הבלוג של גור סופר

עיניים עצומות לרווחה

עדכונים:

פוסטים: 33

החל מאפריל 2011

עם שיעור גרושין של 30% בישראל, אולי כדאי שתפסיקי לחשוב על החתן המושלם, ותתחילי להתרגל לחשוב על הגרוש המושלם.

14/05/2011

לא מכבר, יצאתי לארוחת ערב נעימה עם א’, ידידתי המקסימה.

א’, להזכירכן, בת שלשים וקצת, וברגעים אילו ממש נמצאת בעיצומו של הקמפיין הגדול בחייה. מציאת חתן והקמת משפחה. היא רומנטית מאוד. מחפשת ובצדק, את אביר חלומותיה.

אני לעומת זאת, ממרום גילי ונסיוני, מוצא עצמי יותר ויותר פרקטי ופחות ופחות רומנטי.

שיעור הגירושין בתל אביב הינו 50%, אני אומר לה, מה שאומר, שאולי לא, אבל בהחלט אולי כן ,בעוד 10 שנים, פחות או יותר, תאלצי להתגרש.

זוהי הסטטיסטיקה, ובהחלט ניתן להתחמק ממנה. אבל למה לא לחשוב מראש קצת קדימה, ולבחור את הבחור המיועד לפי צפי התנהגות שלו כגרוש בפוטנציה.

כטוב ליבנו ביין טוב, שירטטנו לעצמנו מפה של עשה ואל תעשה בהקשר לבחירת הגרוש המיועד של א’.

מי פנוי בנורדאו

פשוט וקל. בעוד בישראל הסטטיסטיקה מעידה על זוג מתוך שלש שיתגרש, הריי שבתל אביב מדובר על כל זוג שני שיגיע באיזה שהוא שלב לרחוב דוד המלך. למה לשחק באש אם אפשר ללכת על בטוח. החלטנו פה אחד, ממש לא תל אביבי.

רולטה רוסית

האם ידעת שברוסיה אחוז הגרושין הינו הגבוה בעולם ועומד על כ 65%? כאילו, רוב הסיכויים שנישואים בין רוסים, או עם רוסים לא יצליחו. אז למרות שיש לא מעט מהנדסי תוכנה, ומאמניי כושר חתיכיים רוסים, ולאחר כוס יין נוספת, גם הרולטה הרוסית נפסלה.

היפה והחנון

בעוד נוצץ והולם יותר, על פניו, לבחור בחתיך ההורס, בנוי לתפארת, עם גינס שיושב בול, מלבורו אדום ביד, וזיפים סטייל פריז. לא. ממש לא.

רק חנון. עובד הייטק, או חברה גדולה, כזאת עם מחויבות הדדית, כדי שיהיה לו נוח להתחייב על מזונות, ולעמוד בהם, וגם לעמוד בהסדרי ראייה טובים עם הילדים. אין ברירה. חייבים לחשוב על הסדרי ראייה כבר עכשיו.

החבר של החברה שלי

גרוש פוטנציאלי עם כימייה טובה מידיי עם החברות, זאת נורת אזהרה. הדבר האחרון שא’ צריכה הוא להתחתן עם מישהו, שעשוי לחמוד את חברתה הטובה. זה פשוט לא יהיה כל כך נעים לאחר הגירושין, למצוא את חברתך הטובה, מטפלת בילדייך.

השוטר אזולאי

לא. וגם רופאים, דיילים, טייסים, ואנשי מכירות המסתובבים בעולם. “מצטער מותק, לא אוכל לקחת את הילדים השבת” הוא יגיד לה. וכמובן לא מוסיקאים, ציירים, ובלוגרים למיניהם, אשר ביום הדין, יבקשו לקבל במקום לשלם מזונות.

זהו,

שלחתי את א’ לביתה, שמחה וטובת לב, עם נשיקת לילה טוב, והבטחה, שתעמוד בעקרונות החשובים שהסכמנו עליהם היום.

למחרת,

כצפוי, התקשרה ואמרה “מותק, אני יודעת שהסכמנו, אבל אני יוצאת היום עם חתיך הורס, מוסיקאי מחונן…תראה את התמונה שלו בפייס, ותגיד לי בעצמך…”

עוד מהבלוג של גור סופר

תצוגה מקדימה

מסתורי האורגזמה הנשית

לפני כמה שבועות, בליל חורף קריר, עם שמיים מלאי כוכבים וירח כמעט מלא. זה קרה. נפגשנו, שוחחנו, שתינו, אכלנו, נגענו, חייכנו, נגענו שוב, והתנשקנו, שוב. ושכבנו. רגע אחרי, והיא...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

האם נשים באמת מוכשרות יותר?

זה התחיל בגן עדן ונמשך עד היום. כבר אז התגלתה חווה כבעלת תכונות ייחודיות. בעוד אדם מתרוצץ לו עירום, שמח וטוב לב ברחבי הגן, מקבל את החיים בחיוך כמו שהם, הבינה חווה שמשהו קורה...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

חיים רק פעמיים

ארבע שנים אחרי גירושי, מצויד בניסיון עשיר של זוגיות שמחה, עשירה, חברית ותומכת, אני מסתכל קצת אחורה ודי הרבה קדימה, וחושב לעצמי שמוסד הנישואין הוא בעצם מין מלך עירום. אם גם לי זה...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה