הבלוג של רוית שטרן גינת

gdoula

אני בת הזוג של יואב, אמא לשלוש נערות, דולה - תומכת לידה ומדריכת הכנה ללידה כבר מעל 15 שנים, יזמית ומנכ"לית " גְּדוּלָּה" ובעלת חזון - לשפר את חוויית ההריון והלידה של נשים ומשפחות ולקדם את תחומי התמיכה בנשים ובמשפחה.... +עוד

אני בת הזוג של יואב, אמא לשלוש נערות, דולה - תומכת לידה ומדריכת הכנה ללידה כבר מעל 15 שנים, יזמית ומנכ"לית " גְּדוּלָּה" ובעלת חזון - לשפר את חוויית ההריון והלידה של נשים ומשפחות ולקדם את תחומי התמיכה בנשים ובמשפחה. הכנסו גם לאפליקציה שלי "מחשבון הריון - גדולה אונליין".

עדכונים:

פוסטים: 11

החל מדצמבר 2018

אני לא רגילה לזה, אבל הנה זה קורה. כי “כדי להגשים חלום אחד ישן יש צורך במיליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם”

11/02/2019

אני לא רגילה שעוזרים לי. אני רגילה לעשות הכל לבד. להתאמץ להצליח ואולי גם לקטוף את הפירות. למה שמישהו בכלל ירצה לעזור לי להגשים את החלום שלי?

 השנה וחצי האחרונות היו עבורי בית ספר להגשמת חלומות ופנטזיות. חלום אחר פנטזיה שעלו בראשי –  האמנתי, ביקשתי, יצרתי חיבורים ו… הגשמתי.
השנה וחצי האחרונות לימדו אותי שמה שעובר לי בראש הם לא סתם חלומות – הם יעדים. יעדים שאני יכולה – אם רק ארצה – לעבוד ולהגשים.

רוית שטרן גינת
רוית שטרן גינת . צילום: סוזי לוינזון

והיעד הבא?  היעד הבא הוא להגיע לכמה שיותר נשים – לאפשר להן לפחד פחות מהלידה שלהן, לאפשר להן להכין את עצמן טוב יותר ללידה, לעטוף את עצמן טוב יותר במהלכה, ולבחור לאורכה בכל רגע נתון את החוויה הנכונה להן.  8000 נשים שקוראות את התכנים באתר שלי בחודש, ועוד 1500 נשים שעושות זאת דרך האפליקציה שלי הן התחלה נפלאה – אבל אני מאמינה ויודעת שאני יכולה יותר.

 רוית שטרן גינת בפותחים יום

אז כנראה שעכשיו הגיע הזמן לבקש עזרה:

 בחלום שלי, אני רואה את עצמי מנחה תכנית אירוח העוסקת בכל מה שחשוב בעולם ההריון, הלידה וההורות הראשונית. תכנית בה אוכל להביא מהידע והנסיון שלי, לארח אנשי מקצוע מובילים, להביא את החדשות הכי חמות ולאפשר שיח כנה, אמיתי ופותח אפשרויות על כל הקשור לעולם הזה, שלמרות שעוסק בתקופות קצרות בטווח החיים שלנו משפיע על חיים שלמים.

בחלום שלי אני רואה את עצמי יושבת אחת לשבוע בערוץ 12 או 13 בשעות הבוקר המאוחרות לצד רופאת נשים בכירה או מגיש מקצועי ומיומן מארחים יחד רופאים, מיילדות, דולות, מטפלים בתחומי הרפואה המשלימה ואנשי מקצוע אחרים בתחום המביאים מידע משמעותי וחשוב. אני רואה פינה של חדשות מהארץ והעולם הקשורות להריון ולידה (כן, יש כל הזמן חדשות בתחום) אני רואה אירוח ומענה באולפן ולשיחות טלפון של נשים הזקוקות ליותר תשובות והכוונה על חוויות אישיות , פינה בה נציג  חידושים ומוצרים שאין לדעת איך ילדנו בלעדיהם עד עתה, נדבר על תוכן ונפריך תפיסות שגויות ונפוצות, נאפשר עיבוד חוויות באמצעות מידע אמין ואמיתי ונעטוף נשים ומשפחות במעגל שלם של ידע, אפשרויות בחירה ותמיכה.

אז אני מניחה את הקושי שלי בצד, ומבקשת:  את הקשרים שלכם בערוצי הטלויזיה, אצל אלה שבאמת משפיעים ומשנים, אצל אלה שבאמת מבינים ששינוי בחוויית הלידה של אשה אחת יכול לשנות מהלך חיים שלם ויהיו מוכנים לתת לי יד ולעשות את זה ביחד.

דולה מצלמת - צילום לידה רוית שטרן גינת

דולה מצלמת – צילום לידה רוית שטרן גינת

עוד מהבלוג של רוית שטרן גינת

תצוגה מקדימה

כמה זמן לוקחת לידה?

  כמה זמן לוקחת לידה? זו לא שאלה מסובכת מדי. רופאים כבר חקרו אותה בשנות ה50 של המאה הקודמת והגיעו לטווחי הזמן הרצויים ללידה בריאה. אז איך זה שרובנו לא יולדות...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

בעסה או סבבה - איך היתה הלידה שלך?

מחקר שקראתי בעבר דיבר על כך שכשאנחנו חווים חוויה כלשהי, נצרבים בזיכרוננו באופן בולט ומיוחד הרגעים של תחילת החוויה, והרגעים של סופה, בעוד מגוון הרגעים המשמעותיים באמצע נצבעים בגוונים המושפעים מהתחושות שלנו לגבי תחילתה...

תגובות

פורסם לפני 6 months
תצוגה מקדימה

החלטתי להיגמל

אני מבינה עכשיו עד כמה הייתי מכורה. אני מבינה עכשיו עד כמה אפשרתי לזה לנהל לי את החיים. אני מבינה עכשיו שבחמש עשרה השנים האחרונות חייתי על אוקסיטוצין. אי אפשר לתת מילים...

תגובות

פורסם לפני 5 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה