הבלוג של hagar

hagarbarzelai

אוהבת שיווק ופרסום, אוהבת אנשים ואוהבת את החיים.

עדכונים:

פוסטים: 6

עוקבים: 1

החל מאוקטובר 2017

עד כמה אתם מכירים את האנשים הקרובים אליכם? כנראה שמכירים טוב מאוד, אבל עד כמה אתם מכירים את האנשים שעדיין לא הכרתם? אני מכירה אותם ממש טוב.

11/11/2017

אני מכירה אותך

אני מכירה אותך ממש טוב. אני מכירה את הדרך בה אתה נכנס. הדרך בה אתה מדבר. הדרך שאתה מחזיק את הגוף שלך. אחדים יגידו מתנשא. אבל אני יודעת שאתה פשוט חסר בטחון. אולי לא באופן מלא אבל בהחלט חלקית. אתה אוהב לשתות יין. זה נראה לך תרבותי. אתה מציג עצמך כמבין ביין. אתה רוצה להיתפס כמבין ביין. בין החברים. במשפחה. בעבודה. ואתה בדרך כלל מצליח.

Depositphotos_19198641_l-2015_Easy-Resize.com

אני מכירה אותך. אני מכירה אותך ממש טוב. אני מכירה את הדרך בה אתה נכנס לחנות שלנו. חנות היין. אני יודעת שאתה חסר בטחון. אתה נכנס למקום של המומחים. אתה נכנס לממלכה של היין. אתה לא בטוח שתצא המומחה. אתה נצמד למה שאתה מכיר. נצמד למה שיראה שאתה מבין. ביין.

Depositphotos_11906161_l-2015_Easy-Resize.com

אני מכירה אותך. אני מכירה אותך ממש טוב. אני מכירה את הרצון שלך לצאת גדול. אני מכירה איך לגרום לך לנסות אחר. אני יודעת איך לשנות את דעתך. אני מכירה אותך ורוצה שתהיה המבין. אני רוצה שתקנה אבל גם שתלמד. אני מכירה את הצורך שלך להבין מה אתה קונה. אני מכירה את הצורך לדעת את הסיפור. של היין.

אני מכירה אותך. אני מכירה אותך ממש טוב. אני יודעת ומעריכה לקוחות כמוך. אני יודעת שלקוח כמוך יכול להעביר את הבשורה. אני יודעת שלקוחות כמוך הם אלו שידאגו שיין יקבל את מקומו המיוחד בשולחן התרבות שלנו.

Depositphotos_11148841_l-2015_Easy-Resize.com

אני מכירה אתכן. אני מכירה ממש טוב. אני יודעת שזה מפריע לכן שהפוסט הזה נכתב בלשון זכר.  אני יודעת שזה ממש מעצבן. גם אותי. אבל אני יודעת שרוב הלקוחות שלנו המבינים. רוב הלקוחות שרוצים להבין הם גברים. אני מכירה אתכן ורוצה שגם אתן תרצו להבין. תרצו להיות המומחיות. אני רוצה שלא תשאירו את זה לגברים. אני מכירה אתכן ואתן יכולות להצליח בזה מאוד.

אז תבואו לבקר אותי בחנויות “יין ועוד” שיכון דן, “יין בשוק” שרונה מרקט, “יין בנמל” נמל ת”א, “יין בשוק” שוק צפון, או שתעשו לנו לייק לעמוד  הפייסבוק שלנו winewise.il או בעמוד שלי  Hagar Barzelai ונוכל להתחיל לדבר על זה.

לחיים!

עוד מהבלוג של hagar

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 12 months
תצוגה מקדימה

המכירה המושלמת

למכור זו אומנות. לאומנות יש דרגות. יש אומנות להמונים ויש ליחידי סגולה. יש אומנות של מוזיאונים ויש של בתי אופנה. בדיוק כך המכירה. כל מכירה היא שונה. היא תלויה במוצר או השירות הנמכר וכן במוכר. אני במשך שנים חשבתי שאני לא...

תגובות

פורסם לפני 12 months
תצוגה מקדימה

משהו חדש מתחיל עכשיו

בשבוע שעבר התחלתי משהו חדש. בית הספר לשיווק דיגיטלי. התרגשות גדולה. אני לא זוכרת מתי למדתי והעמקתי את הידע שלי בתחום שהוא חלק של כול חיי הבוגרים. שיווק. אז למה באמת באתי לבית הספר? בהסתכלות ראשונית זה נראה לא הגיוני, הרי...

תגובות

פורסם לפני 12 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה