הבלוג של חנה

לטוב ולרע אין לנו ארץ אחרת

אוהבת לכתוב ורוצה לעבוד בתקשורת- העיתונות הצרכנית על מנת לחשוף הטעיות וללמד את האזרח/צרכן את זכויותיו -הרי ידע זה כח. כל תחקיר או כל מחדל מכעיס ומרגיז אבל מה שבאמת מעצבן זה שאנו חושבים שאין לנו את הכח לשנות את המצב ולכן הוא... +עוד

אוהבת לכתוב ורוצה לעבוד בתקשורת- העיתונות הצרכנית על מנת לחשוף הטעיות וללמד את האזרח/צרכן את זכויותיו -הרי ידע זה כח. כל תחקיר או כל מחדל מכעיס ומרגיז אבל מה שבאמת מעצבן זה שאנו חושבים שאין לנו את הכח לשנות את המצב ולכן הוא נשאר כך.

עדכונים:

פוסטים: 33

עוקבים: 0

החל מינואר 2016

יוצאים מהאדישות – מאבק ערוץ 10 והתוכנית אורלי וגיא יוצא לדרך – בתקווה להוריד את מספר תאונות הדרכים בישראל. הלוואי שהניסוי יצליח ויגרום לנו לשנות את דרכינו ולשמור על החיים שלנו ושל הנהגים שנמצאים יחד איתנו בכבישים.

02/11/2016

אתמול השיקו ערוץ 10 והתוכנית של אורלי וגיא את “יוצאים מהאדישות” – המאבק שלהם בתאונות הדרכים. בכל פעם שתהיה תאונת דרכים, תופיע הודעה בערוץ כמו התראות של צבע אדום. במקביל ידווחו התאונות גם במהדורות החדשות . הלוואי שלא יהיה להם מה לדווח אבל לצערנו אנו יודעים שדיווחים תמיד יהיו. למה אנחנו כל פעם מזדעזעים כשיש תאונות דרכים אך כאשר חושפים בפנינו איך אנחנו מתנהגים בכבישים – אי אפשר לתאר את גודל החוצפה.

הדבר הכי מטופש הוא שאין לנו בעיה לסכן את החיים שלנו ואת החיים של הנוסעים האחרים אבל כשזה מגיע  לעניין של כסף, קנסות, שלילת רשיון, אנחנו נעשה הכל על מנת שהשוטר יוותר לנו.

תגידו לי אתם- מה יותר חשוב החיים שלנו או כסף?

                   car

מקור התמונה :http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=186991

בשנים האחרונות מספר ההרוגים במדינת ישראל רק עולה ואפילו עבר את מספר חללי מערכות ישראל. מתי נפנים שהכל בידיים שלנו, תאונות הדרכים הן בעיקר הגורם האנושי שיכול למנוע את התאונה הקטלנית.

מה אתם מעדיפים לחזור הביתה בשלום אל המשפחה והילדים? או שהם יבוא לבקר אותנו בבית הקברות ובמקרה הטוב בבית החולים?

 אנחנו תמיד מדברים על החשיבות של המשפחה בחיינו, אז למה אנחנו כל כך מזלזלים בהם ובעצמנו ?

למה אנחנו נותנים לילדים שלנו לרכב בלי קסדה?

למה אנחנו נותנים לילדים מתחת לגיל 16 לרכב על אופניים חשמליות? – הם לא יודעים את חוקי הכביש, אז למה בכלל לתת להם כלי רכב לכל דבר – מה ההבדל בין ילד בין 13 שרוכב על אופניים, לילד שנוהג ברכב – כבר קרו דברים מעולם רק תחפשו באינטרנט ותראו. רוב ההורים קונים את האופניים כי זה פתרון נוח לשני הצדדים – אין יותר צורך בהסעות של ההורים, הילד עצמאי יכול לנסוע לאן שהוא צריך מבלי שההורה צריך להסיע ולהחזיר אותו הבייתה. האם הנוחות יותר חשובה מחיי הילדים שלנו?

למה נותנים להם לרכב על אופניים שמהירותם גבוהה מהמותר בחוק?

למה אנחנו מרכיבים באופניים מישהו אחר כשאסור, והוא לא מוגן?

כשתינוק נולד אנחנו רק חושבים על איך לשמור עליו – אז למה אנחנו שמים את הילדים שלנו על הרגליים ובלי כסא בטיחות? – רק כי אנחנו יוצאים לשנייה מהבית.

למה אנחנו נותנים להם לשבת מאחור לא חגורים?

אנחנו צריכים להיות מודל לחיקוי לילדים שלנו אז למה אנחנו לא עושים זאת?

 למה אנחנו מדברים בסלולר, אוכלים,מתאפרים, מתגלחים, כותבים, צופים בDVD בזמן נהיגה?

למה אנחנו נוהגים כמו מטורפים ובמהירות מופרזת, רק כי אנחנו מאחרים בבוקר לעבודה או רוצים לחזור הבייתה מהר?

כמה פעמים נסעתם במהירות,  עוקפים את הרכבים אבל בסופו של דבר הגעתם לרמזור האדום באותו זמן עם הרכבים שאותם עקפתם? אז למה  כל הפזיזות- בכל מקרה עצרתם באור האדום.

אנחנו מדברים תמיד על אחרים אך לא חושבים על איך אנחנו מתנהגים. כשזה מגיע אלינו ואנחנו נתפסים, אנו מבקשים מהשוטרים שיוותרו לנו, שלא ידענו וממציאים אלף ואחד תירוצים מטופשים.

מצד אחד אנחנו מזלזלים בשוטרים אבל ברגע שתופסים אותנו, אנחנו הכי תמימים בעולם, ילדים טובים ירושלים- העיקר שיותרו לנו ויתנו לנו ללכת מה שמראה כי ההתראה יש לה כוח

הרי כמה אפליקציות יש כדי להתריע לנו על מצלמות מהירות בדרכים?

תחשבו על כך שברגע שאנו רואים משטרה או מצלמה אנו מאיטים ,חוגרים את החגורה וחושבים: “העיקר שנעבור זאת בשלום”

המחשבה עליה אתם צריכים לחשוב איך אני חוזר הבייתה בשלום?

 

 

עוד מהבלוג של חנה

הסערה שעושים מדברי הרמטכ"ל היא פשוט הגזמה. צריך לחזק את הרמטכל ואת החיילים שמגינים עלינו 24 שעות ביממה . היד לא צריכה להיות קלה על ההדק ,במיוחד כאשר מדובר במפגעים צעירים .תחשבו על כך שמצב ההסברה של ישראל הוא על הפנים כך שלא...

תגובות

פורסם לפני 2 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

זהירות קרינה -בוקר בריא עם פאולה וליאון שידורי קשת

 זהירות קרינה הנה המלצות לגבי קרינה בבית שמרו והעבירו הלאה לקוח מדף הפייסבוק בוקר בריא של פאולה וליאון שידורי קשת פאולה וליאון ...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה