הבלוג של גור סופר

עיניים עצומות לרווחה

עדכונים:

פוסטים: 33

החל מאפריל 2011

היכולת הזאת של נשים, לכתוב סמס, לקרוא דוסטויבסקי ולראות סקס אנד דה סיטי, והכל במקביל, היא מופלאה. אין מה לעשות. נשים מוכשרות יותר.

13/05/2011

זה התחיל בגן עדן ונמשך עד היום. כבר אז התגלתה חווה כבעלת תכונות ייחודיות.

בעוד אדם מתרוצץ לו עירום, שמח וטוב לב ברחבי הגן, מקבל את החיים בחיוך כמו שהם, הבינה חווה שמשהו קורה שם.

עליה לא יעבדו. היא תחקור, ותבדוק, ותנעץ שיניה בכל פרי בשל, כי משהו קורה שם.

מאז ימי גן עדן העליזים, ועד היום, הלך וגדל לו הפער,

האבולוציה כנראה, עובדת מהר יותר, נכון יותר ומדוייק יותר, עבור נשים.

להלן כמה דוגמאות מחיי היומיום של כולנו.

ראיית רנטגן

באופן לא ברור, ולא מקובל, יש לנשים יכולת לחדור עור ועצמות, לדעת בדיוק מה קורה בליבו ונשמתו של האדם שלהם.

והרי בלא מעט מקרים אין אנו הגברים, רוצים לספר את האמת, או את כל האמת, או כלום חוץ מהאמת.

יש סיטואציות, שבהן נוח לנו להציג ולחיות מציאות משל עצמינו.

“איך היה בעבודה היום, מותק”, “היה בסדר” עונה אדם, “אז למה יש לך פרצוף כזה” מקשה חווה, “לא, סתם, עייפתי” מתעקש אדם. “הבנתי”, ממשיכה חווה, “ניפגשת עם המנהל שלך היום?” “חווה, את מוכנה לתת לי אויר, רק הגעתי מהעבודה, תודה”.

עוברות חמש דקות של שקט, ואדם לתומו חושב שעבר בהצלחה את התחקיר. אבל אז. שוב. “אדם, מותר לי לנחש שהיתה לך פגישה לא טובה עם מר גרינברג היום?”, חווה, זהו ש..”, “התכוונתי לספר לך יותר מאוחר, אבל לא קיבלתי את הקידום הצפוי…”

זיכרון גורלי

תכונה משובחת אצל נשים היא ללא ספק יכולת זיכרון פנומנאלית.

בעוד אנחנו מקשיבים לנשותינו, בדרך כלל, וזוכרים את מבול האינפורמציה והפרטים רק לפעמים, נשותינו, תמיד, אבל תמיד מקשיבות, גם אם נראה שלא הקשיבו.

במהלך תהליך האבולוצייה, פותח עבור נשים, ובעזרת נשים, מנוע חיפוש פנימי ומיוחד, העולה ביכולותיו על גוגל, ואשר מונע בכוח המחשבה בלבד. מנוע חיפוש זה, מאפשר לנשים לחפש במוחן הקודח זכרונות, קטעי מילים סתומים ודי.

לא די. גם תמונות, סרטונים, שמות של נשים מעברו של האדם, שמות כל העובדים וכמובן העובדות, במקום העבודה שלך, ועוד.

“ממוש”, כן מותק, עונה אדם. “איך קוראים למנהלת השיווק החדשה אצלכם”, “איך את יודעת שיש לנו מנהלת שיווק חדשה?” שואל אדם בפליאה, ולובש מייד פרצוף של “זה לא אני. זאת היא”.

“אולי שמעתי אותך בטלפון?!”

איך, חושב אדם לעצמו, איך היא שמעה, בדיוק עשתה כלים, ודיברה עם אמא שלה, והחזיקה את הקטן על היד. והכל במקביל.

“לימור”, אומר אדם מחוסר ברירה. “לימממור” עונה חווה תוך הדגשת ומשיכת המ’ לנצח”. “וממשיכה, “זאת לא זאת שעבדה איתך לפני 12 שנה בפרוייקט של בנק לאומי?!”, “את יודעת מה, עכשיו שאת אומרת” אני מפטיר בטון שקט…

“ממוש”, מגיבה זו ישר ובטון קצת מלחיץ, “תיזהר מותק, שלא אצטרך לבקש מאבא שלי לשוחח עם מר גרינברג להעביר אותך מחלקה…!!”

צניעות ממלכתית

בעוד אנחנו, אדם וחבורתו, מוכיחים כמעט כל פעם מחדש, כי האבולוצייה ביצעה הכלאה שלנו איפשהו באמצע הדרך, עם זן גאוותן במיוחד של תרנגול קרב, נשים בחרו דרך אחרת. צניעות וענווה.

נשים אף פעם לא ירוצו לספר לחבר’ה על הישג מיני כזה או אחר. במקרה הגרוע יתקשרו רק לארבע חמש חברות, אבל לא יספרו את הפרטים. ממש לא. צניעות אמרנו. טוב אולי למעט פרט או שניים על גודלו וביצועיו של האדם שפגשו.

נשים, בזכות צניעותן, אינן מתביישות לעצור בדרך מספר נהגים כדי לשאול היכן נמצא רחוב בן יהודה. למרות שברגע זה ממש, הן נמצאות ברחוב בן יהודה.

נשים תמיד תחפשנה את ההנחה הגדולה ביותר. וכך יחזרו הביתה עם מגף איטלקי הורס, באלפיים ש”ח אמנם, אבל בהנחה…

“מותק, סחתיין על המגפיים” אומר אדם, “כן” אומרת חווה, “נחמדות לא?”, יפות מאוד. “וכמה הן עלו?” שואל אדם כצפוי, “ממוש, אתה לא מאמין, נפלתי על חמישים אחוז הנחה…”, “כן,  יופי, אבל כמה עלו??”….”אויש תמיד אתה חייב לרדת לפרטים”, שולפת האחרונה בפנים זעופות ונעלמת אל האופק “אני עפה להביא את הילדים….!!”

עוד מהבלוג של גור סופר

תצוגה מקדימה

מסתורי האורגזמה הנשית

לפני כמה שבועות, בליל חורף קריר, עם שמיים מלאי כוכבים וירח כמעט מלא. זה קרה. נפגשנו, שוחחנו, שתינו, אכלנו, נגענו, חייכנו, נגענו שוב, והתנשקנו, שוב. ושכבנו. רגע אחרי, והיא...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

האם תרצי להתגרש איתי?

לא מכבר, יצאתי לארוחת ערב נעימה עם א', ידידתי המקסימה. א', להזכירכן, בת שלשים וקצת, וברגעים אילו ממש נמצאת בעיצומו של הקמפיין הגדול בחייה. מציאת חתן והקמת...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

חיים רק פעמיים

ארבע שנים אחרי גירושי, מצויד בניסיון עשיר של זוגיות שמחה, עשירה, חברית ותומכת, אני מסתכל קצת אחורה ודי הרבה קדימה, וחושב לעצמי שמוסד הנישואין הוא בעצם מין מלך עירום. אם גם לי זה...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה