הבלוג של חנה

לטוב ולרע אין לנו ארץ אחרת

אוהבת לכתוב ורוצה לעבוד בתקשורת- העיתונות הצרכנית על מנת לחשוף הטעיות וללמד את האזרח/צרכן את זכויותיו -הרי ידע זה כח. כל תחקיר או כל מחדל מכעיס ומרגיז אבל מה שבאמת מעצבן זה שאנו חושבים שאין לנו את הכח לשנות את המצב ולכן הוא... +עוד

אוהבת לכתוב ורוצה לעבוד בתקשורת- העיתונות הצרכנית על מנת לחשוף הטעיות וללמד את האזרח/צרכן את זכויותיו -הרי ידע זה כח. כל תחקיר או כל מחדל מכעיס ומרגיז אבל מה שבאמת מעצבן זה שאנו חושבים שאין לנו את הכח לשנות את המצב ולכן הוא נשאר כך.

עדכונים:

פוסטים: 37

החל מינואר 2016

עם כל הכבוד לג’ובאני רוסו, הישרדות VIP 2019 היא העונה של נעמה קסרי ויש לכך מספר סיבות טובות

14/07/2019

נעמה

צילום: דף הפייסבוק של נעמה קסרי

ג’ובאני רוסו הוכרז כמנצח של עונת VIP ולראשונה בהישרדות נבחר פה אחד על ידי כל המושבעים.  אבל אף אחד לא יכול להכחיש שהעונה שייכת לנעמה קסרי שזכתה בפרס הניחומים של של אהובת הקהל. מה אפשר להגיד על עונת VIP המיוחדת של הישרדות שכולה הייתה על הכתפיים של השורדת הראשונה של ישראל נעמה קסרי. ככל שעונה  עברה התגלה כוחה של נעמה בהשגת מטרותיה וכל המהלכים שכתובים על שמה. מהלכים היא מילת הקסם של העונה . ככל שהתקרבנו לגמר, יותר ויותר השיח הפך להיות על מהלכים, מי עשה יותר ומי פחות.  אבל על השורד האחרון ג’ובאני  אפשר להגיד שהוא עשה מהלך אחד חשוב והוא ההתחברות לנעמה ומשם הדרך הייתה סלולה לגמר.

נעמה נהלה את המשחק מתחילתו ועד סופו ואת הכל היא חייבת לליהיא גרינר שהחזירה אותה למשחק. מבחינת נעמה זו אכזבה ואם לא הייתה זוכה בעונה הראשונה בטוח הייתה זוכה כי היא עשתה את המשחק כפי שציינתי קודם. נעמה אמרה אמש  בראיון כי היא לא זכתה כי כי אנחנו מדינה של לב, וזה באמת נכון כי כולם חשבו שזה לא פייר שהיא תזכה פעם שנייה אבל מצד שני אי אפשר לקחת לה את ניהול המשחק בו הייתה מעורבת בכל שלב ושלב. אני הייתי חלוקה בדעתי  האם מגיע לה לזכות מאותן סיבות. אבל לגבי שמחה לא הייתה מחלוקת אני חושבת אצל כולם, כי היא הגיעה לגמר בזכות הברית עם ג’ובאני. אהבתי אותה אבל היא לא שחקה את המשחק ואני לא מתכוונת למהלכים אלא למשחק עצמו ולמשימות כי במשימות היא ויתרה הרבה לקראת הסוף ואם היא לא הצליחה אז היא פשוט ויתרה ונגשה לעזור לבני הברית שלה.  ובעיקר בסוף תמיד מי שנשארה להילחם זו הייתה נעמה. קחו לדוגמא את המקרה של ליהיא שויתרה על המשימה תמורת כריכים ופירות.

נעמה לא זכתה במיליון בגלל הניסיון שלה וזה היה עקב האכילס שלה, וזה מה שאמרו המושבעים במיוחד כאשר חשפה את פסלון החסינות  וגלתה איך קבלה אותו. זה עורר את זעם המושבעים. אבל נעמה צדקה היא לא עשתה משהו שאחר לא היה עושה . אם אתה נגיע להישרדות תלמד תצפה בעונות קודמות ותלמד על המשחק. גם מה שעזר לה זה גם שהשנה גם לראשונה ישבו השבטים יחד באותו האי, כך שתמיד התנהל חיבור ביניהם כל אחד הגיע לשבט של השני כך שהייתה הרגשה כי כל העונה היה שבט אחד ולא שניים כמעט ולא הייתה הפרדה ביניהם כי כל אחד התערב בשבט השני וידע מה קורה בצד השני. כך תמיד היא הייתה עם היד על הדופק. הכי מדהים שכל הזמן דברו על להדיח אותה ואת ליהיא אבל אף אחד לא עשה זאת בסוף ואיכשהו תמיד המהלך טורפד וזה חבל.

ולסיכום הייתה עונה מאוד מיוחדת מצחיקה וכיפית, עם הרבה רגעים מצחיקים כמו הנשיקה של גוזי ואסף, בניית הנדנדה והבדיקה של שמחה, והרגע המרגש בהדחה של גוזי שנלחם נגד שקד.

עוד מהבלוג של חנה

הסערה שעושים מדברי הרמטכ"ל היא פשוט הגזמה. צריך לחזק את הרמטכל ואת החיילים שמגינים עלינו 24 שעות ביממה . היד לא צריכה להיות קלה על ההדק ,במיוחד כאשר מדובר במפגעים צעירים .תחשבו על כך שמצב ההסברה של ישראל הוא על הפנים כך שלא...

תגובות

פורסם לפני 3 years

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

זהירות קרינה -בוקר בריא עם פאולה וליאון שידורי קשת

 זהירות קרינה הנה המלצות לגבי קרינה בבית שמרו והעבירו הלאה לקוח מדף הפייסבוק בוקר בריא של פאולה וליאון שידורי קשת פאולה וליאון ...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה