הבלוג של גם וגם וגם

חגית אזולאי-רוזנס

עדכונים:

פוסטים: 45

החל ממאי 2013

בשבוע שעבר הסתיימה סדנת היומן יצירתי השניה שהעברתי, ורציתי לשתף אתכם בחוויה ובתוצרים המקסימים של המשתתפות.

היו שני מחזורים, כל אחד בן שישה מפגשים, וזו הייתה הפעם הראשונה שבה אני מעבירה סדנת יצירה מתמשכת. החוויה של ההמשכיות, של הקבוצה, של ההתפתחות משיעור לשיעור, הייתה נהדרת ומלמדת, ואני מאוד שמחה שהעזתי והצעתי את הסדנה הזאת! אני תמיד אומרת שאני לומדת ומקבלת לא פחות מהתלמידים, וגם הפעם זה נכון.

ההמשכיות, המפגשים משבוע לשבוע מספקים הזדמנות להכיר את האנשים טוב יותר, לעבד את החומרים, לחשוב ביחד, להפרות אחד את השני, וללמוד המון. כל משתתפת הגיעה מרקע שונה, עם ציפיות ורעיונות שונים, והיה מעניין מאוד להכיר כל כך הרבה נשים מעניינות, וללמוד מהן. במהלך המפגשים עסקנו הרבה בשיחה, בהיכרות עם אמנים וסגנונות אחרים, בחשיבה יצירתית וביכולת לשחרר ולהיות בתוך התהליך, לקחת את הסיכון של לא לדעת מה יצא בסוף, ללכלך את הידיים, לפתוח את הראש, וליהנות!

עבדנו על רעיונות שונים טכניקות מעניינות, תוך כדי חשיפה לחומרים מגוונים, ואני מעלה פה עמודים מייצגים, כדי לשתף בקצת מהחוויה. מיני-תערוכת יומנים, אם תרצו ;-)

רקעים שהם חגיגה לעיניים:

IMG_3149

IMG_2879

IMG_3220

קולאז’ים צבעוניים:

IMG_3248

IMG_3218

שימוש בתמונות אישיות:

IMG_3217

IMG_3219

IMG_2861

IMG_3138

והמון תרגילים ביצירתיות:

IMG_3152

IMG_2880

IMG_3200

IMG_3155

IMG_2892

IMG_2863

IMG_4058

IMG_2893

בשיעור האחרון עבדנו על פורמאט קצת שונה, שהוביל ליצירות המרהיבות האלה:

IMG_3205

וזה באמת באמת על קצה המזלג. קשה לסכם כל כך הרבה מפגשים ואנשים ועמודים וחומרים ורעיונות, לכן אני אשתמש במילים של המשתתפות, שסיכמו במפגש האחרון ש”היומן מאוד נגיש ואפשרי, צריך רק לאהוב את זה ולרצות”. ובאמת, כל אחד יכול! הנייר סובל הכל, צריך רק לנסות!

זו הייתה הסדנה האחרונה שלי לקיץ הזה, ואני לוקחת עכשיו פסק זמן כדי ליישם את מה שאני מלמדת – להיות בתוך התהליך! כשהפעם התהליך הוא לידה, הרחבת המשפחה, וכל ההרפתקה העצומה הזאת, שגם במהלכה משמיעים לנו כל הזמן את המנטרה של, “לשחרר, לשחרר, לשחרר”. וזה וואחד תרגיל ביצירתיות, אם אתם שואלים אותי!

אז תודה מכל הלב לכל משתתפות הסדנאות, לכל מי שנתנה בי אמון, לכל מי שרצתה וניסתה, וגילתה, והצליחה, ופשוט הייתה – נהניתי מכל רגע!

הסדנאות אמנם הסתיימו בינתיים, אבל אני ממשיכה לעדכן את הבלוג ואת עמוד הפייסבוק, ומקווה להספיק להראות לכם פה עוד כמה דברים מעניינים לפני הלידה!

עוד מהבלוג של גם וגם וגם

הכירו את רות, אמנית שיוצאת מהקווים!

ההרשמה ל"יוצאות מהקווים" התחילה לפני יומיים, ואני רוצה להודות לכן על ההיענות והאמון! בפייסבוק יש ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

נעים מאוד, חגית.

חברה שהייתה פעם בייעוץ מקצועי אמרה לי שחשוב מאוד שאלמד להציג את עצמי, מי אני ומה אני עושה, במשפט אחד. אני עדיין קצת מתקשה. תמונה שווה אלף מילים! (צילום:...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

יומנים אישיים, אז והיום

שימו לב – הזדמנות אחרונה להירשם לסדנת עומק לעבודה ביומן היצירתי, שמתחילה ביום שלישי! כל הפרטים פה, וההרשמה במייל:...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה