הבלוג של חנה גולן

חנה גולן – מתמודדת לראשות עיריית אריאל

חנה גולן, מתמודדת לראשות עיריית אריאל.

עדכונים:

פוסטים: 2

החל מיולי 2013

לאחר 35 שנים של עשייה ואחריות בתחומי החינוך, הניהול המוניציפלי, התכנון והביצוע, מתוכן כ- 10 שנים כמנכ”לית עיריית אריאל, אני מתמודדת על ראשות העיר בבחירות הקרובות, שתתקיימנה ב- 22.10.

להיות ראשת עיר, ואגב אני לא רואה הבדל בין מתמודד למתמודדת בהקשר זה, מחייב שילוב של חזון, ניסיון ,יכולת ביצוע, אומץ, מנהיגות ויושרה אישית.  מנהיגות היא האחריות לגורלן של אלפי משפחות, ילדים, נוער ומבוגרים. לדעת לשמור על הטוב שקיים, לזהות את הצרכים והתחומים הדורשים שיפור, לפעול בתכנון מדוקדק ובעבודת צוות – ולבצע, תוך דאגה אישית שמה שהוחלט אכן ייושם.

הדבר נכון לגבי ניהול כל עיר בישראל, אבל באריאל, אותה בכוונתי להנהיג, קיימים היבטים נוספים שחייבים לקחת אותם בחשבון, אריאל הנמצאת בלב השומרון,הינה בעלת חשיבות מדינית ואסטרטגית ממעלה ראשונה.העיר אריאל חייבת להיות המענה לכל יישובי הסביבה ולשמש מרכז עסקי,תרבותי וחברתי.חייבים לזכור שהחוק הישראלי עדיין לא חל על גוש אריאל חובה עלינו להיות ערניים להחלטות המדיניות ולדאוג שאריאל תהיה תמיד בראש השיקולים של מקבלי ההחלטות בכנסת ובממשלה. מאותן הסיבות אנחנו גם חייבים לדאוג לביטחון תושבינו בתוך העיר ,בכבישים ובתחבורה הציבורית.

באריאל הוקמה אוניברסיטה ובה לומדים כ-13 אלף סטודנטים מכל רחבי הארץ מהם כ-4000 גרים בעיר.אריאל היא עיר אוניברסיטה וזה נותן לה צביון מיוחד וייחודי.שילוב האקדמיה בתוך מערכת החינוך והחיים בעיר הינה משימה חשובה ומשמעותית להמשך התפתחות העיר.הסטודנטים הינם משאב אנושי חשוב מעין כמוהו ועלינו לשלבם בחיי העיר.

בכל הנושאים הללו ורבים אחרים אני מתחייבת להביא בשורה ולקבל החלטות ברורות.

את אריאל אני מכירה היטב, היות וזכיתי להיות ממקימיה הראשונים. ההחלטה להתמודד לראשות העיר נובעת מדאגה אמיתית ומחויבות אישית לעתיד העיר. את הניסיון והידע בניהול, תכנון, תיקצוב וקבלת החלטות אני שואבת מדרך ארוכה במגוון תפקידים ניהוליים שבצעתי:

החל מייסוד וניהול בתי ספר בעיר ,ניהול היחידה האסטרטגית בעירייה, עוזר ראש העיר, ועד למנכ”לית העירייה. במעל הדרך פעלתי להובלת העירייה להבראה, עסקנו בקליטת גלי עלייה, תכנון והכנת תוכנית אסטרטגית בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, שהשנה זכתה לפרס חינוך ארצי, בגיוס הכספים  להשלמת הבניה של היכל התרבות והפעלתו, ובהקמת חברת גוונים לתרבות ופנאי, לפרויקטים אלה מצטרפים גם הקמת המרכז הארצי לפיתוח מנהיגות, ובניית תכנית אסטרטגית לפיתוח עירוני-אורבני, כמקובל בערים הגדולות בארץ ובעולם.

קבלתי על עצמי החלטה שדורשת השקעה אישית עצומה בזמן, במשאבים, באנשים שמאמינים בי ובדרכי. היא גם דורשת ויתורים אישיים ומשפחתיים לא פשוטים.

אבל כשיש משפחה תומכת – ניתן להשיג כל אתגר והכל אפשרי!

עוד מהבלוג של חנה גולן

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה