. פתוחה לכל רעיון לשינוי המציאות בישראל. מאמינה בשיוויון מגדרי.עובדת במקאן תל-אביב 24/7. www.hanarado.info

עדכונים:

פוסטים: 96

החל ממאי 2013

20 גברים הם הגברים של 2017 ,ועוד 3 שלא ציינתי,אלו שבזכותם השנה שלי היתה אחת השנים. טור שני לנשות 2017 שלי

07/01/2018

עידו, לאחר שקרא את הפוסט  על נשות 2017 שלי, שאל מה עם פוסט על הגברים שלי לשנת 2017 אז הנה לך ואתה הראשון כמובן:

1.עידו רדו – בני בן ה 14, בזכותו החיים שלי מלאים במוסיקה תרתי משמע. עידו אוהב לבוא למצפה רמון ומשתלב בהווי המיוחד שיש בה. ילד שגדל בתל-אביב על כל נפלאותיה אוהב להגיע למקום שאני הכי אוהבת בעולם די הרבה, וזה לא מובן מאליו.

1. רוני רדו – בן זוגי ב 36 השנים האחרונות, ד”ר לזאולוגיה, מדען צנוע ונעים הליכות, שמקבל אותי על כל המיזמים שלי כבר המון שנים. רוני שותף שלי בלב לכל המיזמים. את לב תשעשרה אני חייבת לרוני שכן מהיום ששמע על המיזם רצה שכבר יתממש.

1. עירא הדני - גיסי ב 33 השנים האחרונות, בעלה של צביה אחותי, המנכ”לית המשותפת של מדבר תשעשרה. עירא שותף בדרכו העדינה להצלחה של מדבר תשעשרה, הוא הגבר היחיד בקבוצת הוואטסאפ שלנו, ואיכשהו תמיד נמצא בזמן הנכון ובמקום הנכון. אנחנו גיסים כבר עשרות שנים ובכל פעם שאני נפגשת בטוב ליבו ובהרגשת הבטחון שהוא מעניק לכל הסובבים אותו אני מבינה שאני מזליסטית.

עירא ועידו במדבר תשעשרה

עירא ועידו במדבר תשעשרה

1. דן פרחי-בן הזוג של שירה ביתי והאבא של לני נכדתי, דן אחד האנשים הכי חכמים, שכל אפליקציה שאני מבקשת מתכנת לי מיד, איש נדיב ברמות אחרות וג’נטלמן יחיד מסוגו.

1. יואב צוראל -בן הזוג של מאיה ביתי,יואב סטארטאפיסט נחוש חכם וסקרן, אוהב לדון איתי בכל המיזמים שלי. הדיונים הכי מעמיקים על מדבר תשעשרה וסופרסונס נעשו עם יואב ובזכותו הצלחתי לחלום יותר גבוה ויותר רחוק.

1. רוני מרום – ראש מועצת מצפה רמון שאני מעריכה מאוד. איש עם חזון וערכים, שהולך עם ערכיו גם אם הם לא פופולריים. אדם שהחליט ללכת לראשות המועצה מתוך אמונה שהוא צריך להשפיע ויכול להשפיע במקום קשה, למרות שחייו היו מלאים לפני.

1. מנחם שר וירון אהובים – מנחם שר אדריכל מחונן וירון אהובים קבלן מקצוען, שביחד עם עוד אנשים מעולים שיפצו את בניין “בית הנעורים” במעוז חיים, והפכו בניין מיועד להריסה למשרד יפה יפה עבור ספרינג-וואלי. השיפוצים האלו היו עם אנרגיות טובות והפכו אותנו לשותפי גורל. ממשיכים ביחד לפרוייקט הבא.

1. אורן גבאי גולן, רן יעקוב, אור עם שלם, צח מזרחי ויהודה בוזגלו - אנשי ספרינג וואלי שהופכים את המקום למקום של אנשים מוכשרים, מוכשרים מאוד, טכנולוגים, מהירים ,שירותיים וגם שמחים. שיוויון מגדרי זה כאן גם בזכותם.

צוות ספרינג וואלי

1. זלמי ביסטריצקי וצחי רבאל - זלמי מצפת מנכ”ל עמותת חסדי לב וצחי מראש-פינה מנכ”ל העולם שמכיר את כולםששכנעו אותי בלי בעיה בכלל להקים את לב תשעשרה בצפת, שהאמינו בי ובדרכי בזמן קצרצר, שנותנים לי להרגיש מנהיגה ו(וזו הרגשה מצויינת) שביחד איתם אני בטוחה שנגיע לעסק חברתי שיעסיק לפחות 70 נשים עד 2019.

1. אופיר לויתן – חברי הטוב כבר המון שנים.

1. מתן אברמוביץ – סמנכ”ל הלקוחות של מקאן וואלי במצפה רמון, שמוכיח שאפשר לעשות קריירה מקצועית גם במצפה רמון.

1. רועי שמואלי  - האיש שלי במצפה רמון שיגיע תמיד לאן שנרצה עם מה שצריך. רועי הוא החבר הכי טוב ותמיד עם חיוך.

1. אילן שוחט - ראש עירית צפת שהפך ברגע לשותף למימוש לב תשעשרה.איש של Walk the Talk, איש של אנשים ואנרגיות טובות.

1. ליאור לפיד – מנכ”ל עמותת אור לחינוך, אור לחינוך-עמותה למצויינות ששכנע אותי בשיחת טלפון, דרך סיפורו האישי מעורר ההשראה להצטרף לדירקטוריון של אור לחינוך ומלמד אותי התנהלות נכונה מול בורד. אנחנו בתחילת הדרך והדרך נפלאה.

1. אור קפלן - האומן והצלם המוכשר שיודע לצלם אותי עם משפחתי בצורה יוצאת מן הכלל ובזכותו  יש לי תמונות מרגשות.

1. אילן שילוח – האיש והאגדה וכל הדברים הטובים שיגידו עליו נכונים מאוד. אומר רק שנמצא עבורי ב100% תמיד, וזה הכי לא מובן מאליו,וגם שבזכותו הקמתי את כל המיזמים שלי ובעיקר את מקאן וואלי שחוגג 6 ואת ספרינג וואלי שחוגג שנה, למרות ששנינו כמעט באותו גיל הוא המבוגר שהאמין בי, זכיתי.

1. אלי סיסו – השליח של מקאן, כשאומרים על מישהו נעים הליכות מתכוונים אליו. שמחה שהוא חלק מחיי כבר שנים רבות.

 

 

יזמת עסקית חברתית – חנה רדו היא מייסדת ונשיאה של מיזמים חברתיים חשובים כמו “סופרסונס”, “לב19″, “מדבר19″, “מקאן ואלי” ו”ספרינג ואלי”. מרצה בנושאי ציונות חברתית, יזמו ושוויון מגדרי.

עוד מהבלוג של חנה רדו

תצוגה מקדימה

ועדת האיתור לנגיד בנק ישראל, חיפשה היטב ומצאה: קרנית פלוג היא אישה ולכן לא מתאימה

שבת שלום ד"ר קרנית פלוג אני מאד מקווה שנתניהו ולפיד כבר התקשרו אלייך, או אפילו הגיעו לביתך, לבקש שתהיי נגידת בנק ישראל. אני לצערי מתחילה להאמין שלא מינו אותך רק כי את אישה, כשרק התחיל מסע המינויים חשבתי בליבי שאם תמוני,...

תצוגה מקדימה

שתיקת הכבשים

 צילום: שאטרסטוק   אחרי שעות של חיפושים העלתי חרס בידי. לא מוצאת בשום מקום אישה שנלחמת על זכותה להיות שרה בממשלת ישראל. כאילו כל המילים ווהשכנועים שלפני הבחירות...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה